Dat ga ik onthouden!!! Al denk ik dat H. raar kijkt, naar de koelkast loopt en een flesje bier aan zijn mond zet (om zijn mannelijkheid te tonen) en brult VERGEET HET MAAR!!!!
Hier ook hoor! Maar hij moet wel. Kan ook nog zeggen, ja jij bent ouder, dus voor jou maakt het toch minder uit
Mijn man wil echt niet meer als 2 kids, (ik ook niet), en ik vertik het dab gewoon om dan nog tot mijn overgang de pil te gaan slikken. Wedden dat hij zich wel laat helpen! (hij heeft echt de schurft aan condooms)
@ grietje: W dus ook een opleving. Maar is het dan toch moeilijk om hem op te houden? Beau vraagt ook veel aandacht hoor tot hij naar bed gaat. Maar we redden het vaak wel tot 19.30 uur
@Grietje, haal de link van de bijstebaby maar weg. De stemming is gestopt. Ze konden de druk niet aan. Druk maar eens op de link.
Hahaha tja.. en zo betrouwbaar zijn ze niet zijn altijd momenten dat je ze vergeet en na 1 minuut alsnog om doet.. Kijk mijn banner voor het resultaat
uhmm die condooms zijn wel betrouwbaar zolang je ze maar omdoet. Dat vergeten was bij jullie het probleem
Ja idd... maar ja, knap als je het noooooooit vergeet tot aan je overgang hahaha wij zijn beide wel vergeetachtig hoor, dus dan is de kans groter
Pino; K gaat 3x in de week naar het KDV. Ik werk op maandag de hele dag, dan gaat ze naar oma. Daar wordt ze helemaal verwent... Dan werk ik dinsdag, donderdag en vrijdag ochtend. Dan gaat ze gezellig naar het KDV! Ze heeft het er reuze naar d'r zin en ik ben echt blij met ze! Heb jij ook een beetje een geod gevoel erbij? Ik werk als administratief medewerkster en heb een hele flexibele baas, ideaal! Leuk zo'n welkom Moet eerlijk bekennen dat ik er een beetje tegen op zag hoor! Jullie kletsen toch al een tijdje met elkaar... Om maar meteen mee te praten. Mijn vriend ziet het denk ik niet zitten om een knup erin te leggen, haha, dat is veels te eng!!! Ik denk dat ik na de 2de lekker weer aan de prikpil ga. Ik werd nooit ongesteld en 1x in de 3 maand een prik halen was goed te doen.
Kouf; Het is vooral vanaf een uur of 18 tot 19 uur. Rond 18u wordt hij echt jengelig, en rond 18.30 kan hij wel staand slapen zo moe. Als hij over dat punt heen is gaat het wel weer. Gister was ik het zo zat dat ik hem dus wel om 19u naar bed heb gedaan, hij slaapt dan ook meteen, dus ik dacht ik gok het er op. Maar helaas....we gaan nu elke dag 19.30u bedtijd maken in de hoop dat hij dat ritme oppakt. Ook zitten we weer op een ochtend dutje en het middagslaapje een uurtje later. Even volhouden, zodat hij er aan kan wennen. Overdag gaat het super goed!