Ik heb een 9 maanden dagboekje (van Paulin Oud), staan elke week een paar leuke vragen in. En je kunt er je afspraken en bijzondere gebeurtenissen in zetten. Vorig jaar had ik een zwangerschapsagenda (van Beatrijs Smulders). Vond ik iets minder, twas een echte agenda waar je onderin dan iets kon bij houden. Dan werk deze beter... Ik ben totaal niet crea.. haha in tegenstelling zelfs.. Ik wil wel... maar doe het nooit haha.. hmm.. wat wou ik nog meer kwijt... Oh ja over de bevalling. Moet helaas weer in het ziekenhuis... Was liever thuis bevallen. Maar zoon lief kwam vorige jaar toch echt iets te vroeg, en was maar 2378 gram.. dus vonden ze het verstandig om dit keer ook in het zkh. te bevallen. Milk proficiat !! Wanneer de man het zelf kan voelen, maakt het voor hun ook wat echter... hihi..
Hey meiden vandaag heerlijk met mijn mams naar het Sanadome in Nijmegen geweest en de hele dag gebadderd in thermaal water moet zeggen dat mijn rug nu een stuk ontspannender aanvoelt! Heerlijk!!!!! @Geboortekaartjes: Nog niet naar gekeken. @Kussentjes: Moet van de fysio met een kussen tussen mijn benen slapen voor mijn bekken dus heb een heerlijk voedingskussen met een velours bovenkant dus lekker zacht. @Bevallen: Wil iig thuisbevallen als het kan het liefste in bad, maar lijkt me zo'n gedoe met dat bad neerzetten enzo. Maar goed heb nog wel even tijd om daar over na te denken. @crea: Ben zelf wel crea maar nooit het geduld om iets af te maken hhahahah gelukkig mijn moeder wel die gaat mijn bruidsjurk vermaken als hemeltje voor de wieg. Vandaag trouwens 22 weken!!!! Wat gaat dat hard!!!!
@ kussentjes, zitten mij alleen in de weg ahhahaha. @ bevallen, in het zh. Mijn dochter was een sterrenkijkertje dus daardoor liep de ontsluiting ook niet. Voor de zekerheid wil ik dus weer naar het zh hihi. @ crea, ja ben wel handig en crea.....heb ook een eigen shopje voor mijn hobby . @ geboortekaartjes nog niet naar gekeken hahaha.
slapen: nog zonder kussen, heb er zelfs nog niet een in huis. Maarja, buikje begint ook nu pas beetje door te komen. shadow: oeh, een paarse fiets, wil ik ook!! kaartjes: gaan we na de 20w maar eens mee bezig (dan ook vakantie, dus mooi moment voor vele aankopen) dozen: wat suf dat de inhoud per persoon verschilt zeg... hier ook speentje en flesje in etosbox. babydump moeten we nog halen PBA: veel plezier dan morgen! plopperdeplop esthern: goede actie van werk, hopelijk geeft dat de rust die je nodig hebt! crea: hm, misschien eens een borduurwerkje wat hier al 20 jaar ligt afmaken? moet het wel een meisje worden, haha minkie: da's handig, zo'n man, ook leuk als hij zoiets 'kan betekenen' voor jullie kindje! bevallen: gewoon, in het zkh dagboekje: vooral dit forum, maar als iemand nog een leuk boek weet? jufkyjo: haha, succes dan morgen charmed: dat gaat echt hard ja, wow!
