Mei mama's 2010 deel 2

Discussie in 'De mama's' gestart door Pipelina, 14 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. YenD

    YenD VIP lid

    31 aug 2009
    6.343
    2
    0
    gelukkige huisvrouw
    ergens tussen hier en daar
    Oh en voor de zwangerschap had ik 40 mg.
    En nu sinds een week zit ik op 30 mg.
    Maar dat is wel hoge dosering hoor.
    Ik heb hele erge depressies en borderline.
    Geloof dat 10 tot 20 mg normaler is.
     
  2. wimjo

    wimjo Bekend lid

    19 jul 2009
    605
    0
    0
    :Dben er toch nog ff:D.

    Heb een rot dag vandaag....hormonen.
    Vandaag is het een jaar geleden van mijn mk.
    Ik moet er veel aan denken. Had ik niet verwacht... Heb extra veel geknuffeld met mijn meissie
     
  3. wimjo

    wimjo Bekend lid

    19 jul 2009
    605
    0
    0
    hebben vandaag ook nog een goede daad gedaan. Zat een mus bij ons in de tuin die niet meer kon vliegen hebben we gevangen en de dierenambu gebeld. Zitten nu te wachten tot ze hem ophalen. Hebben om 19.00 gebeld zijn er nog niet..
     
  4. Pipelina

    Pipelina VIP lid

    11 nov 2007
    5.111
    2
    0
    Dat doet Floris nog steeds. Echt zijn longen uit zijn lijf brullen, maar gewoon laten liggen echt doen! Anders ben je straks al hij 10 maanden is hem nog aan het wiegen ed voor hij gaat slapen! (dat moet een collega van me) Nou daar pas je echt voor.

    De eerste keer dat we het deden, heeft hij 45!!! min gebrult.(deed echt pijn aan mijn hart, maar echt ik pas voor drama's later dus ik heb volgehouden) Nu is het van niets tot 10 minuten. Maar meestal een minuut of 3. Dan is het klaar. Als je dan bij hem gaat kijken zie je ook al dat hij bijna slaapt, hij heeft zijn ogen al dicht! Floris is we heftiger met in slapen als zijn zus, die jengelde wat meer.

    Maar ik kan nu ook beter zijn verschillende huiltjes uit elkaar halen. Als hij echt over de zeik gaat ja dan is hij er nog niet aan toen. En ja ik heb het wel eens mis.

    Een duidelijk ritme geeft veel rust. Ik zat zo net nog het rrimte van Annemijn te lezen. Dan gaan we nu ook weer doen. En dat is ook goed te doen bij mijn wisselende diensten.

    O en wat betreft naar bed gaan, ik leg Floris altijd in zijn bed. Ook dat geeft duidelijkheid. En tuurlijk hij kan eens in slaap vallen in de box of als we op pad zijn. Maar het is nog nooit gebeurt dat hij in slaap is gevallen in de box. Hij heeft het dan veel te druk.

    Ritme eten is 7:30/11:00/15:00/19:00 En als ik dagdienst heb dan is de eerste voeding om 6:30 dan pluk ik hem uit bed. Al slapend drink hij dan :D en hij sliep lekker verder in bed bij zijn papa!
    Hoelang hij slaapt is verschillende, soms een uur in de ochtend, maar vanochtend bv bijna drie uur! Ach dat komt helemaal goed.
     
  5. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    14 jul 2009
    13.173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    ben echt te moe, trusten dames!
     
  6. Lvdb

    Lvdb Fanatiek lid

    29 sep 2009
    2.030
    0
    0
    NULL
    NULL
    dag en welterusten. ben moe maar helaas nog neit in bed. ze heeft om half 8 gedronken, niet zo lang. dus wil d'r eigenlijk wakker maken, maar is nog beetje vroeg... maar wil ook graag slapen. zooomoe.

    sorry vlg x reageer ik weer. nu 2 daagjes werken. niet te veel lullen dames anders kan ik het niet bijhouden
     
  7. Pipelina

    Pipelina VIP lid

    11 nov 2007
    5.111
    2
    0
    We lullen ons de blubber:p:p:p:p:p

    Je merkt dat steeds meer meiden aan het werk gaan. Het wordt rustiger! En dan die 50 pagina's die we in de zwangerschap per dag vol lulden, haha. Nu soms maar 1.
     
  8. wimjo

    wimjo Bekend lid

    19 jul 2009
    605
    0
    0
    ja idd. Soms heb je heel snel bijgelezen.
    Ik heb nog 3 weken verlof en moet dan ook weer aan de slag.
    Volgende week eerst nog een weekje op vak.
     
