hey truus! gaat goed hier! lekker druk, maar genieten! luna doet het super sinds de andere voeding en er is nu al 1 van de 2 medicatie af! ze rolt en brabbelt er op los en kan al even zelf zitten! milan is echt aan het peuterpuberen! maar is ook een schatje en vertelt hele verhalen!
heeft er iemand hier toevallig intresse in een bon voor een zomer arrangement bij de zwaluwhoeve? voor 2 personen. ik heb hem voor 50 euro gekocht, maar de dagen dat we kunnen gaan in de vakantie zit het al vol. hij is tot 15 okt. geldig! normaal kost zon arrangement rrond de 100 euro per persoon en nu 50 voor 2. liefs rebbel
@ wendy : gestemd! Meiden, ik ben lekker aan het aftellen. Nog 3 daagjes werken (woe,don en vrij) en dan verlof! Officieel eerst 2 weken vakantie, en dan zw.verlof. Kijk er nu wel naar uit, hoop dat ik alles afgerond krijg de komende dagen! (en dan weer even thuis aant werk, beetje leegloop in de webshop, haha).
Goedemorgen! Wic: Heerlijk zeg! Succes met afronden de laatste daagjes! Kijk hier ook al uit naar mijn verlof hoor, alleen duurt nog even haha. En na mijn verlof 2 dagen minder werken, heerlijk. Rebbel: Fijn dat het allemaal goed gaat met jullie! Wij weten inderdaad het geslacht, maar ga het niet hier neerzetten, als je nieuwsgierig bent even PB.
Rebbel, wat heerlijk dat het zo goed gaat met je kleintjes! Lekker van genieten hoor!! Hoi Mieke, hoe is het?
Weet niet meer wie het vroeg. Maar met Jeremy (op zijn engels buurvrouw zei gister jerremie ipv) gaat het weer goed. Hij lacht weer naar me en is weer lekker alert.
Fijn dat het weer lekker gaat met J. daisy! en met S.? Rebbel, kijk maar even in mijn foto album bij de buikfoto's als het goed is staat daar een hint! Zo te horen gaat het heel goed met Luna en Milan. Wic, heerlijk vooruitzicht Verlof! Ik ben al aan het aftellen.... Maar eerst weer werk aan de winkel zo te lezen. Hihi letterlijk en figuurlijk! Zora, lekker zeg dat je straks twee dagen minder gaat werken. Dat zit er hier helaas niet in...... Word vast drukkerdedruk de komende jaartjes.......Maar oh wat lijkt het me heerlijk twee van die kleintjes! Gister lekker opgeschoten in de babykamer. Vanmorgen heerlijk uitgeslapen..... En nu wil Jasper de hele ochtend al met met weg. Hij vindt autorijden zo leuk! Maar ja, ik heb geen plannen om weg te gaan, dus hij is een beetje vervelend aan het drammen... Maar eens kijken waar we hem mee kunnen afleiden.
Wendy, wat is Joep een schatje zeg, hij heeft mijn stem gekregen hoor. Wic, jij bent al lekker aan het aftellen. Geniet maar lekker van je verlof. Rebbel, wat fijn dat het zo goed gaat met Luna. 7 maanden alweer. Daisy, fijn dat Jeremy weer de oude is. Hier moe en voldaan na een dagje Blijdorp.
ik zag het rebbel. maar zie r toch vanaf want mama heeft al een bon gehad en weet niet of die al op is. en volgens mij was die ook van de zwaluwhoeve (weet niet meer zeker) heb binnenkort ook geen gelegenheden meer om te geven hahahahaha luna alweer 7 maanden jeetje wat gaat de tijd snel!
ja we komen maandag jullie kant op we kunnen om 3uur in het huisje pb je van het weekend nog wel. een zandbak en badje ik weet het nog niet we hebben wel een pleintje zeer dicht bij ons huis.
dat was ik ben blij te horen dat het weer goed gaat met jeremy is toch niet leuk zo jong en dan bloed prikken.
Daantje, kijk je al uit naar je echo? @all, wanneer moet ik mn ei benutten?? Vanavond en overmorgen? Elke dag? Ik weet het niet meer hahahaha!