Juni 2010 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Scorpion, 20 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.242
    6.702
    113
    Over scheten: vanochtend liet Damien zo'n harde dat ik niet kon geloven dat hij het was en ik mijn man dus de schuld gaf :D Hier borrelt alles elke dag nog alles door.
     
  2. NiekyN

    NiekyN Fanatiek lid

    5 nov 2009
    2.191
    0
    0
    Personeelsadviseur
    Twente
    @hier
    Sanne heeft hier voor het eerst een fles van 150 cc opgedronken, mevrouw is van schrik maar weer gaan slapen! Dat doet ze anders niet op deze tijd... hihi
     
  3. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Ward zit op 5 voedingen. De tijden verschillen wel eens, maar de laatste fles krijgt hij tegen 22u zodat hij tegen 23u in z'n bedje ligt. Tegenwoordig vraagt hij dan pas om 7u opnieuw een fles en drinkt dan iets minder (100cc tegen ong. 130cc overdag) omdat hij dat nog als nacht beschouwd.

    (Ik kolf altijd af, vandaar dat ik weet wat hij drinkt ;))
     
  4. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Als je kindje uitsluitend bv krijgt, mag het tot 10 dagen duren voor ze opnieuw ontlasting maken. Dat zei de vroedvrouw hier vorige week nog. Maar zij vindt 5 dagen al max.

    Hier heeft Ward vorige week 2 dagen niet gepoept en de derde dag had hij zo'n erge krampjes dat m'n man hem een suppo (zetpil is dat zeker? :p) heeft opgestoken. Nog geen 5 min later was de suppo eruit en had hij een overvolle poepluier.
    Ik heb nu homeopatische druppeltjes tegen de krampjes en als ik hem die geef moet hij 9 van de 10 keren tijdens de volgende voeding poepen. Colikind heten de druppels, weet niet of het in NL ook verkrijgbaar is, maar het werkt hier heel erg goed!
     
  5. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Hi hi, grappig om te lezen van die scheetjes! :D Hier ook een ventje dat er wat van kan, inclusief de geur! :p
     
  6. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.242
    6.702
    113
    De geur is hier nog niet erg. Houden zo!
     
  7. Sterreke

    Sterreke Fanatiek lid

    26 aug 2009
    4.091
    93
    48
    Ariel vlekkengel!!!:D
     
  8. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Of naar je moeder brengen :D Ik krijg de poepvlekken niet uit z'n kleertjes, maar als m'n moeder ze opnieuw wast met ergens een of ander middel is het altijd proper! ;)
     
  9. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.242
    6.702
    113
    Als Damien zijn kleren onder heeft gepoept, zet ik ze direct in een emmer met biotex. De volgende dag was ik ze op 60 graden en vaak is het schoon. Soms niet, maar ik denk dat ik in het vervolg ook nog oxi-gel op de vlek spuit. Overigens bleekt de kleur in zonlicht. De kleur is nl hetzelfde als het geel bij geelzucht en geelzucht gaat ook weg bij zonlicht.
     
  10. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Ik gebruik ecover ontvlekker en dat helpt normaal ook altijd goed. Maar dus niet bij poepvlekken. Van het weekend had hij z'n rompertje en broekje vol hangen. Onmiddellijk ontvlekker op gedaan en in het wasmachine gedaan. Mocht allebei maar op 30° gewassen worden: rompertje proper maar broekje niet... Ik denk dat m'n moeder ossegalzeep of zoiets gebruikt. Prima spul dus, want m'n man z'n shirt dat onder de poep zat is ook proper geraakt :D
     
  11. Sterreke

    Sterreke Fanatiek lid

    26 aug 2009
    4.091
    93
    48
    Ik heb ook die Biotex oxi-gel ofzoiets...werkt ook erg goed. Hoef je niet eens meteen erop te doen, paar dagen later gaan de vlekken er nog uit!
     
  12. duimpje

    duimpje Bekend lid

    25 sep 2009
    604
    5
    18
    Was bij ons nog niet eerder gebeurt dat ze zo alles onder gepoept had. Zal de volgende keer in de winkel ook eens Biotex oxi dinges meenemen :D

    Ben net bij de huisarts geweest. Ze had nog wel wat ruimte in haar darmpjes maar klonk wel vol en gassig ;) . Ik heb een soort siroop gekregen wat ervoor zorgt dat er meer water naar haar ontlasting wordt gehaald. Verder wordt het spul weer afgebroken en niet opgenomen. Ben helemaal niet van de medicijnen dus dit was de beste optie. Had nu een andere HA die ik nog niet kon, een broekie, maar heel aardig en leuk met Lynn. Ik ben al jaren niet bij de huisarts geweest, degene die ik had die is inmiddels al met pensioen en deze is nieuw. En voor kinderen is hij altijd te bereiken, dat is ook een leuke bijkomstigheid.
     