  9. Pipelina

    Pipelina VIP lid

    11 nov 2007
    5.111
    2
    0
    Ik heb vanmiddag toch zo lekker geslapen. Samen met mijn mannetje heb ik bijna drie uur liggen tukken. Zalig. Annemijn slaapt op het moment weer een gat in de dag. Die is weer bezig met groeien ofzo :D
     
  10. cecile1

    cecile1 Niet meer actief

    Lekker Pip, saampjes slapen....
    Julotte is een beetje lastig haha.... ze wil vanavond en gisteravond trouwens ook de hele avond eten.... tut wil ze niet, pink ook niet alleen maar eten.... pff baby's hihi
     
  11. Pipelina

    Pipelina VIP lid

    11 nov 2007
    5.111
    2
    0
    Waar gaat de reis heen?
     
  12. Pipelina

    Pipelina VIP lid

    11 nov 2007
    5.111
    2
    0
    Die is vast ook aan het groeien of met een ontwikkelingssprong bezig
     
  13. wimjo

    wimjo Bekend lid

    19 jul 2009
    605
    0
    0
    ohhhhhhh dat klinkt heerlijk.
    Genieten is dat he. Het was er ook echt weer voor!!! bah
     
  14. wimjo

    wimjo Bekend lid

    19 jul 2009
    605
    0
    0
    we gaan naar Arcen in limburg.
     
  15. cecile1

    cecile1 Niet meer actief

    Had al bij Oei Ik groei gekeken maar volgens hen geen sprongetje... ach het is soms gewoon een klein draakje....
    Mijn vriend noemt haar als bijnaam Frommeltje of Frommel en 's avonds noemt hij haar FromHel haha! Het is gewoon een klein draakje 's avonds...
     
  16. cecile1

    cecile1 Niet meer actief

    Thanks voor je compliment van de site trouwens op Hyves!
     
  17. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Wimjo: wat een boel háááár heeft ze!! Prachtig kindje!

    Alpenmama: prachtige crea van je fotoboek! Ik maak vooral scrapdingen, voor de leuk ;)
    Volgens mij lijkt Sara op jou, klopt dat?
    Oh en vingertje knippen: heb ik ook bij Julian gedaan.. je voelt je even heel schuldig, maar meis, je kon er niks aan doen. Kan gebeuren ;)
    Sara gaat straks ook blauwe plekken krijgen, bulten en andere verwondingen, pijn hoort erbij in het leven ;)
    Dikke knuffel voor jouw schrik!

    Sterreke: volgens mij hebben wij wel veel overeenkomsten haha! Ik ben ook goed met pcprogramma's. Ben met papier en schaar niet echt creatief, maar met PSP leer je het wel. Je moet mijn eerste crea's maar eens vergelijken met die van nu, dan merk je dat het wl groeit.
    Je krijgt veel terug hoor, van de belasting-toeslagen voor KDV.. echt fijn!
    Hier ook nog geen ritme met slaapjes. Heb aangegeven dat hij gewoon naar bedje gaat als hij moe is, geen standaardtijden. Ook slaapt Sven nog wel eens beneden, maar leg hem steeds meer boven, voor zijn rust.

    Kimm: welkom back!

    Nathalie: wij zijn net voor Julians 1e verjaardag weer bezig gegaan voor de 2e. Ik moet zeggen dat het wel zwaar kan zijn, met een kleine erbij, maar ik vind het superfijn dat er nu niet teveel leeftijdsverschil is, precies een jaar en 9 maanden.
    Ontzwangeren heb je echt 9 maanden voor nodig, eer alle hormonen weer uit je lijf zijn. (ik merkte ook dat ik opeens na 9 maanden weer begon af te vallen)
    Wat leuk dat ik voor je gependeld had, wist ik niet eens meer :D
    ik zie dat ik voorspelde dat je op 9 april ging bevallen haha,gelukkig niet dus!

    Oh ik stop met bijlezen sorry :) het is zoveel!! :$
     
  18. Mama Mars

    Mama Mars VIP lid

    22 feb 2007
    9.268
    1
    36
    Uhm,,

    hoiiiiii :D


    allemaal
     
  19. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Ben op visite bij mijn ouders in het noorden, gezellig. Sven doet het hier beter dan thuis, ik had hem in de kinderwagenbak boven gezet en hem heel strak ingepakt, zodat hij soort van ingebakerd lag. Blijkt dus heel rustgevend te zijn voor hem, want normaal gesproken had ik in die tijd dat hij sliep al 2 keer moeten voeden.
    Heerlijk dus!
    Vanavond wel weer een huiluurtje gehad en de voeding kwam er volledig weer uit. Ik geef nu af en toe speentje, maar die wil hij maar 5 minuten en duwt hem dan weg en wil niet meer, gaat dan verder met gillen (aaau mijn oren)

    Ga nu maar eens kijken of ik ergens een Pacco-inbakerdoek kan vinden! Marktplaats?
     
  20. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Niet zo verlegen joh.. het past niet bij je :p
     

Deel Deze Pagina