SEPTEMBER mama's 2010 DEEL 5 YEAH!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Zijvandehoek, 13 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lola82

    Lola82 Bekend lid

    28 okt 2009
    852
    0
    0
    @ naam: hier ook een 'leuke' anekdote!
    bij ons weten enkel de ouders/schoonouders de naam.. zaten we gezellig bij een vriendin vorige week.. begint ze te gokken.. en zegt ze welke namen ze echt spuuglelijk vind.. zij en haar vriend waren zowat aan het grappen en zegt al lachend: "ofja ----- voor een meisje, baaah zo lelijk, echt vreselijk"

    eeuh daar zaten mijn vriend en ik dan :) .. we hebben het gewoon weggelachen 'hahaja stel u voor'! en uiteindelijk maakt het ook niks uit voor ons wat zij er van vind (het is een iets wat 'chiquere' naam terwijl zij zelf zo heel 'gewoontjes' is zeg maar (eenvoudig leven, naam eigen kinderen etc) dus ik begrijp wel dat zij em spuuglelijk vind) - maar in de auto moesten we er daarna toch om lachen! het is een naam die echt niet vaak voorkomt en toch flapt zo iemand het er dan uit als je het niet verwacht!

    gek! :D
     
  2. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    5 feb 2010
    3.399
    0
    0
    Ik meld me nu alvast aan voor een PB zodra de kleine geboren is :) ben wel erg nieuwsgierig geworden :)
     
  3. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    5 feb 2010
    3.399
    0
    0
    :D ja zo kan ik het ook ;) ben erg benieuwd!
     
  4. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    5 feb 2010
    3.399
    0
    0
    Nou inderdaad dat is ook erg toevallig! En weet je er zijn altijd mensen die het of wel of niet mooi vinden maar idd als je het zelf maar mooi vindt! Sepp vinden heel veel mensen leuk maar er hebben ook zat mensen gezegd "tja ik zou er niet voor gekozen hebben" nee dat hoeft ook niet want WIJ hebben er wel voor gekozen ;);)
     
  5. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    even een update:
    verhoogde bloeddruk, vlos wil dat ik het rustig aan ga doen. de klachten die ik heb kon op zwangerschapsvergiftiging wijzen maar ze ging er nog niet vanuit omdat mijn bloeddruk nog niet zo hoog was. Maar ze gaat me wel extra in de gaten houden. Mocht ik nu meer klachten of meer last van de klachten krijgen moet ik meteen bellen voor nog een keer de bloeddruk te meten. Net manlief aan de telefoon gehad en die wil dat ik per direct stop met werken :(. Weet ook wel dat het voor mij beter is om dat te doen, maar moet het eerst zelf even verwerken dat ik niet door kan werken :(
     
  6. Amigo1985

    Amigo1985 Fanatiek lid

    9 sep 2009
    3.300
    0
    0
    Gastvrouw
    Limburg
    Hihi, ik vind het niet erg hoor..;)
     
  7. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    5 feb 2010
    3.399
    0
    0
    He meid! Jeetje wat naar nou! Denk vooral aan jezelf en de baby! Werken kan altijd nog al begrijp ik dat je baalt!
     
  8. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    ik ga vanmiddag naar mijn werk, en heb het er daar even over. mijn teamleidster is nu op vakantie dus die kan ik niet bereiken. Dat wordt volgende week pas.
     
  9. Amigo1985

    Amigo1985 Fanatiek lid

    9 sep 2009
    3.300
    0
    0
    Gastvrouw
    Limburg
    @Naam: Hier zijn we er inmiddels uit.. Voor vriendlief stond het al snel vast, ik moest er toch even aan wennen.. Dus nu zijn we de naam al vaak aan het gebruiken en ik sta er nu ook helemaal achter.. En idd denk ik er ook over na wat anderen mensen ervan zouden vinden, maar dat heb ik inmiddels aan de kant geschoven.. Wij vinden het een mooie naam, en das het belangrijkste..
     
  10. Amigo1985

    Amigo1985 Fanatiek lid

    9 sep 2009
    3.300
    0
    0
    Gastvrouw
    Limburg
    Pfff wat ontzettend balen zeg.. Tja en dat stoppen met werken, het is heel moeilijk, maar je moet echt aan je eigen en aan je kleintje denken! Dikke knuffel meis!
     
  11. Amigo1985

    Amigo1985 Fanatiek lid

    9 sep 2009
    3.300
    0
    0
    Gastvrouw
    Limburg
    Ik las trouwens in een topic bij zwanger zijn dat er mensen zijn die niet weten wat te doen tijdens hun verlof.. Ben ik nou zo gek?!? Ik heb nu al het idee dat ik tijd te kort kom.. Als het 22.00 is denk ik, pff alweer een dag voorbij en ik wil nog zoveel doen..:(
     
  12. pisum

    pisum Fanatiek lid

    31 dec 2007
    4.492
    7
    38
    Groene Hart
    hier ook een naam-anekdote maar dan anders ;)

    jaaaren geleden was ik met een vriendin het telefoonboek aan het doorbladeren naar stomme achternamen, want we verveelden ons dood en hadden niets te doen.

    dus ik kom bij een hele domme naam, zeg ik zo: whaahaaa wat een erge naam zeg, je zal maar zo heten! :D
    vriendin kijkt naar welke naam ik bedoel. zegt ze: eh, dat is de achternaam van mijn moeder.

