Juni 2010 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Scorpion, 20 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.242
    6.703
    113
    ja, 1/4 van je werktijd, dus bij 8 uur 2 uur kolftijd. Je mag ook naar je kind toe om te voeden. Maar ik heb een enkele reisafstand van 1,5 uur, dus dat zit er voor mij niet in. Mag tot 6 maanden na de geboorte.
     
  2. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Ja, die met de auto'tjes zijn ook super!!! :D Dan ga ik hem nog even die laten gebruiken en dan de gele nemen. Is ook nog -2/+2 maanden maar dat zal wel geen kwaad kunnen denk ik.
     
  3. NiekyN

    NiekyN Fanatiek lid

    5 nov 2009
    2.191
    0
    0
    Personeelsadviseur
    Twente
    hmm vraagje van hier
    Sanne drinkt sinds maandag iedere dag wat minder, ze zat maandag rond de 785 cc per dag en nu hoop ik dat ze vandaag de 600 cc haalt..... (5 flessen over de hele dag). Ze is ook sinds woensdag een stuk onrustiger dus ik ben bang dat dit met elkaar te maken heeft,maar weet even niet hoe ik dit moet gaan doorbreken... kent iemand dit en heb je dan ook een tip voor me???
     
  4. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    8 sep 2008
    4.346
    1
    36
    Drinkt ze al een tijd 5 flessen op een dag of bedoel je dat ze nu minder cc's binnen krijgt doordat ze een flesje minder wilt?

    Onze dochter zit al even op 5 flessen en die zijn 110cc per keer. Ze mag meer hebben, maar we houden nog steeds 110cc aan (voornamelijk i.v.m. krampjes die erger worden bij meer voeding). Vandaag is ze gewogen en ze was goed aangekomen. Mijn vk en Kinderartz zeggen dat ze gewoon zo mag blijven drinken zolang ze maar goed blijft aankomen.

    Dus als jouw meid goed aan blijft komen lijkt het mij geen probleem. Kan toeval zijn dat ze onrustiger is. En als je twijfelt zou ik even contact opnemen met het CB (daar kan je toch terecht voor advies?).
     
  5. Juudje27

    Juudje27 Bekend lid

    14 mei 2007
    762
    0
    0
    Het hangt af van hoeveel uur je werkt ;)

    "De wetgeving voorziet in de mogelijkheid om het werk na het bevallingsverlof te combineren met het geven van borstvoeding. Het meest belangrijk hiervoor is artikel 4:8 van de Arbeidstijdenwet. Dit artikel maakt het mogelijk dat een vrouw gedurende de eerste negen maanden na de bevalling het werk mag onderbreken voor kolven of het geven van borstvoeding. Dat mag zo vaak en zo lang als nodig is, maar niet meer dan een kwart van de arbeidstijd."
     
  6. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    ja klopt bijna een tientje zijn ze maar goed als dat kramp voorkomt...heb ze ook gekocht maar dat gloedje is bpa vrij maar wat dat ventiel dan is???HET ZIET E RPECIES oeps caps ... zouti als de oude
     
  7. Juudje27

    Juudje27 Bekend lid

    14 mei 2007
    762
    0
    0
    Heeft je kindje last van krampjes?
    Ben benieuwd of het dan ook echt beter wordt nu... Ik ga ze niet aanschaffen nu heb 2 nieuwe (oude type) flessen staan! Mijn oudste is er ook mee groot geworden en wij hebben dan ook geen kramp klachten hier! Maar ben benieuwd of je verschil merkt!

    Dat ventiel schijnt in beide flessen te zitten! Dus daar zie je niks anders aan...
     
  8. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    waar hebben jullie het toch over? klinkt zo leuk hahaha ben nieuwchierig heb het gemist geloof ik
     
  9. Juudje27

    Juudje27 Bekend lid

    14 mei 2007
    762
    0
    0
    Volgens mij de plaatjes op de spenen!
     
  10. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    hmm hij heeft vandaag geen kramp gehad hahha maar dat heeft die bijna toch niet meer...hij heeft het wel gehad en soms overdags ook nog maar vandaag toch niet
    ja mijn dochter is er ook groot mee geworden dus had echt weer toen ik het las verleden jaar ...shit wat nouw weer! maar goed zo is er altijd wel wat en ze slaan er allemaal een mooi centje aan uit
     
  11. Juudje27

    Juudje27 Bekend lid

    14 mei 2007
    762
    0
    0
    Ik hou het dus mooi even op de "oude" flessen... ;)
    Maar ben ook wel weer zo als ik nu nieuwe flessen MOET kopen dan koop ik wel die BPA vrij zijn :) Dus tja...

