Augustus 2008 mama's deel 7!!!!

Discussie in 'De mama's' gestart door miranda4xmama, 29 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Is het hier nou zo rustig of vernieuwd mijn foon niet goed?!
     
  2. marleen2109

    marleen2109 Fanatiek lid

    13 jan 2010
    2.575
    0
    0
    Ja dat klopt. Iedereen had wel een bedrag gestort naar het rekeningnr en dat heeft zij er even doorheen gejaagd. En daarnaast heeft van familieleden ook nog geld gestolen, zo bizar!
     
  3. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    15 mei 2008
    4.258
    0
    0
    Rijen
    Het is gewoon rustig :D
     
  4. marleen2109

    marleen2109 Fanatiek lid

    13 jan 2010
    2.575
    0
    0
    @ Duster: wat een maffe dochter heb jij joh haha! Gelukkig niks aan de hand!

    -------------------------------------------------------------
    Ik heb net zo goed als alles in maatje 80 in 1x verkocht op MP! Dat is ff lekker zeg! Ik heb mijn bestelling bij V&D al terug verdiend haha. Twee spijkerbroeken en een poloshirt voor Thomas :D, dus nu is het niet zo erg dat ik ook nog wat bij H&M had besteld....;)
     
  5. aliekeleppink

    aliekeleppink Fanatiek lid

    2 nov 2007
    3.943
    0
    36
    juf en ib-er
    Borne
    Dames (en vooral onze dokterassistente Set) even een vraagje.
    Gisteren was ik vrijwel jeukloos (gelukkig). vanmorgen ging het ook nog prima. Maar zo rond de middag kreeg ik toch weer kriebels. Ik gebruik nog steeds de zalf 2 tot 3 keer per dag.
    Wat moet ik doen? Morgen ga ik op vakantie, en heb geen zin in kriebels. Moet ik morgenvroeg nog even langs de dokter om nog zo'n capsule te halen, of is dat teveel? (ik had er 1 avn 1200mg). Bah, wat een narigheid. Heb ook al gelezen op internet over lactacyd juist wel of niet gebruiken. Maar ja kan dat wel kopen morgen, maar straks wordt het er nog erger van!
    HELP!
     
  6. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    @ Alieke, lactacyd kan geen kwaad iig, ik kreeg dat ook voorgeschreven toen ik het had. Als ik jou was zou ik morgen even bellen met de ha, wat je nu moet doen. Misschien mag je nog zo'n ei, of hij schrijft wat anders voor. Of misschien is het wel normaal na een paar dagen. Je kunt iig die intiemdouche met emulsie halen, dat toepassen voor je de zalf smeert. Wees extra alert op je persoonlijke hygiene, met van voor naar achtet afvegen enzo. Maar ik zou zo vlak voor je vakantie welk even overleggen.
     
  7. aliekeleppink

    aliekeleppink Fanatiek lid

    2 nov 2007
    3.943
    0
    36
    juf en ib-er
    Borne
    Dank je wel!
     
  8. rebbel

    rebbel VIP lid

    2 jun 2006
    9.438
    0
    0
    ik kom vanavond ff bijlezen!

    maar nog ff voor wie er zin heeft om te stemmen! ;)
    wie er geen zin in heeft ook goed hoor! :)

    meiden, milan en luna doen mee aan de zoektocht naar de blijste baby van de maand! de site was steeds flut dus we konden niet stemmen en nu lopen ze nogal achter! zouden jullie mee willen helpen stemmen? je kunt elke dag stemmen tm 23 augustus. link in mijn onderschrift!

    alvast bedankt! :)
     
  9. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.361
    266
    83
    Noord-Brabant
    Alieke ik heb het in 2007 ook gehad. Ik had al zo'n ei gehad en ik bleef last houden. Toen kreeg ik wel een ander medicijn en dat hielp wel meteen, ik wist toen nog niet dat ik zwanger was en het bleek later dat ik die niet mocht innemen bij zwangerschap. Maar ze zullen vast wel een andere variant hebben dat wel mag bij zwangerschap. Lactacyd werd trouwens door mijn ha ook aangeraden.
     
  10. rebbel

    rebbel VIP lid

    2 jun 2006
    9.438
    0
    0
    @marleen: pfff.. wat een verhaal zeg! :$ sterkte met je 2 draakjes! ;)

    @sjorsje: jee zou wel echt heel erg zijn zeg.. kan me voorstellen dat je twijfels hebt!

