Net even met de auto naar de garage geweest. Er zat een spijken in de band. Moest dus even wachten tot ze klaar waren. En uiteraard moest Lukas opeens plassen. Was er daar een klanten wc. Nou men, men... Wat ongelooflijk goor zeg! Niet te beschrijven! Ik was in staat om hem mee naar buiten te nemen en hem in de bosjes voor de deur te laten plassen. Maar ja, hij moest zo nodig dat ik daar al eigenlijk geen tijd meer voor had. Dus hem zelf vast gehouden zodat hij staand kon plassen zonder ook maar iets aan te raken. Gelukkig ging dat goed en zonder over zichzelf heen te plassen (was vorige keer gebeurd). Maar brrr, echt te ranzig voor woorden! Dat snap je toch niet!
@ prikjes: de eerste keer heeft hij er totaal geen last van gehad. De tweede keer, heeft hij iets verhoging gehad. Hoogste was 37.7 Eigenlijk zou hij komende dinsdag zijn 3e prikjes krijgen maar dan hebben we bruiloft en krijgt hij ze de week erna. Dan kan ik er zelf niet bij zijn en moet papa mee. Die is de vorige keren uitgelopen op het moment dat de prikjes gezet werden.
Even een vraagje over paracetamol. Gerodi is echt uit zn doen door die prikjes van die babybeul. Dus ik wil 'm voor vanavond eigenlijk paracetamol geven. Ik heb nog die van 60mg, hij is nu 6,5 kg. Kan ik er dan gewoon 2 geven?
volgens mij mag je idd er 2 geven! wat sneu dat hij uit zijn doen is hier nog niet gehad wel verhoging maar daart had hij ook geeen last van
Justin slaapt gemiddeld nog 3x2 uur op een dag. Van 9.30 tot 11.00 van 13.00 tot 15.00 van 17.00 tot 19.00 De ene dag wat meer en de ander dag weer wat minder.
Hier normaal 5 flessen, maar vandaag gaat dat niet meer lukken. Hij heeft er pas 2 gehad en ligt nu lekker te slapen, dus ik laat 'm maar even. Geef als laatste wel een 210+7
Caro: bah bah wat een verhaal! Een klanten-wc, zorg dan dat ie op z'n minst schoon is! LZ: 2 mag je geven.. Surf: Jayden slaapt iedere dag weer anders, geen pijl op te trekken! Kris: ik zit iedere dag op 4 flessen.
Thnx.. Hij is echt niet kleinzerig, in het zh prikte ze 'm meerdere keren en gaf ie geen kik. Zij heeft 'm echt pijn gedaan, je zag het gewoon aan hem.....:x
Trut!!! Jayden had met de laatste keer prikken een kei harde knikker in z'n bovenbeen, werd gewoon blauw! Heeft ze dus verkeerd geprikt, muts!
Bel ik manlief net om te vragen of ie een pakje sigaretten voor me mee kan nemen, is ie gewoon nog op het werk! Terwijl het eten bijna klaar is! Hallo!? Bel dan ff!!! Godsamme zeg..
Alles zit nog in de stoomkoker.. zet 'm straks nog wel ff aan, zodat ik het kan opwarmen. Ik heb hongerrrrrrr!