Gelukkig kun je die periode nu achter je laten maar ik kan me voorstellen dat je er helemaal gefrustreerd van raakt.
We hebben echt een supervakantie gehad. Mooi (soms te warm) weer en de kids hebben genoten. Op de geboorte dag van Max hebben we taart gehaald en lekker met mijn schoonouders gegeten. Voel jij je al goed genoeg voor 5 man kraambezoek? Ander komen we gewoon met een kleiner gezelschap.
Ik ga afsluiten voor vandaag want na 2 nachten slecht slapen ben ik aardig op. Fijne avond nog allemaal!
taart ter ere van de geboorte van max of om een andere reden?? ik voel me prima voor 5 man kraambezoek. gezellig. laat maar weten wanneer jullie tijd en zin hebben. en fijn dat t zuk mooi weer was op de camping en dat de kinderen genoten hebben. dat is t leukste he
Om te vieren dat Max was geboren. Ik ga even overleggen voor data. Heb jij nog data dat je absoluut niet kan?
Nou garage heeft dus gereageerd...kan pas v.a. volgende week mja dan staat Hugh sowieso weer alleen in de zaak dus die kan weer niet, ik moet natuurlijk ook werken! Maar ja WIE MOET HET NU WEER ALLEMAAL FIXEN! ikke! Kind nog steeds onhandelbaar, drama in bad, drama naar bed... Ik kan niet meer!!!! En aan Hugh heb ik ook geen klote! Ik hoop dat Hugh zo gaat sporten want ik ben in staat om hem fysiek wat aan te doen. Want meneer wil de verkoper niet bellen maar SMSen (en dat kan ie niet want over 1 sms doet hij zeker een half uur, bel dan denk ik dan).... Ga nu de tel. nr aan Hugh geven en als ie niet binnen 30 min. gebeld heeft dan kan ie de rest van de avond elders vertoeven want ik kan hem ff niet om me heen hebben. Ga ook maar weer eens bij het hysterische kind kijken gezien Hugh's visie is. "Dan haal ik hem wel uit bed" met als gevolg dat IK Tygo weer met tegensputteren in bed moet krijgen omdat meneer weer "druk" is met andere dingen. Vrienden bellen of ze nog naar Dance Valley gaan, discussieren of er wel of niet gesport gaat worden vanavond, ff het nieuws kijken bla bla bla! Vandaag echt een slechte dag. Loopt mijn moeder weer te zeuren dat ze niet "uit kan slapen" omdat de klusser morgen bij haar onze huissleutel komt halen. Nou dan doe je het lkkr niet! What ever...ik ben er ook klaar mee! Boek mezelf wel in een kraamhotel ergens in niemandsland en niemand mag komen totdat alles geregeld is! Allemaal maar lkkr makkelijk Silla lost het allemaal maar op!
Joost heeft vanmiddag gewoon 3 uur geslapen...............en slaapt nu weer (bijna).............maar hij had geen koorts..........ik begrijp er geen fluit meer van *zucht*
Nou kind ligt weer...(en is stil) Toen ik de eerste 2 treden van de trap opsteeg, stond Hugh inene snel op van het bed (ja meneer lag op bed) om naar Tygo te gaan...(grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr) Dus ik heb Hugh "vriendelijk" verzocht om zichzelf te verwijderen van de deur want zijn manier van oplossen WERKT NIET! Ik heb hem vervolgens de gegevens van de verkoper in zijn handen geduwd, mja zijn telefoon lag beneden en denk maar niet dat hij gelijk naar beneden ging. Nope...hij ging weer liggen. Ik naar beneden, reep choco gepakt (ik hou van eten als ik gestressd ben). Gaat zijn telefoon, sportmaatje....en zoals voorspeld gaan ze nu eerst over koetjes en kalfsjes praten en dan zeggen ze...gaan we nog sporten? Ja we moeten wel he, mja tis al 20:00 uur, ja anders donderdag, ja kan ook, tja moet maar ff kijken... Dussssssssssssssssssssss ik vrees dat ze niet gaat sporten want Hugh zit nu ook hééééééééél erg overdreven te gapen tijdens het gesprek! Ga strax maar de vaatwasser vullen en de rommeltjes opruimen en dan naar boven... Morgen weer werken en moet zeggen kep geen zin. Vraag me ook eigenlijk af wat ik va volgende week ga doen gezien ik dan geen telefooncentrale hoef te bedienen. Dus tja ik vrees dat ik dus gewoon 2 wkn duimen ga zitten draaien! Nou ik hoor al dat ze niet gaan sporten want zijn vriend moet nog voor zijn werk rapportages maken! Oh en raad es donderdag gaan ze ook niet! Tygo is een smijtfestijn aan het houden met zijn 8 spenen!