@Aliyah: rvs schaaltje gebruik ik altijd. @fondant: ik gebruik Bakels. @taarten: zag weer een paar mooie voorbij komen @Romaira: goed dat je het niet hebt gedaan. Zou het ook afgezegd hebben. verder: vergeten, sorrie
ik zou het wel gedaan hebben maar dan alleen wel voor een hogere prijs! 5.50 is dan echt te weinig hoor! pff al die tijd die er in zit! is voor mij te ver weg anders had ik het wel willen doen! lijkt me een uitdaging zoveel taartjes! hihi maar snap dat jij het niet wilde, als je al zo druk bent!
romaira, ik denk dat ik het voor een hogere prijs wel gedaan zou hebben. Maar niet voor 5,50. Verstandige keuze van je. hier, momenteel 3 taarten in de oven staan. Morgen 1 bekleden. Andere 2 gaan even de vriezer in tot en met vrijdag.
Gebruik hier altijd regalice, maar da's de enige koemelkvrije... Vorige week een keer bakels gebruikt voor die drielingtaart, en dat is wel fijnere fondant. Maar ik heb geen zin om overal op te moeten schrijven of het wel of niet koemelkvrij is, dus ik houd het voorlopig gewoon nog even op regalice
zo, ben nu ook weer bezig met een taartje. En net helaas een opdrachtje af moeten zeggen, ik doe het rustiger aan maar heb dat weekend al 2 taarten (hoe krijg ik dat nou weer voor elkaar???) en om een 3e aan te nemen werd me te gortig maar het taartje voor morgen wordt wel leuk!
Haha, dat denk ik nu ook van m'n pip en woezel... zondag afleveren en die nacht gaan we op vakantie. Waarom heb ik in vredesnaam ja gezegd? Oja, omdat ik nog geen pip en woezel had staan Heb voor na de vakantie alweer een K3taartje staan: iemand die m'n nemo had gezien op foto's van een vriendin die ergens op verjaardagsvisite was geweest. Morgen hoor ik of ie definitief is. Zoja, Maia: zou jij dan een printje op frosty voor me kunnen maken?
@rozemarijke , had wel verwacht dat jij k3 zou puzzelen hahaha had je trouwens nog een krabbel gestuurd op hyves over een bruidstaart
hier is taart voor morgen klaar. Post morgen wel even een foto. Volgende is voor zaterdag. Wordt eerste keer stapelen. Tips zijn welkom
@curly ik heb volgende week voor het eerst een stapel!! ben echt super benieuwd!!! dus ik lees mee met de tips!!
@Rozemarijke: voor wanneer zou het zijn? Ben tot 8 aug. op vakantie. Nou hier mijn taartje. Laatste voor m'n vakantie pfffff ben nu druk aan het inpakken.
Taart staat voor 21 augustus, dus dat heeft wel ff nog Vanavond hoor ik of het zeker is, en ben zelf de 10e terug weer van vakantie, dus dan contacten we nog wel ff...
Mooi maia!! Zo hier net dora de prinses en isa gemaakt, vanaaf Boots maken. Leuk Dora!! Gister al bloemetjes gemaakt. Heb een bruidstaart (mijn 1e!!) voor 9 sept. 1 laag: 30x30cm, wit/grijs. En een strik erop, wordt ook mijn 1e! Leuk! Volgend weekend woezel en pip taart voor iemand van dit forum Misschien de 14e nog een taart, hoor ik nog... Loopt lekker door zo!