Nou seth dat hoeft op zich niks te zeggen want bij mij trapt de dame ook in mijn zij en ik voel vooral onderin (in mijn doos zeg maar) beweging .. Alleen gisteren las ik iets van je over de hartslag schuin boven je navel dat zegt volgens mij wel dat je beebje nog in stuit ligt want nu was de hartslag van de baby bij mij vlak boven mijn bekken het sterkst te horen hmm blijft spannend ! Wanneer moet je weer?
Zo heb ik ook daar beneden heel vaak gevoel alsof er gegraven wordt. Dat bleek ook zo op de echo. Kidje 2 lag trouwens op haar/zijn rug, maar ik vond de laatste tijd de bobbel die verplaatste wel wat groot voor knietjes en het zijn idd de billen, dus kidje 2 ligt op de buik
Silkie & silkieman Bekijk bijlage 89600 Van harte gefeliciteerd, hopelijk knappen jullie vlug op en mogen jullie als gezinnetje lekker naar huis...
Goedemorgen meiden, wel beter geslapen hier maar zou het zo fijn vinden om een keer een hele nacht door te slapen voordat de tweeling er is. Zal er helaas niet meer in zitten voorlopig.
Silkie en man: Gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter! Hopelijk gaat alles snel goed met jullie, zodat jullie lekker naar huis kunnen.
Jane even een vraagje hier is het al erg druk in mijn buik (ik word er soms helemaal gek van) maar hoe is dat bij jou? Is het gewoon echt een achtbaan bij jou van binnen of bewegen ze juist minder omdat ze minder ruimte hebben met z'n tweeën?
of zoals de tante van mijn vriend een keer zei: het lijkt wel een gerommel van een hele hoop bakstenen ik ben weer aan het werk dus niet veel te melden! lola
komt ze weer aan met dr foto's...... maaruhhhh heb gelijk foto's gebrand enzo..... en kwam deze tegen.... Eerste keer vasthouden van grote broer...... *smelt*
@Seth: He vervelend zo wakker worden, hoop dat je je gauw wat beter voelt. @Daantje: Nou, dat is nog een hele lijst voor vandaag, rustig aan he? @Jane: Vervelend he, die nachten, ik ben al blij als ik er maar 2 keer uit hoef. Hoop voor je dat je nog een paar nachtjes door kan trekken. @Mama: Gaat goed met je behang! (Wat voor behang) Enne, wiegje ophangen, komt ie aan het plafond te hangen? Mogguh allemaal! Hier verder niks te melden, ga dadelijk met zoonlief even naar de stad. Misschien tot straks!
hier liggen de voetjes op de plaats waar broer en zus ze ook hadden.... (en die lagen wel goed, tweede pas laat, maar toch...) nu voelde ik iig ook echt het kontje.. en heupjes onderin zitten.... hmmmmm en het hartslagverhaal wat ik nu van jou lees, bevestigd dit dus.... nouja.... misschien helpt het toverstokje van zijvandehoek... (wel een andere als die je eerst gebruikt hebt, he??!! )
Wauw cute ik smelt hier ook van ! Hoop ook zo'n foto te kunnen maken hier over een paar weken Mooi Seth
Shop ze! Ik zal van het weekend foto's maken van de babykamer .. Maar tjeetje wat zoet ik vind het wel erg leuk maar wel zooooooo zoet En inderdaad het wiegje komt aan het plafond te hangen. Wij hebben de leander wieg gekocht http://www.kristalijn.be/images/1.Opbouw-website/04.Baby-artikelen/Leander/Leander_Wieg.jpg Zoooo leuk!
Ben benieuwd of dat hier gaat lukken..... of ze zijn "aan t vechten" wie de kleine mag "vasthouden"...
Is soms heel verschillend, het ene moment voel ik ze niet en toen we gister in de auto terug naar huis reden zag je echt mijn hele buik bewegen en dat het af en toe ook best pijnlijk is die 4 voetjes tegen je ribben aan. Heb wel het idee dat ze bovenin nog redelijk goed kunnen bewegen met de voeten en dat er daar nog best wat ruimte is. Moet zeggen dat ik er vaak ook wel van geniet hoor want het duurt niet lang meer. Heb me voordat ik zwanger was altijd afgevraagd hoe het zou voelen een kindje in je buik. Als ze beide tegelijk de hik hebben is ook erg apart. Mijn baarmoeder was dinsdag 36,5 cm totaal. Heb wel het idee dat het rechtse meisje bewegelijker is maar dat kont denk ik omdat links als vast ligt in het bekken.
Is het zo zoet ja? Had je dat niet van jezelf verwacht? En het is wiegje is echt superschattig!! Als de gordijntjes hangen, zal ik ook eens een foto maken. Nou, nu ben ik er echt vandoor! Daaaaag