Dag dames Onze dochter heeft sinds kort wat nieuws Ze bijt met haar (nu nog) tandlose gedeelte in mijn tepel tijdens het voeden. Er zit geen regelmaat in dus ik vind het moeilijk een oorzaak hiervoor te vinden. Ze doet het dagelijks, niet iedere keer bij dezelfde voeding en ook niet per se op het begin of het einde van de voeding. Het begint nu behoorlijk pijn te doen. Heeft er iemand een tip of herkent iemand dit? Alvast bedankt Groetjes Linda
zo gauw als ze het doet. haar gezichtje in jou borst duwen vinden ze echt niet fijn. dit heeft hier heel goed geholpen. of gelijk afkoppellen en nee zeggen. maar daar zal ze nu nog niet heel erg veel van snappen
Hier begon ze dat rond die tijd ook te doen. Na een tijdje was 't weer over en nu doet ze het weer af en toe. Meestal 's avonds voor ze op bed gaat. Dan zit ze er een beetje mee te spelen.
Mijn dochtertje doet dit altijd voordat ze tandjes krijt. is voor mij het eeste teken dat er weer tandjes aankomen
tot voorkort voedde ik met tepelhoedje en toen had ik niet zo door dat meneer aan het bijten was, maar momenteel zijn de meeste voedingen zonder.. en zitten de kaken ook regelmatig om mijn tepels geklemt (inclusief boefengezicht). Ik stop mijn pink dan tussen zijn kaken om de vacuum er zeg maar af te halen, dan stopt ie. Gelukkig wordt het nu wel minder (het boevengezicht niet).. was zo blij dat een tepelhoedjesvrije periode begon te naderen..
Irem deed dit laatst ook voor het eerst...doet goed pijn, ook zonder tandjes! auw! Ze heeft het gelukkig maar 2 of 3 keer gedaan, maar leuk is anders
kasper doet het ook weleens, vooral als ie even wat moeite moet doen voor een 2e toeschietreflex... ik haal m er dan even af en leg m meteen weer aan... dan is het vaak over.
Ieder haar manier, maar dat zou ik nooit doen: je kind laten schrikken aan de borst! Borst moet fijn zijn, niet echt niet fijn! Voor hetzelfde geld krijg je een weigeraar. Gewoon afkoppelen, opnieuw proberen of nog liever andere borst lijkt me beter.
het probleem heeft zich gelukkig opgelost Ze beet een keer zo hard dat ik au zei, ze schrok zo erg dat ze ze begon te huilen. en nu doet ze het niet meer (hopend dat het zo blijft)
Gelukkig heeft het probleem zich al opgelost. Mijn zoontje doet het ook. Ik hou mijn pink in de buurt en zodra hij het doet, dan stop ik mn pink tussen zijn kaakjes om de vacuum er af te halen, zodat hij loslaat . Hij er geen last van en ik dan ook niet .