17 uur is zeker een k**tijd Nancy! Was het wel gezellig? Luca is dus vanaf vanochtend 08.00 uur al wakker. Af en toe een hazeslaapje en that's it... Nee toch Eline, wat stom zeg! Het zijn toch jullie katten... Sjonge zeg! Fijn dat Kim het zo goed doet meis, heerlijk genieten joh! Auwie Elea! Hier; een hele wakkere Luca... Vanmiddag ging het prima, maar nu is ie aan het huilen/krijsen. Slapen, nee hoor... Ho maar!
En hier?? Jildou zit naast me ff haar melk te drinken, Rinze ligt lekker te slapen, Kor is met klusje bezig ...slot wc-deur en ik? Geniet avn mn weer zeer pijnlijke rug
@ Es: super dat je zo goed geholpen bent door het CB en dat je een heerlijke veer hebt gekregen! Daar knap je weer van op he? @ mamasan: wat een verhaal zeg. dikke knuf @ kikkert: goh, herkenbaar! Hier gebeurde het alleen met m'n schoonouders. Die snappen blijkbaar nog steeds niet dat het erg prettig is als ze van te voren bellen. Inmiddels komen ze weer langs, maar het heeft in eerste instantie bijna een week geduurd omdat ze gepikeerd waren dat we wilden dat ze van te voren bellen. En dat terwijl ze altijd langs mogen komen, als ze alleen maar ff bellen van te voren.... Hoe moeilijk is dat he? Dikke knuf! @ Elea: auwie! @ nancy/dithje: Juliette heeft de halve middag geslapen, nadat ze volledig uitgeput in slaap is gevallen. Idd flashbacks naar Sebas met z'n allergieen. Na een week of 2 kunnen allergieen zich gaan openbaren is me verteld, dus ik hield m'n hart vast vanmorgen. Hopelijk blijft het nu voor de rest van de dag beter! @ Sam: haha, geef je slagroom? Die Rinze groeit flink zeg! @ Eline: hier ook een kat, ze mag alleen niet meer in de kamer waar Juliette alleen ligt te slapen. Verder hoort ze er gewoon bij hoor. @ hier: Juliette ligt weer tevreden in haar wiegje. Ze was echt zo zielig vanmorgen! Vanmiddag heeft ze heel veel geslapen en net nog een enorme poepbroek gehad. Ook was ze enorm winderig voor ze in slaap viel, dus dat zal die krampjes wel verklaren. Net weer gevoed en ze drinkt nu uit de linkerborst goed. De rechter is alleen nog echt superpijnlijk...
Super toch weer 1 borst binnen Pooh !! Nu de andere nog, maar met jouw doorzettingsvermogen komt dat ook goed !!
Pooh; Fijn dat ze goed drinkt uit de ene borst! Nu de andere nog! Hier; Alleen Thijmen nog naar bed doen. Maarten wil morgen beginnen met behangen,dus ´s middags ga ik met Thijmen en Maryl naar de Ikea ofzo nieuwe spulletjes uitzoeken. Noa Lynn en Carlijne kunnen gewoon thuis blijven,want die gaan toch slapen.
@Es, ja Luuk is iets zwaarder, denk dat ie nu bijna aan de 5 kilo zit We gaan morgenochtend beginnen met om de 4 uur voeden, ben benieuwd @Eline, wat is dat voor een idioot :x Valt me echt op dat sommige mensen de hersenen van een pinda hebben hoor Sterkte meis @Dithje, Luca nog steeds wakker Luuk had dat van de week ook.. Dan vraag je je echt af, ben je dan niet moe En nu, hoest nu meis? @Elea, AUWIE sterkte met je verbranden Dikke Yoghurt erop helpt ook maar tegenwoordig hebbie van die goeie producten @Lisette, gezellige middag gehad dus! @Pooh, O ik hoop zo dat het niet hetzelfde is met Juliette als bij Sebas Laten we het beste hopen he meis! Hopen dat allebei je borsten beter gaan ook meid... sterkte @Hier, visite was hier om 17.15u en gingen pas om 18.45u weg Ach was wel gezellig, maar wat een rottijd joh.. Wel 2 hele leuke setjes kleding gehad. Luuk om 17u de fles gegeven en gauw weer in zijn bedje gelegd en daar slaapt ie dus nog steeds. ze hebben dus even in het ledikantje gespiekt, als ie slaapt slaapt ie hoor. Maar vonden ze niet erg.. (ja ze hadden het erg moeten vinden haha ) Net gegeten en vanavond lekker op de bank met two and a half men
Pooh zou wel extreem sneu zijn voor je als ze het ook blijkt te hebben na al jouw moeite!! Je kunt het meid, dikke knuffel!!! Ja hier moet Campina weer open !!
