ik moet stiekum wel een beetje lachen om je enthousiasme, je bent echt helemaal om he het werkt best aanstekelijk
Oo ja ik vind het zonde om ook een nieuwe kinderewagen te kopen wij hebben juist een mooie goede.. @ Kouf: Ja ik ben nu echt helemaal om. Kzeg net tegen mn man als het nu toch niet zo is dan valt het wel ff tegen hoor maar dan gaan we er gewoon echt weer volledig voor!
We gaan lekker naar bed.. Mn man is weer voetbal aan het kijken dus ik ga morgen 60 baby's in en uur kijekn!!
Ja wij hebben ook geen kinderwagen meer, die heb ik laatst verkocht :O Grietje, wat een supernieuws!!!!
Ik wil ook!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dus op 1 of 2 aug zou ik een goeie kans maken begrijp ik...Hmmm zondag is het 1 aug, en we liggen op zondag altijd vroeg in bed..... Ohhh slecht! Nee manlief durft het nog niet aan. Ik zal geduld moeten hebben. ( heb ik helaas niet!)
Deze tekst vind ik gaaf om op een shirt te zetten van de grote broer/zus: My mom's pregnant and all I got is this lousy tshirt
@Grietje, kijk maar naar mij, een ongeluk zit in een klein hoekje! Heb trouwens niks meer gehoord van mijn ex toen ik mailde dat hij een advocaat in moet schakelen om de regeling vast te laten leggen, omdat hij niet luisterd. Ik had gezegd dat ik wil dat ze omgang hebben, maar hij moet OF luisteren OF een advocaat inschakelen. Als hij beide niet doet is het gewoon afgelopen.. Geen reactie meer sindsdien.. Nu 1 week geleden.
@ grietje wat zei ik? 2 aug meest vruchtbaar he? 1 aug beetje vrucht baar en 31 jul klein beetje vruchtbaar. Succes
Nee ik ga echt niet gemeen doen. Hij weet ook dat ik deze maand niet aan de pil ben. Aan hem de keus. Hij moet er wel achter staan, toch wel beetje belangrijk!
Pino staat er al wel weer een afspraak om R op te halen dan? Hij doet er ook echt niks aan gewoon! Eikel (sorry)