Zwanger worden in de hete zomer

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Babbel81, 13 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland

    Ja dat is zo jah, ben je er al eens voor naar de ha geweest? Misschien dat hij er iets aan kan doen? Ik heb het geluk dat ze elke keer 27 zijn.... op afgelopen ronde 25 na dan.... en als mijn ongi nu 14 dagen na ei komt zal die nu 29 dagen zijn;) maar jah dat zullen we niet weten.... spannend weer dus!

    Ik hoop ook dat jullie snel een posi test in handen mogen hebben!
    En dat je cyclus wat korter mag worden!
     
  2. Israe

    Israe Niet meer actief

    @mamatien: fijne vakantie gehad? balen joh dat je denkt dat je wee rongi wordt. Heel herkenbaar dat gevoel van 'waarom lukt het nou niet?'. Inderdaad vervelend dat jouw cyclussen wat langer zijn, dan word je geduld nog meer op de proef gesteld!
    Je hebt nog wat hoop...er is nog geen bloed! Succes!

    Vanmorgen tempte ik om 8.00u omdat ik vrij ben en toen was mijn temp 36,7....moet ik deze temp aanhouden of is ie hoger omdat ik later getemp heb? Vul sowieso met tijd in dus dan wordt het bolletje wit.

    @ Mandii: zo fijn joh dat je een week extra vakantie krijgt! En vandaag lekker vrij, me2, heerlijk 'dat breekt zo lekker de week';):)

    ik zit vijf dagen voor ei...gaan dit weekend naar Brugge ons 1 jarig huwelijk vieren:D leuk dat de vruchtbare dagen precies in dat weekend vallen, echt een liefdesbaby als het deze ronde raak is:p

    @ Aprill: hoe issie? paar dagen na je ei hè?
     
  3. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland

    Ja haha, dat breekt indd lekker de week;)
    Ik werk nu nog 4 middagen en dan 20uur... maar ben op gesprek geweest en HOOP ZO(!) dat ik eind van het jaar 2.5 dag zal gaan werken en dan ben ik lekker op woensdga en vrijdag de hele dag vrij!
    Lijkt me zoooo heerlijk! En lekker alvast alles geregeld voor als het raak mag zijn ooit..... die 2 dagen wilde ik dan altijd zo graag al vrij zijn! Hbe ik altijd al geroepen:D en dan 2 dagen na de opvang (hihi kan ik de kleine lekker gewoon zienn de hele dag:D) en dan 1 middagje naar mijn mams die roept al jaren dat zei wel n middagje wil overnemen:p whahahaha lekker makkelijk toch?:p
     
  4. Israe

    Israe Niet meer actief

    Zo jij hebt het al helemaal geregeld!
    Heerlijk maar 2 1/5 dag werken joh!
    Dan heb je zeeen van tijd voor leuke dingen:D

    Ikzelf vind het moeilijk om voorbereidingen in welke zin dan ook te treffen voor als we een kindje zouden krijgen. We zijn nu naar een huis op zoek, maar durven eigenlijk niet want een groot huis moet wel gevuld worden....stel dat we kinderloos blijven:(
    En wat werk betreft, ik wissel nu wel bewust niet van baan, heb een vast contract en kan dan gebruik maken van ouderschapsverlof...wat dat betreft hebben we wel al vooruitgedacht;) Dat vinden we al heel wat hahaha:D

    Laatst schreef iemand dat ze al allerlei (neutrale) spulletjes voor de toekomstige baby gekocht had, aan de ene kant lijkt het met super leuk, maar we doen dat ook bewust nog niet...nu is het al een teleurstelling iedere keer als het niet raak is. Het lijkt me moeilijker als alles er letterlijk klaar voor is, maar een zwangerschap blijft uit.

    Leuk dat je moeder graag wil oppassen! De mijne ook....hopelijk gaat onze wens en die van onze mamma's op een dag in vervulling!
     
