Jemig, ik pak net zh kaart van Niels erbij voor morgen. En ik zie op de afsprakenkaart staan 2e controle 23-7. Ik denk 23-7???? Volgens mij ben ik daar helemaal niet geweest. Check kalender............... Oepsssssssss dat was de afspraak waar ze verder nog niks gingen nameten. Morgen is dus afspraak met kinderarts en helmcontrole
oh oh Bow! Tja, vergeten kan gebeuren. Slimmerd! Rem, wat voor soort naam zoek je dan? Geef eens voorbeeld? Moet ik denken aan Dean of zo iets? Of zit ik dan helemaal verkeerd?
Jemig het is gewoon een jongensnaam!!!!!! En mijn vader heette niet eens owen Jongensnamen.in - Jongensnaam Bowen naam jongen jongensnamen
Jorn ken ik wel, maar met puntjes!? Ouders teveel bij Ikea geweest @ naam: ja, eigenlijk zelf geen idee.. vonden Jurre wel leuk, maar niet met rem's achternaam.. Verder eigenlijk zo geen idee.. Hadden zelfs bij nikki niet een echte leuke jongensnaam.. Mag wel beetje appart zijn, maar niet te.... @ bow: haha.. dat dacht ik dus al! want je had t erover dat je over tijdje controle had, terwijl hij m helemaal nog niet veel had op gehad... haha.. wrs zat ik dus met mn hoofd laatst bij die afspraak! hihi.. oeps! nouja, kan gebeuren toch!? bent u al zwanger ofzo?!!?
Milk, ik denk trouwens dat jij jongetje krijgt. Je bent vannacht in mijn droom bevallen van een jongetje en wij kwamen op kraamvisite Dus dan weet je dat vast
@rem, nou ik snap er niks van, had ik het vast niet over die afspraak want die heeft echt geen moment in mijn hoofd gezeten. @namen, wessel pepijn
Hihi.. grappig zijn zulke dromen he! Zo heb ik eens gedroomd dat er een meisje werd geboren (en dacht dat ik dat dus zelf was, die was bevallen). Maar dag later belde zwagertje dat schoonzusje was bevallen van n meisje! hihi.. @ nikki: ligt middenin der slaapkamer! haha.. Rem heeft vanavond t bed gedraaid zodat ze nergens meer bij kan. Ze trok altijd aan gordijnen, dus naar andere kant van der kamer. Nu op spiegel aan het rammen vanavond.. *zucht* Dus elke keer als ik nu binnenloop, struikel ik over bed.. haha..
Ook niet in begin, zeg maar?! Nouja, dan heb ik t gewoon verkeerd.. haha.... En u negeert mijn andere opmerking!
Hahah.. zie het al voor me! arme kind niet weten wat der overkomt.. Vraag me alleen af of ik er dan ook nog weer uit kom!?
Zit meestal wel beetje in de NL richting te zoeken. Maarja, Nikki is ook niet echt NL he!? haha... (nou hadden we wel tot 40 weken wel een echte NL naam voor Nikki.. hihi..)
Nope.. haha.. hebben we al wel een andere voor. Maar blijft nog wel op 2e plaats staan, zeg maar.. @ zuurtje: dat vink ook best leuk naam! Edit: Bedankt me alleen dat kameraad van rem, Jarno heet...