hi all! chicken tis nog vrij vroeg voor echo hè...het hoeft niets te betekenen dat ze weinig konden zien! duim voor je hoor! xenia fijn dat het beter gaat met je moeder, fijne vakantie! peetjuh dan heb jij je welverdiende vakantie zeker verdient, ik zou lekker zelf op zolder gaan slapen hoe ist verder met je dochter en het slapen? wij zijn vorig weekend weggeweest, hotelletje in centrum den haag gehad en het was erg leuk! we zijn ook in madurodam geweest, valentijn vond het geweldig! vandaag bij vk geweest, mn hb waarde was erg laag... 6.3 is de grens en ik had 6.5 dus daar moest ik wel wat aan doen verder was alles goed! zit nog steeds kleine 2 kilo onder startgewicht zal zo ff wasje draaien en met t eten beginnen
Ik ben er ff... moet straks nog werken en dan lekker 4 weken vakantie.. het is idd erg stil de laatste tijd.
Hè allemaal,hier een kort berichtje vanuit frankrijk.heb nog niet alles kunnen lezen maar ik hoop dat het goed gaat met iedereen. Chicken ik zag jouw bericht net staan.ik hoop dat je 9 augustus een goede echo krijgt maar dat zal vast! Ik ga 9 augustus testen howel mijn ei deze keer niet goed te vinden is dus ik hoop dat ik niet te vroeg test.we klussen ons suf dus het zou toch goed moeten komen als ik terug kom van vakantie zoek ik jullie snel weer op. Groetjes
future heb je je temp niet bijgehouden op ff? 9 aug kan idd wel vroeg zijn... maar je kan altijd proberen!
Hè debby,ik heb m net ingevoerd.ff deed ook vaag. Hij gaf even een eisprong aan op dag 17 en daarna versprong hij weer naar nog geen eisprong. Met klussen gaat het goed dus daar blijven we nog even mee door gaan mijn temp kan ook beïnvloed zijn door de ventilator die in de slaapkamer staat hier op vakantie. Ach ja we wachten af maar aan het klussen kan het nu echt niet meer liggen. Ik check morgen nog een keer dit forum, daarna heb ik weer even geen internet. Groetjes!
future ik vind je temp ook een beetje vaag... maar het kan heel goed dat je ei nog moet komen... (ik hoop het natuurlijk niet voor je...) veel plezier met je vakantie!
Goeiemorgen meiden, Zo de eerste dag.van mijn vakantie is aangebroken. Ga vandaag lekker poetsen en opruimen en vanmiddag krijg ik een vriendin op visite die ik al ruim 2 jaar niet meer heb gezien. Waren elkaar een beetje uit het oog verloren. Verder niet veel nieuws van deze kant. @ future: ik duim.heel hard voor je! Het is je echt gegunt. *** strooit hcg voor je *** Nog een hele fijne vakantie!
Nee we gaan niet op vakantie jammer genoeg, we gaan de zolder verbouwen tot slaapkamer en gewoon een paar keer een dagje weg naar de dierentuin/zwembad/speeltuin e.d. Gaan jullie nog weg?
oh ja dat zei je ja... mn vriend zn vakantie zit er alweer op! vandaag weer begonnen we hebben een hotelletje gehad in den haag met zn 3tjes en we zijn nog even op de camping bij mn ouders geweest over een paar weekjes met de bevalling wil hij nog 2 weken vrij hebben, dus vandaar de korte (2weken) zomervakantie voor hem
gaat snel hè?! bij valentijn hebben ze me met 8 dagen overtijd gestript en snachts is het ook begonnen hij is dus 9 dagen later geboren
o ok, nou hopelijk komt deze wat eerder! ja het gaat hard... vind je dat zelf ook... Nog heel even en dan komt "onze" eerste baby...
Meiden, even snel een ego berichtje, 20 weken echo zag er allemaal goed uit en wij krijgen overduidelijk een zoon!!!
ik vind het nu harder gaan dan de eerste en ik vond het toen helemaal ni8et erg dat ik overliep, voelde me toen errug goed dus... heb nu wel een gevoel dat het allemaal nog wel eens eerder kan gaan gebeuren, maar das afwachten hè haha... mel van harte gefeliciteerd met jullie zoon! lekker stoer hoor!
iedereen bedankt voor de hcg! FF zegt nu dat ik pas rond de 19 a 20ste kan testen Of tenminste dat ik dan ongesteld moet worden als dat WEER gebeurd. Hoop natuurlijk van niet. Annekulpe, wat schiet jij al op zeg!
tis echt al aftellen straks weer naar de gyn toe, opnieuw uitslag word nu toch wel eens tijd dat jij een posi test in handen krijgt hoor!