Dank je marije het is niet dat ik jullie niet geloof hoor. Vroeg me alleen af of het voor anderen dan ook duidelijker was Heel lief je reactie xxx
Spannend dus bedankt voor het kijken!! Irisje zou jij nog even voor me willen kijken? onderin pagina 218 Bedankt alvast
@elif.. je wil graag zo veel mogelijk bevestiging hebben over het geslacht ik weet er alles van wij verwachten een dochtertje dat was met de geslachtsbepaling heel duidelijk te zien maar toch blijf ik steeds de bevestiging opzoeken door het echo filmpje van afgelopen maandag wel 10 keer opnieuw te kijken of ik echt nergens een piemeltje zie haha. ondertussen hangen er wel allemaal roze kleertjes in de kast en is een deel van de babykamer al roze over 1,5 week heb ik de 20 weken echo dus hopelijk krijg we dan nogmaals een bevestiging dat het echt een meisje word haha. @s1986.. graag gedaan meid..
precies meid je snapt precies wat ik bedoel!!! Manlief had zoiets je hebt nu genoeg bevestigingen hahaha.
vrouwen kunnen nooit genoeg bevestiging hebben haha dat moeten de mannen onderhand wel eens weten de echte bevestiging is er pas als je je kleintje op je buik hebt liggen.
@Vlinder24 ik zou een meisje zeggen. Kunnen jullie ook nog eens kijken naar deze: www.brabbelt.nl/albums/fotos/2/481.jpg www.brabbelt.nl/albums/fotos/2/482.jpg www.brabbelt.nl/albums/fotos/2/483.jpg
Jaa ik vind m duidelijk en ben niet zo goed in uitleggen maaaar als je nou stuk of 20 pagina's terug gaat zie je bwerkte foto's daar kan je het verschil zien. Offf ergens rond de 215 216 zit er ook 1 geloof ik
Thnx irisje Waarom denk jij meisje? Zie wel waarom hoor maar onder het kruisje zit ook een streepje en die staat omhoog en daardoor ben ik verward welke de nub is zeg maar.
Het komt ook omdat 13 weken zag staan in je handtekening, maar volgens mij was de echo een stuk eerder toch? Als dat zo is ga ik voor 75% jongen. Is hij van later ..dan twijfel ik toch meer naar meisje.