  13. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Da's wel super! Een hele geruststelling lijkt me dat!

    Nu maar hopen dat ze snel kan poepen. Die suppo's die wij mogen gebruiken zijn van glycerine, dus ook geen geneesmiddel. Dat zorgt ervoor dat de eerste stoelgang die vooraan in de darm zit mals wordt gemaakt zodat poepen veel gemakkelijker gaat. Maar hier is dat dus niet nodig geweest, want de suppo lag gewoon zo in z'n pamper.
     
  14. Funkie

    Funkie Bekend lid

    13 jan 2009
    929
    0
    0
    Maak sieraden (BIBI)
    Scheveningen
    over andere voeding?? bedoel je dan gewoon standaard maar van een ander merk?

    sorry dat ik kortaf ben ben aan het koken
     
  15. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Denk idd dat ze dat bedoelt. Een collega van mij heeft 4 of 5 verschillende soorten melk geprobeerd voordat ze de juiste voeding had voor haar kindje. Er kan een ingrediënt inzitten dat Xavi niet zo goed verdraagt dat een ander merk misschien niet heeft.
     
  16. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    8 sep 2008
    4.346
    1
    36
    Onze meid poept om de dag, zojuist had ze zo haar best gedaan dat ik voelde hoe de luier gevuld werd (had mijn hand onder haar kont, ze zat bij mij op schoot). En toen dacht ik al dat het mij niet zo verbazen als het uit de luier is gekomen en ja hoor.. ze zat helemaal onder ;) :p Kraamzorg heeft mij verteld dat bij flesvoeding er wel aan paar dagen tussen kunnen zitten, maar dat 5 dagen echt het max was (of was het nou 4 :(). Nou ja 4-5 dagen dan maar 8)

    Wat betreft voeden zou ik dat idd doen. Wij doen ook echt elke 4 uur voeden. We balen ook dat we haar wakker moeten maken daarvoor (zeker als ze eindelijk net slaapt), maar toch heeft de kraamhulp, mijn verloskundige en de kinderarts mij verteld toch echt 4 uur als max aan te houden.

    Hopelijk blijft jouw kleine goed slapen en gaat het alleen maar beter!
     
  17. Funkie

    Funkie Bekend lid

    13 jan 2009
    929
    0
    0
    Maak sieraden (BIBI)
    Scheveningen
    haha ze heeft dus letterlijk schijt aan je hahahaga grapje!! hoop dat het bij jou ook eerdaags beter gaat weet immers hoe het is om met een vaak langdurige krijsende baby te zitten!!! normaal is hij zo wakker maar net moesten we hem echt wakker maken... hij is nu in zijn bedje, maar te zeuren... vanavond komt mijn nicht die is kraamverzorgster.. kijke of zij wat tips heb....
     
  18. Dazwa84

    Dazwa84 Fanatiek lid

    9 aug 2008
    1.212
    0
    36
    Hoi meiden,

    Hoe hebben jullie het eerste sprongetje van je kindje ervaren? Ik merk dat Mischa nu in zijn 5 weken sprong zit (is 2 weken en 3 dagen 'te vroeg' geboren). De afgelopen dagen was ie best huilerig en moeilijker troostbaar.

    Maar vanochtend ineens supervrolijk en heb ik hem nog nooit zo vaak zien lachen, en voor het eerst hóren lachen (L)

    Heb er een filmpje van gemaakt:

    YouTube - P1000963

    Daarna was ie weer poepchagarijnig hoor, hahaha.
     
  19. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.511
    14.017
    113
    Vrouw
    @ funkie: precies wat nijntje zegt. Gewoon verschillende soorten merken proberen. Geen idee of je nu hyperallergeen oid gebruikt of niet, want dat zou ook nog een optie zijn. Daarnaast zou je ook nog voeding voor kindjes met koemelk allergie kunnen proberen, maar dat is wel erg duur. Mocht dat echter werken dan kun je bij de ha lasten testen op koemelkallergie, indien Xavi dat blijkt te hebben krijg je die voeding vaak wel weer vergoed door je zorgverzekeraar!
     
  20. welcomehome

    welcomehome Niet meer actief

    @ werken ik moet 22 september weer beginnen met werken heb na me verlof nog 4 weken vakantie op genomen

    @ poepluier deacen heeft elke dag een volle luier
     

Deel Deze Pagina