  5. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland

    Ja mijn moeder en schoonmoeder geven steeds vaker n hint hihi....ik heb laatst gezegd dat ik tegen me vriend heb gezegd dat ik het wel zou willen, maar dat hij aan gaf nog n jaartje te wachten en dat ik dat accepteer en een mooi idee vind;) dus daar ben ik voorlopig ook van af whahaha...;)

    Verder DENK ik dat ik er totaal geen moeite mee heb, al die spulltjes zo in dat kleine kamertje wat straks babykamer zal worden, omdat ik hele dagen met dat soort materiaal en baby;s werk.....;)

    Dus misschien dat het daarom anders is ofzo.... ik vind het alleen maar leuk en word er heel vrolijk van als ik dat kamertje van het slot af haal en binenn loop:):D
     
  6. Israe

    Israe Niet meer actief

    Oh oké dan is het wel logisch ja, handig joh dat je zoveel dure dingen al kon overnemen!
    Wat voor werk met baby's doe je?

    Ik werk ook vier dagen en wil graag naar drie dagen als we een kindje zouden krijgen...heerlijk lijkt me dat!
    En inderdaad, tijd vliegt op vrije dagen.
    Plannen van huishouden is soms inderdaad irritant....alles tussen de bedrijven door en zondag's de grote schoonmaak

    Voel je al wat? Nog 9 dagen, vind je het ook steeds weer spannend?
     
  7. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland

    Ja indd, die vrije dagen gaan veel te snel:x
    maar uhmz, ik werk in de kinderopvang:D 12 uur op de bso(4-12jaar) en 8 uur op kdv(0-4jaar) super leuk!!!!

    Uhmz jah wij hebben een kamertje voor 250,- en een maxicosi met easyfix+wipstoeltje voor 135,- terwijl maxicosi normaal al zo duur is! en laat staan wat die easyfix dan nog kost!:D En uhmz wandelwagen nieuwe heel goedkoop overgekocht van iemand van dit forum, die had spijt van haar keus en ik mocht die hebben voor 400euro en dus 400,- goedkoper:D OOH ZO TROTS OP ALLES:D

    IK voel nog helemaal niks! maar ik weet ook echt niet hoelang me cyclus zal zijn dus... ben er ook echt niet mee bezig werk nu namelijk 40-50uur deze 6 weken van de schoolvakantie! en sport 2x in de week sinds 2 weken en probeer 8 kilo af te vallen!;)

    Hopelijk heeft dat positief effect;):D

    EN jij hoeis het met jou?
     
  8. Israe

    Israe Niet meer actief

    Zo jij bent druk deze weken! Maar dan gaat afvallen ook vast sneller want dan heb je minder tijd om te eten:p
    Ik moet ook wat kilo's kwijt...probeer zo min mogelijk te snoepen;)
    Knap hoor dat jet het zo met een dieet aanpakt!

    Leuk in de kinderopvang!:)

    Inderdaad goeie koopjes! Ik zou ook helemaal enthousiast zijn!! Super als je dat straks allemaal al hebt zodat je je niet hoeft te stressen over aankopen. Wij moeten straks alles in die maanden bij elkaar verzamelen, dan ga ik ook helemaal los:D

    Ik zit op mijn ei te wachten. Het begint bij mij met gevoelige tepels...heb het idee dat dit gister al begonnen is. Zit nu op dag 13...terwijl mijn eisprong gemiddeld op dag 18 is en ik heb een lf van gemiddeld 12. Hopelijk een vroege eisprong dit keer!
     
  9. Israe

    Israe Niet meer actief

    Mandii zie dat we echt een dialoog aan het voeren zijn......waar zijn de andere dames:(

    Mamantien...je temp is nog hoog! Hoe is t?

    Aprill....hoe is t met jou? Of ben je ver van je pc van de vakantie aan t genieten?8):)

    Babbel, Maregmo en ikzelf zitten voor 't eitje :p gezellig
     
  10. mamatien

    mamatien Niet meer actief

    Goedemorgen meiden,
    Nou ben weer btje bijgekomen van om negatieve test. Vandaag temp naar beneden dus zal vanavond of morgen ongi worden.
     
