Wat een mooie kamertjes allemaal!! Ik zal er ook even een paar van de onze plaatsen! Hij is alleen nog niet helemaal klaar hoor!
Mooi Milse!!! Ik heb foto's van de babykamer zonder de meubels. Even wat meningsverschillen over de band op de muur maar mijn man vond dat dat hoorde op de babykamer hihihi. Zet ze er zo eens bij!
Bedankt iedereen voor de reacties! @Milse: mooi kamertje, leuke kleuren en zie ik daar meneer de uil? Heel leuk die boom zeg! @Elif: ik ben normaal ook niet zo van die banden, maar ik vind het bij jullie wel heel leuk uitpakken, zeker omdat je het op die gekleurde wand niet hebt, breekt een beetje en dan met commode deronder wordt het volgens mij helemaal super, heeft de kleine ook gelijk iets om naar te kijken.
Wat goed MC Love dat je vader die kast heeft gemaakt wauw!! Ja heel wat woorden, maar hij vond dat de band erbij hoorde Mijn ouders beaamde dat natuurlijk hahaha.
Elif, wat een lekker kleurtje op de muur zeg!!! Ben benieuwd naar de meubeltjes! Wanneer verwacht je ze?
Loutje we moeten alleen nog de kast en de commode bij ikea halen. Bedje hebben we al, en nu in deze situatie maar een geluk dat we de duurdere babykamer niet hadden besteld. xxx
N4th4li3: Staat heel leuk dat "lief" behang! Leuk om even te zien, zat er namelijk ook aan te denken! (tip: via mp kan je ze ook in een schilderijtje krijgen)
Oh leuk! Was zelf al van plan om een aantal fotolijstjes of een grote fotolijst te vullen met de vogeltjes, heb nog aardig wat behang over.