Hoi allemaal!! @ erkennen Hier nog niet gedaan. Ik wil graag de 20weken echo afwachten. Zou graag nog geregistreerd partnerschap doen voor de bevalling, maar of dat kan ivm ex en alles wat daarmee te maken heeft zijn we nu aan het uitzoeken. Lastig hoor waar je allemaal rekening mee moet houden. En tja dan moet mn lief nog een aanzoek doen he...een kleintje he. Ik zeg steeds, dit is onze oefentrouwerij. Nu voor de nep en over een tijdje voor het echie. Nu geen geld voor helaas. Ook geen echte ringen dus (misschien een vriendschapsring) en ook nog niet zijn achternaam... nu dus denk ik mijn achternaam met daarachter die van hem en als we dan echt trouwen het omdraaien... Maar goed...vraag me erg af of het nog gaat gebeuren van te voren. @ moederfiets Ik heb via het werk ook een moederfiets Gazelle Bloom. Een witte. Heerlijk ding!!! 7 versnellingen idd, dat vond ik heel belangrijk. Ik had m al omdat ik echt een nieuwe moest. Had een ongeluk gehad met mn oude. En ik fiets ook regelmatig met de kids van lief en mn neefje en nichtje en aangezien we al wel plannen hadden hihi Maar deze fiets is zonder stoeltjes ook gewoon leuk. Dat vond ik een must! Dat je niet echt heel erg een moederfietsuiterlijk hebt met een mega stuur enzo. @babydumpdoos: Ik vond m wel leuk. Niet heel bijzonder. Alleen het knuffeldoekje en rompertje gehouden en lepeltjes en bekers. Rest weggegooid. @ etosdoos: Hier ook wel redelijk, knuffel, fles, speen, luiertjes, zalfjes en leuke tijdschriften. Ben heel benieuwd naar de prenataldoos. @kussentje in bed Ik slaap al tijden met een kussen tussen mijn benen ivm mijn spataderen. Nu voor t bekken zou ik eigenlijk een voedingskussen moeten. Ik ben 17 aug jarig en dan hoop ik m te krijgen! Anders koop ik m daarna meteen zelf. @naaimachine... Mijn niet gezien haha, ik kan dat echt niet. Wat voor leuks ga je maken dan? Ik heb wel een hele handige schoonmoeder en moeder dusse...tips en leuke ideetjes mogen altijd @hier Moe moe moe en onwijs pijn. Zou het kunnen komen van de oefeningen gister bij de fysio? Ik doe nu ff een dagje kalm aan morgen zelf de oefeningen maar weer. De kids van mn broer liggen heerlijk boven te slapen. Het is zo genieten met die 2. T kereltje is een echte boef en t meisje een bijdehante tante. Heerlijk! Ik ga nu nog ff tv kijken en dan vroeg naar bed. Hopelijk heb ik op alles en iedereen een beetje gereageerd hihi Liefs
Ik dacht al dat ik nog niet alles gehad had... @dagboek Ja ik heb een hele leuke. Ook die van Pauline Oud echt heeel leuk! verder een babysite waar af en toe wat opkomt. Ook leuk voor later! @ bevallen In het ziekenhuis!!! Lief wil graag thuis, maar ben bang dat ik dat echt niet ga willen. Waarom? gevoel...en denk dat ik er toch echt een goed gevoel bij moet hebben. @ kaartjes Wil ik graag zelf ontwerpen. Mijn collegaatje schijnt er een prachtig programma voor te hebben. Ik ben benieuwd!!! @ hier alweer dat wordt geen tv kijken. Lief speelt Mario op de WII. De hele bank gaat heen en weer hihi
hai @gebkaartje had ik eerder al en link geplaatst van mijn 2 keuzes en zo snel mogelijk dan is het alvast maar geregelld @bvallen THUISSSSSSS maar als het zo doorgaat.... maandag op contrle geweest in zh en vk dar ws er niet zo happy mee dat ik bij de gewone vk zit..... mag daar nu nog bijven ovb dat de gewone vk lagdrempelig overlegt met zh vk... dus als ik weer zo erg pijn krijg dan gaan ze me opnieuw binneste buiten keren omdt ik bij de jongste ook al zoon klote zw had en dan moet ik dus bij de zh vk onder controle blijven en dus weer in het zh beevalen sorry voor de typ foute maar zit op de mini laptop en die toetse zijn helemaal k*t:x bubbie is hir super druk de latste paar dagen mar als er een hand in de buurt komt houd ze op...is nu al een draak hahaha. als je lang genoeg je hand eropp houd voel je het wel maar manlief heeft daar geen gduld voor hhhhahahah
oja bby dozen.... ik vond die vn etos wel gaan alleen dat bluwe spltje niet..krijg een meisje du die was voor de honden en die vn de babydump was echt o stom ook dat knuffeltjee was voor de honden vond het veel te hard..... #mamma fiets wil ik ook ff kijke en een dgboek nee ik heb gister en eergister pas de baby fotoos van jongste pas ingeplakt heb je he,met di digitale cameras
Blauwe knuffeldoek of niet.. als we meiden krijgen, krijgen ze gewoon deze. Justin heeft nog genoeg Pooh knuffeldoekjes, dus dan kan de 1 die en de ander die blauwe. Als iemand niks met de blauwe doet, wil ik ze wel overnemen, graag zelfs!!