  11. Israe

    Israe Niet meer actief

    Oh jammer joh!:(
    Aan de ene kant fijn dat je met je temp al voorbereid bent op je ongi...aan de andere kant zo jammer dat je hoop dat meteen (op de vroege morgen) met een lage temp is weggeslagen.
    Ik heb dan altijd de neiging om in bed te blijven liggen en pas uren later er weer uit te komen;)
     
  12. Penguin

    Penguin Actief lid

    9 apr 2010
    495
    0
    0
    Hoi meiden,

    Ik heb ffies een baalmomentje... Ronde 6, valt nog mee weet ik, maar het kriebelt zo...:(

    Daarnaast valt het in het niet bij het slechte nieuws van van de week. Afgelopen dinsdag, overdag lees je een bericht over 20 jarige student in groningen die uit het raam was gevallen, en gaat het langs me heen... s'middags werd ik gebeld door mijn vriend dat een bekende van ons is overleden, 20 jaar, in groningen en wordt dat nieuwsbericht dus absolute werkelijkheid. Zo vreselijk, vooral voor zijn ouders die we vaak spreken... Morgen of zaterdag gaan we naar de condeolance, zijn ouders hebben in de rouwkaart gevraagd om een herinnering van die jongen op papier.... wel heel mooi, maar zo moeilijk..

    Daarnaast is vriendje voor zijn werk vanaf afgelopen dinsdag naar België, en hij komt morgen pas weer terug... Hij zat in de auto toen hij het hoorde en had het er moeilijk mee, ik thuis in mijn up, het enige wat je dan eigelijk wil is elkaar knuffelen en vasthouden maar dat ging dus niet... Halve avond lopen huilen en nog emotioneler geworden van alle mooie reacties op zijn hyves.... Slapen lukte dus echt niet, half 3 eindelijk in slaap gevallen en s ochtends weer vroeg wakker met dikke ogen en een zwaar hoofd... Gisteren was dus vooral doorkomen.. Savonds een hele zak chips leeggegeten, smaakte niet eens lekker......

    Vandaag huishoudelijk dagje, maar schiet niet echt op.... Ik was ook nog eens vergeten om het zonnescherm op te halen, dus met alle regen vannacht is dat ook nog eens doorgezakt en middenin heeft de naad losgelaten dus nu soort van scheur van boven tot onder....bah, bah!!

    Wilde het ffies kwijt... Ik ben toe aan iets positiefs!!!

    X Lin
     
  13. Israe

    Israe Niet meer actief

    Linnie wat een rot week zeg! Vreselijk die vriend van jullie familie die zo plotseling en op een afschuwelijke manier om het leven is gekomen. Natuurlijk ben je daar helemaal kapot van!
    Veel sterkte en hopelijk krijgt hij een mooie afscheidsdienst.
    Mooi ook dat zijn familie alle mensen vragen om iets persoonlijks op papier te zetten, zullen ze nu en later veel aan hebben.

    En dan dat irritante zonnescherm nog...grrrr dat kun je er dan ECHT niet bijhebben!:x
    Ronde zes word je dan ook niet vrolijk van, heb ik ook hoor als het dan ff niet zo lekker gaat en je beland ook weer in de volgende ronde dan word je echt sjaggie:(

    Inderdaad ronde zes (ik ronde 7 nu) valt nog best mee...maar de onzekerheid of het ooit wel gaat lukken groeit ook met de ronde
    en je wilt het zo graag en wel METEEN:D

    Nou veel sterkte meid, ga lekker iets doen wat je goed doet en je gedachten ff opzij zet...een goeie film op de bank met een reep chocolade erbij ofzoiets:p

    Is je vriend alweer terug? Wel voor de vruchtbare periode toch?
     