De buurman zou hier om 19u komen want hij kreeg een bezichtiging in zijn huis en of ie dan even bij ons kon zitten. visite ging natuurlijk pas om 18.45u weg dus we hebben snel ons eten naar binnen gewerkt, dus Bas zag hem net in de tuin en vroeg waar ie bleef. Ging de bezichtiging niet door, dus het was niet nodig. Dan geef je dat toch door Of ben ik nou gekke Henkie Af en toe...! :x:x:x
hier ook weer een krijsende naomi vanaf haar laatste fles om 16:00 uur.. nu haar fles weer maken en hopen dat ze daarna wel wil slapen..
@ Nancy: handig actie van de buurman..... Prettig ook, als de visite zo laat komt. @ Guppie: echt doen wat de kraam zegt hoor! Ik ben ook bijna de hele eerste week boven gebleven en ben nu echt al zoveel mobieler en fitter dan in m'n zwangerschap. Leuk is anders, maar wel zoveel beter! Succes met de bv! @ Lisette: grappig! Ik zie dat Noa Lynn en Sebas bijna even oud zijn! @ Sam: zou het? Ik zat net wel te janken van de pijn hoor....8)
hey meiden hier ben ik weer ff snel want om 8 uur moet mevrouw weer eten. het gaat gelukkig iets beter het alleen voeden. alleen als ik haar dus zittend aan de borst leg lekt het ontzettend. en lijkt wel of ze het niet leuk vind zo. vanmiddag bleef ze bijv maar 5 minuten drinken en toen was ze ineens heel moe. en ging slapen. wel had ze toen een grote poepbroek dus die verschoond en toen opnieuw liggend gedaan en toen dronk ze nog zeker 10 min. vind het zittend voeden nog best moeilijk en oefen het ieder dag. want mn man is er nu nog 2 weken maar daarna moet tie echt weer werken dus moet ik het echt alleen kunnen. alleen aanleggen lukt nu gelukkig wel.
HAHAHA, FF LACHEN! Sebas is aan het logeren bij opa en oma vanavond. Gaat net de telefoon: m'n vader. Vraagt aan manlief hoe hij de ondertitels aankrijgt op een dvd. Dus manlief begint dat met het grootst mogelijke geduld van de wereld uit te leggen. Hoor ik manlief na 5 minuten zeggen......"joh, die ondertitels heb je niet nodig, Sebas kan helemaal nog niet lezen!!!"
Lastig he, die bv onder de knie krijgen? Maar je doet het hartstikke goed zo. Hier ook een anti-lekdoekje onder de borst bij het voeden, want het stroomt er af en toe zo uit. Kan het zijn dat ze bij het zittend het vervelend vind hoe je haar vast houdt? Bijvoorbeeld dat ze teveel druk op haar nekje voelt? Dat bleek bij Juliette namelijk vanmorgen ook het geval te zijn.
Pooh; Alweer bijna 3 he? Hahaha vind hem wel grappig van die ondertiteling! Nancy; Klopt! Morgen een gezellig middagje! Dat had die buurman inderdaad wel eens mogen zeggen dat het niet doorging. Jullie snel eten... Ga even Thijmen op bed leggen... Hij wordt nl. vervellend,en dat is het teken dat hij moe is.
@Dithje/Es, sterkte met Naomi en Luca, hopelijk slapen ze snel en blijven ze slapen @Bubsie, er zit wel schot in dus! Blijven houden die stijgende lijn qua BV, super! @Pooh, whahahahahahaha kom niet meer bij hiero hihihihihihi