oh nee, arme Emma... goed van je zus dat ze dat spul bij zich heeft. ik zag van de week zo'n handige etui'tje met een tekentang, zo'n uitzuiger voor gif en verkoelende spray... misschien toch maar halen dan.
hey allemaal, heb ff geen puf om te reageren, want ben net terug van de mini fietsvakantie! En het was een succes. Opa en Maxime zijn wel allebei heel moe! Maar Maxime heeft er meteen weer een woordje bijgeleerd: "tent!" haha je kon hem er haast niet meer uitkrijgen. En hij lag helemaal in een deuk toen ie in de gaten had dat ik naast hem sliep, giechelen en lief tegen me aan komen liggen en dan weer verder snurken! En zijn karretje vond ie ook heel leuk, vooral als ie dan ook nog een grote fles met appelsap erbij kreeg Zo nou ff lekker onder de douche!
misschien nog ff een vreemde gedachte, maar Lau als je nou eens een soort zak neemt die alleen om zijn beentjes zit, als een soort dichtgenaaide rok zeg maar, dan krijgt ie het niet zo warm aan zijn lijfje.
@Deb..ach arme...precies in de brandnetels! Gelukkig hielp dat spul snel! Heb vandeweek wat anders gekocht tegen prikken e.d. omdat hele veel dingen allemala pas vanaf 3 jaar zijn. Errug fijn als je kind 17 muggenbukten heeft! Maar dit werkt super! @Snieke...fijn dat het leuk was! Klinkt ook echt gezellig! Hebben jullie wel lekker weer gehad? Ik ben kapot.....de kat heeft vannacht heel de buurt op stelten gezet...hij heeft zo hard gevochten met een andere kat. Ik zat serieus met hartkloppingen in mn bed. Finn natuurlijk ook wakker....dus mama en Finn hebben geen energie vandaag! En heb nog hoofdpijn ook..BAH!
@Deb: Arme Emma! Lang leve de Azaron! @Snieke: Fijn dat jullie fietsvakantie zo goed is bevallen. Gezellig hoor, samen in een tent slapen
@Sarah: Oh vreselijk dat geluid dat vechtende katten maken. Wij hadden vroeger ook zo'n kat, die had gewoon stukken uit z'n oren! Wel een hoop respect afgedwongen, op z'n 18e half doof en slechtziend was hij nog de baas van de straat haha.
Zoë heeft ook nieuwe woorden geleerd vandaag 'boek' en 'sat (zand)'. Ze heeft zich eerst een uur vermaakt in de peuter lees hoek van de bieb. Daarna nog een half uur als een wervelwind over de zandverstuiving gekropen. En toen doodmoe in bed gemikt, heerlijk zo'n voldaan moe kind! Dalijk even bij m'n ouders op visite, ze hadden een leuk cadeau voor ons. Ben benieuwd!
@Flut...deze heeft ook stukken uit zn oren...regelmatig ontstoken wonden e.d. Ga er al niet eens meer mee naar de DA...weet ondertussen wel wat ik moet doen! Hahaha! En was het een leuk cadeau?
zo, de slingers hangen hier op, cadeautjes zijn ingepakt, taartje is klaar... al z'n kaartjes liggen klaar onder de brievenbus. feest kan beginnen... Morgen rond de middag komen ze eerst bij ons allemaal op de koffie en dan gaan we daarna met z'n alle naar ons neefje (zoontje van mijn zus, op dezelfde dag bevallen) en maken we daar het feestje af. zijn de mannen al weer 3... nog 1 jaar en dan naar school
Goedemorgen, SAM GEFELICITEERD met je 3e verjaardag!! @ Sarah:Wat vervelend de ruziede katten. @ Flutterby: Leuk nieuwe woordjes @ Debby: Arme Emma hopelijk heeft ze er snel minder last van. @ Snieke: Fijn dat de fietsvakantie zo geslaagd was. Het was leuk gisteren in Plopsaland. Danian moet eigenlijk iets ouder zijn dan kan hij in nog meer dingen, maar we hebben ons wel vermaakt. Hij is met papa met Bumba op de foto geweest. Hij had alleen een half uurtje in de auto geslapen, dus hij was niet zo vrolijk toen hij wakker werd, maar uiteindelijk ging het goed. Om 14.40 uur waren we bij mijn ouders en hebben we hem op bed gelegd en heeft hij tot 16.30 uur geslapen. Vannacht heeft hij ook goed geslapen tot vanmorgen 6.45 uur. Wij hebben alleen slecht geslapen. Wij gingen beneden op matrassen slapen en die waren veels te hard, dus we zijn maar op de bank gaan liggen. Uiteindelijk 4 uurtjes of zo geslapen. Vanmiddag gaan we weer naar huis.
Zo meiden...... ik werd wakker net, kijk op de wekker: 10:02!!!! Kijk naast me, Niek lag ook nog te slapen. Zat meteen rechtop in bed! Storm naar Lieke dr kamer, ligt ze gewoon nog heerlijk in dromenland. Heb haar toch maar wakker gemaakt. Ze lag al vanaf 19.30 gister te slapen. Niet normaal joh!!!! Dit was echt het toppunt. Ook wel eens lekker om goed uit te slapen, meestal ben ik standaard om 8.00 wakker en lukt het me niet meer om in slaap te komen, dus dan is het wachten tot lieke zich meldt.
Hoeraaa Sam 3 jaar, gefeliciteerd!! @Jolan: Hier ook al 2 dagen om 10 uur wakker, heerlijk! Of naja dan hoor ik d'r pas maar zit ze volgens mij al ff te spelen Cadeau van mijn ouders was de voortuin, erg lief! Daar wilden we eigenlijk even mee wachten, maar die mogen we nu dus op hun kosten aan laten leggen .
@Tam: Je zult wel gebroken zijn na zo'n nacht. Vanavond weer in je eigen bed, die slaapt toch altijd het fijnste!
Sam is jarig!! hoera!! alweer 3 jaar, gefeliciteerd! @jolan, wow zo lang uitgeslapen! die lieke! haha, wou dat Collin dat eens deed! @flutter, wat tof zeg, de voortuin laten doen! En wat goed van zoe, boek en sat @snieke, fijn dat t geslaagd was, en dat de kleine man zich zo keurig heeft gedragen @sarah, ow vreselijk vechtende de katten, die van mij doen dat gelukkig zelden, maar wat een herrie he @debby, aww arme emma in de brandnetels, ben daar ook vaak zo bang voor hoest nu met haar wangetje? @tamtam, hoop dat vannacht een betere nacht is! Zo ik was rond 5 uur thuis was een super feest, erg gezellig en heerlijk gedanst! Collin komt na zijn slaapje weer thuis kan niet wachten, blijft raar, zon leeg bedje hier! Ben nog wel erg moe maar kon nie meer slapen!