    Fijne avond nog ik ga mijn bedje in... Mijn man doet de fles van 23.30 uur en dan kan ik slapen tot 7.30 uur... HEERLIJK!!!
     
  12. Funkie

    Funkie Bekend lid

    13 jan 2009
    929
    0
    0
    Maak sieraden (BIBI)
    Scheveningen
    haihai

    pfff wat een drama net zeg met xavi!! hij is weer wakker geweest vanaf 15.00 tot nu.. van ellende is papa nu de fles al aan het geven zodat hij nu al gaat slapen... we gingen naar Rotterdam onderweg heeft hij wel geslapen maar 1maal in de stad werd hij onrustig.. huilen in de wagen ak dus we zijn maar weer richting huis gegaan.
    Zelfs de hele weg naar huis heeft hij gekrijst, onderweg even gestopt om hem te kalmeren maar het mocht niet baten.
    In de ochtend ging het goed en de voormiddag ook heeft geslapen in de maxi want ik was erop uit gegaan..
    Zou hij teveel prikkels krijgen?
    Thuis ben ik altijd rustig.. Ik vind het zo zielig voor hem hij lijkt niet gelukkig.. Wou zo graag dat hij een vrolijk kereltje was.. Mijn hart breekt ervan... Hij is het belangrijkste in me leven al kan ik niet tegen zijn gehuil..
    Sorry hoor mama's dat ik loop te klagen..

    Over flessen tegen krampjes... heb er al zoveel geld aan uit gegeven..
    heb 6 avent.. 3 difrax en 5 dr browns.. toevallig vandaag de 3 standen spenen gehaald maar ik weet echt niet hoe het werkt haha heb de gebruiksaanwijzing gelezen en ik lijk wel blond hahaha.. kan gelukkig nog lachen...

    hoe is t met jullie????
     
  13. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    8 sep 2008
    4.346
    1
    36
    Ik begrijp het best wat jij zegt over jouw zoontje. Onze meid heeft zoveel gehuild dat ik het idee heb dat ze absoluut niet gelukkig is. Tenminste ze huilt zo sind ze ongeveer 2-3 weken is. Zelf kan ik er eigenlijk ook niet zo goed meer tegen. Maar ja, ze begint te huilen (nou ja, krijsen kan ik het beter noemen) en dat duurt uren en uren. En niets is goed. Om gek van te worden. Als ze ff stil is en weer begint word ik er al moe van. Klagen is niets mis mee, zeker niet als je leest waarover je klaagt.

    Wij hebben ook meerdere flessen gehad. We gebruiken nu nog steeds Dr. Brown. Deze werkt beter dan de Difrax S fles die ze eerst had. De 3 standen speen is niet moeilijk te gebruiken. Op de speen zelf staan streepjes. 1 streep, 2 strepen en 3 strepen. Je moet de juiste stand (streep) aan de kort kant van de fles zetten en dan de speen vast draaien (wel de speen beethouden anders draait die weer mee).

    Hier gaat het niet echt goed. Het ging even wat beter met onze meid, maar dat was van korte duur. Ze lijkt weer terug te gaan naar haar gedrag van de afgelopen 2-3 weken. We waren juist zo blij dat het beter leek te gaan. Ze sliep af en toe een kwartier tot half uur in haar box. En soms zelfs een uurtje. We moesten haar nog wel eerst in slaap laten vallen in onze armen, maar goed ze werd tenminste niet direct weer wakker nadat we haar weg legden. En ze was sneller getroost.

    Gisteren begon ze 's avonds opeens weer te huilen/krijsen. Niets was goed, behalve haar in de armen nemen en heen en weer lopen. Dit duurde tot ongeveer 12 uur 's nachts en daarna sliep ze de nacht redelijk door (deed ze de afgelopen weken ook). En ja hoor, vandaag begon ze in de namiddag al met dat gedrag. Zo begon het de vorige keer ook en uiteindelijk was ze van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat wakker en huilde veel. En ik maar uren lang lopen. Ik heb inmiddels enorme pijn in mijn voeten en word ervoor behandeld door mijn manuele therapeut. Maar ik verga van de pijn met lopen en nu moet ik nog meer lopen nu ze weer zo is.