@ milk: Super zeg dat je mannetje het kan voelen. @ charmed: echt een relaxdagje dus! Heerlijk. @ mama van 1: Ik ben benieuwd naar je shoppie!! Wil je me de link eens pb-en?? @ jip: Je hebt gelijk dat je nu kalm aan doet. Hopelijk voel je je morgen dan wat meer uitgerust. @ luymlover: hier ook een draak zodra ik mijn hand erop houdt de baby op. Mijn mannetje heeft het dan ook nog niet gevoeld. Ik wel al een keer, maar meer per ongeluk. @ patroes: bedoel je dat blauwe doekje met een berenhoofdje erop uit de Felicitasdoos?? Als je die bedoelt mag je de mijne wel hebben. Ik doe er niks mee. Ik weet het allemaal nog niet zeker, maar denk dat ik een wikkeldeken ga maken voor in de maxi cosi. Verder denk ik aan lakentjes e.d. Morgen ga ik met mijn moeder naar de markt. Ik ben benieuwd of ze daar stof hebben naar mijn zin! Verder ben ik de echo-fotos aan het scrappen. Borduren heb ik ook een tijd gedaan, maar dat vind ik meer iets voor in de winter.
Ik heb goed nieuws Mijn man heeft gisteren zo ineens besloten dat hij er voor wil gaan om nog een brusje te krijgen. En om het te bewijzen dat hij het echt meent heeft hij een dubbele kinderwagen gekocht vanochtend! Er is weer een last van mijn schouders gevallen. Ik heb nog geen haast maar weet in elk geval dat we er beiden 100% voor gaan. Ik hoop dat het met iedereen goed gaat. Ik blijf meelezen En zo te zien, behalve de zwangerschapsklachten, gaat het prima met iedereen. Jullie zullen ook vast wel begrijpen dat als ik dat lees dat ik denk : "ik zou willen dat ik die klachten had". Klaag maar lekker want dat hoort erbij... haha Binnekort hoop ik weer te mogen klagen X
@ crea // @dagboek: ben redelijk crea, houdt van borduren, maar mijn echte talent (if any) is schrijven. Bij dochter vanaf beginste begin "dagboek" (wanneer ik tijd & zin had) bijgehouden, gewoon in een ringband op papier. Dit heb ik volgehouden tot ze +/- 10 maanden was. De vellen zitten nu in haar foto-album (jawel, digitale foto's af laten drukken en mooi boek van gemaakt, met geboortewensen, 20wkn echo DVD, ziekenhuismutsje, navelstreng -je kent het wel) en nu....? geen tijd. Voel me soms erg schuldig. Ben zelf ook 2e kind en heb ook maar een paar losse quotes van mijn ouders gekregen, leek me leuke manier om mijn moeder "echt" te leren kennen, maar mijn broer kreeg die eer als oudste. En nu heb ik hetzelfde. Dat de eerste 16 weken voornamelijk spugen waren, speelt ook wel mee, maar met al een kind rondlopend...ik heb geen tijd! en na mijn werk, na freelance schrijf-opdrachten, na badje-bedje echt geen puf meer. heb niet eens foto's van een groeiende buik dit keer weet't, moet niet klagen, maar actie ondernemen als ik 't echt zo erg vind. Misschien nu het beter gaat postuum aan de slag.
goeiemorgen allemaal, Even een kleine ego hoor, straks hoop ik meer op iedereen te reageren.. nou ik baal als een stekker :x. Ik voel me dus nu echt hondsberoerd, werd ontzettend misselijk wakker en heb buikkrampen ook. Heb echt 't gevoel alsof ik ieder moment over m'n nek kan gaan . Die linkerborst werkt ook niet mee doet nog steeds pijn en heb denk ik ook nog eens een kleine aambei die al 2 dagen vreselijk zeer doet. Dus ik wilde daarnet dokter bellen, zijn ze op vakantie tot 15 augustus :x:x:x. Een andere dokter doe ik liever niet want ik heb 2 hele fijne vrouwelijke huisartsen en die andere (mannelijke) artsen van de praktijk ken ik helemaal niet. Dus nu zit ik te twijfelen, proberen bij de andere artsen te gaan of afwachten.. da's nog 2,5 week..