Jij ook een test gedaan Floortje? Hmm het is inderdaad nog vroeg, ook voor mij, dus zullen we dan nu maar afspreken gewoon te wachten tot na onze NOD?
indd... ziet er posi uit..... alleen vraasg ik me wel af hoe die al zoooo donker en duidelijk kan zijn bij 3 dagen voor je nod.... dus ben benieuwd morgem
Hij is in het echt iets lichter! Alleen verder wel gewoon super duidelijk zichtbaar .. je hoeft er niks voor te doen zeg maar Achja, ik ga ervan uit dat het niet goed is hoor, ziet er toch wat vreemd uit vind ik!
Hij is wel lichter in het echt, maar ik vind hem er vreemd uitzien, hij staat ook echt een beetje naar rechts zeg maar.. en tja, niet meer aflezen na een bepaalde tijd he.. We zien het wel na mijn NOD!
Nou dames, ik ben er vandoor! Rij even naar mijn moeder... op de koffie. Ik hoor het morgenochtend wel weer!!! Ik hoop toch zo dat jullie zwanger zijn! En ik over 12 dagen er achteraan!!! Doei!!! En een fijne avond iedereen!!!!!
OOOOH WAT SPANNEND! alleen als je er zelf achter staat hoor meis! Ik ben wel super benieuwd, mijn duimen draaien overuren @ Mandii1987 Ik durf niet echt .. haha wil het liefst toch wachten tot mijn NOD, als het zo is.. dan is het dan ook nog zo, en heb ik toch een beetje meer 'zekerheid' toch?
ja ik heb een test gedaan haha maar eigenlijk slaat dat nog nergens op! Officieel pas maandag testen hihi! Nu wacht ik inderdaad maar tot maandag haha Ik vind jou streepje wel super duidelijk hoor maar na hoe lang wachten was dat streepje er? Ik heb hem na 15 minuten weg gegooid!
Ik heb geen idee na hoelang! Ik heb hem na 5 minuten in mijn nachtkastje gelegd, zonder er verder naar te kijken.. zag het pas een paar uur later dus ik heb geen idee! Maar ik wacht ook gewoon tot ik terug ben van m'n vakantie en test dan nog eens, dan heb ik waarschijnlijk wel meer duidelijkheid
Awww nee ! heb je al wat een ongi gevoel of dat niet? Want anders hoeft er nog niks aan de hand te zijn he!
aaaahrrghghg dit is zo balen :x ik had echt hoop dat het dit keer raak was, omdat je cyclus best regelmatig is toch? pff balen, ik vind het echt rot mandy .. een hele dikke knuffel!!