  14. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland

    BNOu het stomme is dat door sonja bakker ik juist meer eet dan ik nromaal doe;) en blijkbaar val ik daar dus vanaf whahahaa.....:p
    En sporten 2x in de week 5kwartier erbij dus:)

    Oke nou hopelijk heb je een super ei deze ronde:D

    Ik voel me de hele dag al niet zo lekker:(
    Pijn aan me buik, onderrug en beetje raar gevoel in me buik.... bah niet fijn zeg!!! En van onder mega nat:) ben al paar keer naar de wc gelopen omdat ik bang was dat ik nu al ongi zou zijn geworden;)
     
  15. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland

    Hè meid, dat klinkt indd als een vreselijk %$@^% week:(
    Heel veel sterkte en een dikke knuffel!
     
  16. Penguin

    Penguin Actief lid

    9 apr 2010
    495
    0
    0
    Heej Israe bedankt voor je reactie,
    Op het idee van chocola was ik ook al gekomen, het is een marsepein gebakje geworden...;)
    Ovulatietest was net negatief, en vriend komt morgen thuis dus dat gaat nog steeds goed... hihi..
     
  17. Aprill

    Aprill Niet meer actief

    Israe hoi, hier ben ik ;) nog steeds druk met de verbouwing, dus daardoor ook weinig hier ;)
    Fijn dat je eitje in aantocht is, dus je hebt het gevoel dat die eerder komt, ik hoop het voor je zodat die spannende tijd voor je kan beginnen :D

    Mandi spannend al bij jou ;) je voelt al iets las ik... lekker vroeg, maar het kan best rond de innestelling :)
    Fijn dat je een weekje vrij kado krijgt... maar je maakt ook een hoop uren zeg ;)
    6 dagen na ei zit je toch zo ongeveer, of niet?

    Linnie fijn dat je ovulatietest nog negatief is ;) je eitje wacht op je mannetje, gelukkig :)
     
  18. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland

    Heej meis, jeetje ik miste je al!;)
    Uhmz... nou ik link het geen wat ik voel niet echt met een eventuele zwangerschap....;) denk eerder aan buikgriepje ofzo, bah ik moest echt kokhalzen net toen mijn buurkindjes even langskwamen met een chocorijstwafel.... die lucht van chocolade BAH!

    Ja zijn indd erg veel uren, en lief van mijn leidingegevende! Ik maak 150 overuren buiten mijn 120uur in die 6 weken om:$....
    Dus jah.... ik help ze ook erg goed vind ik zelf:p

    Uhmz moest ff spieken op welke dag ik nu zit, want ben dr echt niet meer bezig, maar dat komt denk ook omdat ik echt niet weet wat me cyclus zal doen... :x maar dag 21 dus jah bij cyclus van 25 dagen(afgelopen ronde) nog 4 dagen... bij cyclus van 27 dagen(normaal) nog 6 dagen, bij cyclus van 29 dagen(14 dagen na me ei dus) nog 8 dagen...... dus jah ik weet t niet meer.... zit nu 5 dagen na me ei!
     
  19. Aprill

    Aprill Niet meer actief

    Mandi je hebt geen cyclus van 25 dagen (dan zou je LF een stuk korter zijn deze maand) op dag 16 je eitje gesprongen denk ik en een LF van 12 had je de laatste 2x dat je tempte ;) dus je cyclus wordt deze maand 28 dagen :p op dag 29 ben je dus overtijd... en hopelijk de 8 maanden erna ook 8)
     
  20. Nientjje

    Nientjje Fanatiek lid

    15 jul 2009
    2.743
    3
    38
    Volgens mij heb ik mijn eisprong. Gisterenavond had ik een positieve ovutest en vandaag heb ik last van rugpijn, buikpijn, duizelig en eetbuien. Het voelde vorige maand heel anders, maar ik ga er vanuit dat dat normaal is.
    Gisteren en eergisteren geklust, misschien vandaag nog eens? Al weet ik niet of dat nog zin heeft.
     

Deel Deze Pagina