    Oeps!!!
     
  13. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    haha, als je al een kindje rond hebt lopen dat heb je genoeg te doen ;). Maar had ik ook in mijn verlof (kon toen ook helemaal niks ivm ischias in mijn rug en flinke bandenpijn) dat ik niet wist wat ik moest doen. En het was ook nog eens heel erg warm toen.
     
  14. vosje2000

    vosje2000 Fanatiek lid

    28 mei 2007
    3.777
    1
    0
    Thuismama en vrijwilligster voor diverse organisat
    whahahaha pisum!
    Schaamrood op de kaken zeker? hahaha


    @daantje
    Rustig aan doen meid! Werken kun je nog tot je 67 bent :p

    @DE naam
    Wij hebben al weeeeeken DE naam :D
    We zijn er helemaal happy over.
    Tig van die namen boeken doorgespit, maar niks bleef hangen.. en ineens tijdens het tv kijken kreeg ik een ingeving met DE naam.
    Mannetje was het ook gelijk eens. Dat is DE naam :)
     
  15. Amigo1985

    Amigo1985 Fanatiek lid

    9 sep 2009
    3.300
    0
    0
    Gastvrouw
    Limburg
    Ja, ok dat snap ik dan wel.. Als je echt rust moet pakken en je mag ook niets dan zijn die weken natuurlijk ontzettend lang.. Ik heb hier een heel lijstje liggen, dat moet en zal afgewerkt zijn voordat de kleine zich aandient.. En dan allemaal van die klusjes waar ik normaal niet echt aan toe kom zoals, keukenkastje uitruimen, soppen en opnieuw ordenen, koelkasten en diepvriezen een goede schoonmaakbeurt geven, kleerkasten opruimen enz.. Ik heb werk genoeg:)..
     
  16. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    uhm noemen ze dat niet nesteldrang :p
     
  17. silkie

    silkie Actief lid

    31 mrt 2009
    470
    0
    0
    @Sann; dikke knuf.... hoop dat je alles snel weer wat beter op de rails hebt

    @Mejojo; he bah, alweer jeuk.

    @ blinky; jammer he, einde vd vakantie. Moest je nu vandaag naar de diabetesverpleegkundige?

    @ Mammavansepp; lekkerdat het klussen nu echt opschiet!

    @ Daantje succes bij de vlos.
    He bah, een verhoogde bloeddruk. Wees voorzichtig hoor! en rustig aan doen.

    @Jane; zwaait terug, vast wel wennen je eerste dag 'verlof'. Hoop dat het je bloeddruk en beentjes ten goede komt!

    @ Seth; hopelijk heeft je vriend het nu echt door! en wel rustig aan doen hoor, die beeb moet echt nig even in mama's buik verder groeien...

    @naam; hier ook oppassen voor versprekingen. We hebben de naam verbasterd tot een koosnaampje en dat wil mij nog wel eens ontschieten. De slimme luisteraar zou daar de naam van kunnen afleiden.

    Werd vanochtend om 07.30 wakker van de harde buiken. Man, dat deed echt zeer, iedere 5 min. Ben uiteindelijk maar wat rond gaan lopen. Het werd pas minder toen ik ging douchen. Nu is het weer redelijk rustig.
    Wordt die harde buiken zo langzamerhand echt een beetje zat. Het doet namelijk echt zeer. Silman kijkt dan met zo'n blik van; zeur niet zo, is alleen maar goed, je baarmoeder is aan het oefenen. Nou die van mij doet dus elke ochtend aan ochtendgymnastiek.
     
  18. wendy1983

    wendy1983 VIP lid

    27 sep 2007
    12.511
    0
    0
    Getver wat klote meid! Dikke knuffel
     
  19. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    ik ga nog even in bad liggen, en dan naar het werk. Meiden nog een fijne dag vandaag, zonder al te veel regen ;). Hier begint het weer een beetje op te klaren.
    Doei!
     
  20. Zijvandehoek

    Zijvandehoek VIP lid

    8 jun 2009
    6.894
    0
    0
    Dank je ... ik ga uiteraard passen.
    Maat 86 gaat denk ik niet lukken. Hij heeft nu al een zomerjas 86 en ik denk dat hij het eind van het jaar eruit is gegroeid.
    Mees heeft een tijd stil gestaan qua groei, maar ik merk nu dat hij ineens weer in de groei is.
    Echter wordt hij bijna 20 maanden en duurt het nog iets langer dan 4 maanden eer hij 2 jaar wordt. Al gaat de tijd natuurlijk keihard door ;)

    Maandje geleden had ik ook een zomer truitje voor hem gekocht. Maat 86, maar hij is daar nu eigenlijk alweer te groot voor.
     

Deel Deze Pagina