god ja, ook zo'n heerlijk domme vraag!! zou je eigenlijk moeten zeggen: jawel hoor, ben 3 weken geleden bevallen
hahaha wat grappig dat meerdere mensen dit hebben. Zelfs de huisarts vroeg laatst...hoe is het met de kleine man...pfffff hoe bedoel je geinteresseerd?
Of je dochter heeft een roze broek en een wit/oranje/roze shirt aan en er wordt gezegd; Gôh, HIJ heeft de krullen van zijn moeder..... (en dan hebben ze haar vader nog niet eens gezien, die heeft nog meer krullen dan mam....)
Tóch kan het ook andersom... hier op het kdv zit een jongetje, een schat van een kindje met mooie rode krullen. Ziet er best jongensachtig uit ook. Behalve op sommige dagen; hij schijnt het erg leuk te vinden om in meisjeskleren rond te lopen (een jurkje, of met van die feeënvleugeltjes) en zijn ouders vinden dat blijkbaar prima. waarom ook niet? Maar dan is er dus écht een jongetje met roze jurkje, en speldjes in zijn haar. Je kunt het dus nooit voor 100% zeker weten, wat een kind ook aan heeft.
Fleur heeft redelijk veel unisex kleertjes aan (vind een leuke broek gewoon leuker bij haar staan dan een rokje oid) dus mensen maken vaak opmerkingen met hij ofzo. Niemand die het echt gevraagd heeft of opgemerkt, maar 'hij' komt regelmatig langs terwijl ze echt een meisjesgezichtje heeft. Ach, ik verbeter ze niets, vaak zeggen mensen maar gewoon wat. Mensen die ik ken weten dat het een meisje is en mensen die ik niet ken mogen van mij denken wat ze willen, zie ze daarna toch nooit meer.
Grrrrrrrr... wat DOM zeg! Helaas overkomt het mij ook regelmatig met m'n dochter terwijl ze toch bijna altijd wel iets roze aan heeft, of bijv. een rokje of jurkje. Kijk dan wat beter, denk ik altijd :x. Ik schaam me alleen dat ik het zelf een keer fout had bij het consultatiebureau . Maar goed, dat was een pukkie met alleen een luier aan dus dan neem ik het mezelf maar wat minder kwalijk .
ik had het ook. eline was een dag of 3 oud, aan het gezichtje kon je dus nog niets afleiden. maar ze had een tshirt aan wit met grijze bolletjes en in knalroze letters : Papa;s prinsesje! en een mutsje op met haar naam op: Eline... krijg je nog van die rare reacties...
Oww ik wou dat ik daar zo snel op kon reageren als sommige! Had het vandeweek bij mn schoonouders op de camping ook nog... Finn in zn spijkerbroek...sportschoenen en een groen t-shirt.. Hij is bijna helemaal kaal (ik ging zn haar knippen en meneer trok alles uit mnhanden...hopla...een kale plek...dus alles en maar af gehaald! Hahaha!) En dan idd vragen of het een jongen of een meisje is...pffff Ik snap het ook echt niet...als ik hem een jurkje aan zou doen is het echt nog steeds een jongen! Achteraf had ik graag willen zeggen:"Nee het is een meisje maar wil wilden liever een jongen dus kleden we haar zo maar aan!"
Ik heb ook vaak van zulke domme vragen gehad. Mijn zoontje heeft toch echt een jongenskoppie en stoere jongenskleertjes aan. Was ik bij de C1000 voor een fotoreportage. Zegt de fotograve "nou dan mag ZE wel even de sokjes en schoentjes uit". ZE???? Ehhh het is een jongen. En bij de bloemist een keer. Wat lacht ZE lief. Eh...het is een jongen.
Oh ja die mensen kom je vaker tegen dan mensen die het wel goed hebben. Heb het meerdere keren gehad en als ik dan het woord hij hoorde dan zei ik "zeg maar zij". Ondanks dat ze toch altijd in meiden dingen loopt en een staartje in haar haar heeft.
gister 2 hele fijne acties van mensen: We waren schoentjes kijken voor onze kleine vent, want die gaat binnenkort lopen. Ik pakte een schoentje (groen zilver blauw) en die paste niet. Dus verkoopster ging kijken voor andere maat, was er niet meer. Ok prima maar ik stond met mn oren te klapperen waar ze toen mee kwam aan zetten!!!! ROZE laarsjes!!! met van die bloemetjes erop.... Vlak erna waren we bij Expo om een canvas op te halen. We hadden een foto van onze zoon gemaakt op zijn 1ste verjaardag en die voor mijn vader op canvas laten zetten. Wij de winkel in, ding was klaar. Verkoper zat beetje met Damian te geinen. Ik vroeg ondertussen mn usb stick terug waar de foto op stond die hij op canvas had gezet. (mapje waar foto in stond heette: 'Damian') Nou ok lief leuk aardig, ik wilde m ingepakt hebben zegt ie: Roze of blauwe kado verpakking...? ehhh tja wat denk je zelf? Je weet notebene zn naam... is niet echt meisjes achtig naar mijn idee