Mooi !!! Ik hoop me weer snel hier te mogen melden met een buikfoto Blotebuiken foto's zullen het niet worden, want ik ben net een zebra Nu eentje uit de oude doos dan Voor de straie
Prachtige foto's weer dames, wat kan er toch een verschil in buiken zijn! @Lydia: lees ik het goed? (weer) niet raak deze maand? :x Liefs, M
jeetje!! wat een buik al zeg! Je krijgt zeker veel reacties van; goh, jij loopt tegen het eind aan he... een vriendin van mij heeft dat ook en die wordt er echt schijtziek van!
eigenlijk valt het nog heel goed mee. hier wordt je zo niet aangesproken daarover. en de meeste weten hoever ik ben. maar kan me inbeelden dat het op den duur erg lastig is al die vragen.
Sorry voor de late reactie! Ik heb de foto laten maken dus een vriendin heeft hem ook zo bewerkt! Maar dat kan dus met photoshop!