    Om eerlijk te zijn word ik al gek van het idee dat ze weer zo huilerig is en dat het misschien wel weer zo erg wordt als het was. Ik kan wel janken bij alleen het idee al :( Pffff genieten hoor die kraamtijd ;)
     
  14. Gijsje

    Gijsje Fanatiek lid

    29 okt 2008
    3.862
    0
    0
    Brabandse Land
    Sabse en Funkie,wat erg dat jullie kindjes zo veel huilen,kan me voorstellen dat je daar je helemaal ellendig door gaat voelen.Hopelijk komt er heel snel verbetering,lijkt me zo zwaar,even een knuffel voor jullie!

    Met Sylvester gaat het prima,tevreden ventje en geniet heel erg van het moeder zijn :)
     
  15. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    8 sep 2008
    4.346
    1
    36
    Dank je. Wij hopen ook dat er snel verbetering komt.

    Hoop doet leven...

    Mooi dat het bij jou zo lekker loopt en dat je er echt van geniet! Lijkt mij erg mooi :)
     
  16. Pompeloesje

    Pompeloesje Fanatiek lid

    10 aug 2009
    4.227
    300
    83
    Vrouw
    uitvaartondernemer
    België
    alles is hier klaar voor een weekendje weg. Nu mezelf en Laura nog ff aankleden. Andrew slaapt al terug. Hopelijk niet te veel file!

    tot maandag!!! xxx
     
  17. Cycaa

    Cycaa Actief lid

    15 jan 2008
    484
    0
    0
    In between jobs
    Zuid-Holland
    @Sabse en Funkie, wat een toestand. Dat moet heel zwaar voor jullie zijn dat ze zoveel huilen. Ook heel zielig natuurlijk voor de baby's.
    @Funkie, misschien moet je eens proberen een paar dagen niets buiten de deur te doen dus om te zien of hij teveel prikkels krijgt.
    Voor jullie allebei een hele dikke knuffel, er komen echt weer betere tijden en dan kunnen jullie weer lekker op de blauwe en roze wolk stappen.
     
  18. tihany

    tihany Fanatiek lid

    25 jan 2007
    1.465
    0
    0
    zorgkundige
    Belgisch Limburg
    @Sabse & Funkie: als ik jullie 1 goede raad mag geven. ga eens met jullie kleintjes naar een osteopaat. Dat heeft hier echt enorm geholpen. Matiz deed ook niks als wenen, krijsen. En vooral 's avonds. En dat duurde soms uuuren. En we kregen hem dan met niets getroost. Ik ben nu 2 keer met hem bij de osteopaat gegaan en nu is het veel beter. Hij weent nog wel af en toe 's avonds. Maar niet meer zo dat krijsen en meestal is het nu maar zo'n half uurtje na z'n flesje.
    en je moet zeker geen sorry zeggen omdat je hier je 'beklag' komt doen. Je moet het toch ergens kwijt geraken he. Er mee blijven zitten is ook niet goed.
     
  19. tihany

    tihany Fanatiek lid

    25 jan 2007
    1.465
    0
    0
    zorgkundige
    Belgisch Limburg
    ik ga mijn ventje eens uit z'n bedje halen. Hij is wakker hoor ik. Heeft gisterenavond geslapen van 11u tot deze morgen 5u en nu is hij weer wakker.
    ik mag tegenwoordig niet meer klagen
     
  20. tihany

    tihany Fanatiek lid

    25 jan 2007
    1.465
    0
    0
    zorgkundige
    Belgisch Limburg
    ik kan me perfect voorstellen hoe jij je voelt. Ik heb de voorbije weken ook veel huilend doorgebracht omdat ik het niet zag zitten. Matiz die zoveel huilde en dan m'n dochter die het bloed van onder m'n nagels uit haalde. Elke dag ging ik bang de avond in, dat het weer een avond zou worden van huilen en krijsen. En moet zeggen. De rust is hier weer terug gekeerd. Hebben nu zalig rustige avonden. Voor jou komt dat ook wel. Ben ik zeker van. Het is eventjes zoeken wat er met je meisje mankeert. Het is missschien maar iets klein. Bij matizje hebben ze zijn nekje wat gemasseerd en z'n buikje en nu is het echt een droombaby.
     

Deel Deze Pagina