haha kouf, dat mag je hier hardop zeggen. Over hypo...nu 1 van 192.500, huis is te verkopen voor max 180.000 denk ik. Onze max hypo is rond de 230.000 geloof ik.. huis die we gezien hebben is vraagprijs 219.500...dus wat denk je? Ik ben hier heel erg slecht in.
kouf en grietje kunnen jullie echt neit de 12e?? niks te regelen? Zou het zoooooo leuk vinden als jullie ook mee kunnen! En wat gaan we doen?????
@Ellen: ik heb het scherm alle kanten opgekanteld maar ik kon het niet zien. Sorry meis. had zo graag je die extra bevestiging willen geven. @Mamalous: Wij moeten eigenlijk ook de keuken en badkamer doen. helaas gaat dat echt niet. Komt wel met de tijd. We gaan dus alleen verven en behangen. Achteraf hadden we beter een goedkoper huis kunnen kopen, maar goed. Maak dat mij maar eens wijs . maar wat Kouf zegt, probeer het verlies inderdaad mee te financieren. dan ben je die zorg gelijk kwijt. Wij betalen per maand een x bedrag aan mijn ouders. we hebben een contractje opgesteld en allemaal ondertekend (zonder notaris hoor). @Antje: trusten!
Dat wordt moeilijk mamalous. Voor een huis met vraag prijs 219.500 zit je al op een hypotheek van 238.000 ivm kosten koper
Mamalous: ben het eens met Koek. Nieuwe badkamer en keuken zijn natuurlijk super. Maar als dat op dit moment eigenlijk teveel gaat kosten doe dit dan niet. Er moet vast wel mee te leven vallen of is het echt in erbarmelijke staat?
@Sparkie: hahaa je blijft nu niet meer halverwege hangen ahumm de laatste keer dat we op vakantie zijn geweest was ik 9 weken zwanger.... we zijn met mijn ouders naar florida geweest. En aangezien zij er waren en mijn man en het maar 9 dagen waren, ging dit prima. Ze hebben ons nu weer gevraagd mee te gaan. Ik twijfel heel erg. Ik heb ook fam in florida en dan heb ik echt een doel zeg maar. @mamalous: je moet echt rekening houden met een slechte verkoop van je huis. dat was ook onze fout. Daar gingen we nog eens 3 dzn extra de mist in.
neehoor er zou mee te leven zijn. Maar kouf, is de vraagprijs he, staat al heel lang te koop en leeg dus denk dat de mensen het wel kwijt zouden willen. Dus wil veel lager uitkomen eigenlijk.
@ mamalous: ik wil nog wel kijken naar de 12e maar ik moet werken en ben er bang voor dat we qua bezetting niet rond komen ivm vakanties. Maar ik zal morgen even bellen en alvast een optie nemen op die datum. Je weet maar nooit of er nog geschoven kan worden
Ja daarom willen we ook eerst dit verkopen voordat we iets nieuws gaan kopen. 1 huis hier in gebouw staat al 2,5 jaar te koop pffffffffff zolang ga ik het dus het niet volhouden he, ik wil uiteriljk jan 2012 in een nieuw huis zitten ivm het nieuwe werk van R wat dan start.
Ik zou het iig errug leuk vinden als je erbij bent!! dus hoop dat het gaat lukken....maar snap ook als je niet kan hoor dan, maar is het wel ok als de rest dan evt wel afspreekt?
2 inkomens, maar r heeft groei en ik ook nog een beetje. R gaat straks weer oefeningen enzo doen en dan gaat ie meer verdienen.
Gelukkig hebben we Kouf voor persoonlijk advies over hypotheken. Wist echt niet dat kk zoveel was! Koek: Ooooh naar Florida!! Dat zou best heel erg gaaf zijn hoor! Dan gaat Eva natuurlijk mee als jullie gaan! Wanneer zou het zijn dan? Heb je achteraf eigenlijk een beetje spijt van de koop van het nieuwe huis? Of is het afzien, maar toch heel erg genieten?
Ja natuurlijk dan moeten jullie gewoon gaan. Zoals Sparkie ook al een keer zei, er zijn altijd mensen die afvallen. Vind het wel erg jammer hoor maar ik ben er ook al 2 keer bij geweest en ga er ook niet van uit dat dit de laatste keer is.
en voor minder dan dit staan er geen huizen te koop in veenendaal alleen maar flat/app en dat wil ik niet.
@Sparkie: Ik heb spijt, maar dat heeft een andere reden. We moeten inderdaad de eindjes aan elkaar vastknopen, maar ook hier verwachten we alleen maar betere tijden.