@ Koek, dat is inderdaad een domper. Wat Kouf zegt mbt contracten via het uitzendbureau klopt, die tellen ook mee. Denk je dat je het daarna niet meer verlengd krijgt omdat je nu al op zoek gaat naar iets anders? Ergens anders zul je nu toch ook eerst een half of jaar contract krijgen? @ Grietje, arme Wessel. Zal natuurlijk wel pijn doen. Zal wel even goed schrikken geweest zijn. @ Ellen, wat jammer dat de test niet gelukt is. Je maakt het wel spannend zeg. Hopelijk heb je snel een duidelijk in je handen. @ Pino, het kan zijn van het groeien van je baarmoeder. Vandaag, om het voor 100% zekerheid uit te sluiten, toch maar een test gedaan. En zoals ik al dacht, niet zwanger. Ik denk ook al te weten waarom mijn cyclus nu zo lang duurt. Ik ben met de laatste pilstrip 3 of 4 dagen te laat begonnen, omdat ik geen meer in huis had. Ook aan het eind er niet zo heel nauw mee geweest. Denk dat dat mijn cyclus door de war heeft gestuurd en die buikpijn misschien toch een eisprong is geweest. Als dat zo is, dan zou ik dit weekend menstruatie moeten hebben. Zou wel fijn zal als ik nu de eisprong zo goed zou voelen. Is wel handig voor straks als we weer zwanger willen worden. Ondanks dat ik er nog niet toe ben aan een 2e was ik toch een klein beetje teleurgesteld en kriebelt nu toch wel een beetje.
Hoopt ook voor haar hoor... Zou jannn er al nou al zijn? Benieuwd of ze al getest heeft en of joas lekker heeft kunnen slapen
Antje dus toch ff getest, stiekem dus wel btje jammer we hebben het er hier natuurlijk ook zoveel over gehad.. Wanneer wilde jullie het weer gaan proberen? Ik voel men ei ook altijd erg fijn hè..
Da's waar, is maar 50 minuten rijden volgens mij. Vlakbij eigenlijk! Maar ja, als jij verhuisd bent zit ik hier helemaal alleen in deze uithoek
Ik hoop ook dat Debsje goed nieuws krijgt. Wou dat we ook wat konden doen. Ik hoop dat ons duimen helpt.
Antje: gek he, dat je dan toch teleurgesteld ben met een nega test... Ik heb vier maanden geleden ook getest omdat ik dacht dat ik zwanger was. Zat echt in de rats, maar was toch ook een heel klein beetje teleurgesteld... Mens zit raar in elkaar.
@ Mamalous, eigenlijk pas ergens eind volgend jaar. Praktisch gezien is dat namelijk een veel betere tijd. Alleen zitten hier toch wel af en toe de kriebels en tikt die biologische klok. Laten we zeggen dat er veel twijfels zijn.
Ik ben bang... Vriend is ineens aan het opruimen Misschien is hij niet helemaal lekker.... Zal hem zo even tempen
Ja da's waar Antje. Ik mag niet klagen. Maar eigenlijk wonen we allemaal (op Mamalous na) een beetje in uithoeken, als je het op de kaart bekijkt. We wonen gewoon echt ver bij elkaar vandaan! Is Utrecht voor jou trouwens een optie om te meeten? Mamalous had de optie genoemd om het bij haar thuis te doen.
Haha spark geweldig.... Zo ging r hier laatst uit zichzelf de ramen zemen dacht dat ik onderuit ging van de shock. Ja antje jij bent zowat een Belg of Duitser praat je trouwens ook Limburgs? Zon leuk accent
Utrecht is voor mij dikke 2 uur met auto, zonder files etc en 2,5 uur met trein. Is wel wat ver, maar ik pas mij aan, heb het er wel voor over.
Maar kouf, Ellen, grietje, Pino en ow sorrry weet haar naam nog niet uit hoofd wonen toch allemaal wel bij elkaar in de buurt toch?
Pino grietje en kejay wonen echt dichtbij elkaar voor mij is dat nog een klein uur en voor Ellen denk ik ook van mij naar Ellen ook een uur lijkt dichtbij maar valt toch tegen