    @zindelijkheid: milan was zo goed als zindelijk, deed het echt super goed op het potje wc en dat lijkt ineens over! hij wil echt niet meer! :( maar wat ik ook zo lastig vind, als je een dag weg gaat in het begin doe ik hem wel een luier aan, maar dat is natuurlijk niet echt duidelijk.. en op het kdv heeft hij ook nog een luier. hoe doen jullie dat?
     
  11. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    #771 sjudith, 5 aug 2010
    Laatst bewerkt: 5 aug 2010
    Niet erg bijgelezen :(

    @ Sjorsje, getver wat een rotsituatie zeg :( weet je al wat meer?

    @ Mar, hoe doe jij dat dat verkopen? mijn kleertjes verkopen absoluut niet en dan geef ik ze dus uiteindelijk maar weg!
    Enne wie is die vriendin :p :p

    @Alieke, morgen de ha ff bellen en probeer die yoghurt :) werkt als een tiet!

    Ooo en voel me beetje rot....we hadden van de gyn nog steeds oonthouding opgekregen ( nu al 3 weken)....nu hebben we het gisteren toch gedaan, heel zacht en niet stoten :) ofzo...maar nu ben ik toch beetje bang dat het niet goed is :( (voel me prima lichamelijk dat rot zit in mijn kop)
    Morgen ga ik naar de gyn zal ik het opbiechten of niet? Ik gebruik ook Primolut om ongi te worden.


    Heb nog een leuk filmpje :) je moet alleen even je hoofd verdraaien :p
    Judith Bottigliero-Hofman Profiel - hyves.nl
     
  12. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.361
    266
    83
    Noord-Brabant
    Juud ik neem aan dat zo'n gyn ook wel weet dat stellen dat niet volhouden zo lang. Zou me geen zorgen maken.
     
  13. marleen2109

    marleen2109 Fanatiek lid

    13 jan 2010
    2.575
    0
    0
    @ Alieke: Ik sluit me aan bij Setteke.

    @ Juud: Ik denk dat de gyn toch ook wel snapt dat je na 3 weken wel weer eens zin hebt... Jullie hebben je ook nog ingehouden haha! Ik ga niet verklappen wie het is, maar ik ken haar al bijna net zo lang als An, dan weet je het misschien wel.

    -----------------------------------------------

    Ik schrijf steeds maar dat ik draakjes heb, maar vanmiddag was ik ook wel weer even super trots. We waren naar de kinderboederij geweest en ze luisterden zowaar haha. Thomas eens beleefd ipv brutaal, dat was ook een hele verademing. Ik moest nog even langs Etos en ook daar ging het lekker. Jas zat in de buggy en Thoma duwde de buggy. Komt er een meisje bij ze staan. Zegt Thomas; Wil je ook zo'n broertje? Hij is erg lief hoor! Schattig toch?!

    Fijne avond allemaal!
     
  14. aliekeleppink

    aliekeleppink Fanatiek lid

    2 nov 2007
    3.943
    0
    36
    juf en ib-er
    Borne
    Morgen inderdaad maar de ha bellen, al twijfel ik nu daar ook weer over, want de jeuk is nu weer verdwenen. Ik snap er niets van! Maar wordt er wel strontziek van.
    vraag anders wel of ik voor de zekerheid zo'n capsule op kan halen. Mocht het dan in de vakantie te heftig worden kan ik hem er zo indrukken :D
    Haal in elk geval ook lactacyd morgen, heb op hun website gelezen dat ze wat hebben met extra lage ph, voor bijvoorbeeld zwangerschap en overgang. Dus die neem ik mee.
    Toen ik zwanger was van Danique gebruikte ik het de 1e tijd ook en nooit ergens last van gehad, dus ga dat maar gewoon weer doen.

    Juud; moeilijk opbiechten of niet. Waarom hadden jullie onthouding gekregen dan? Risico te groot mocht je zwanger raken? Of moest het tot rust komen ofz.
    Die yoghurt durf ik nog niet zo goed. Ben bang dat ik daar andere bacterien mee binnen krijg die niet zo goed zijn. Maar tampons zijn mee op vakantie, dus wie weet doe ik het toch nog!
     
  15. marleen2109

    marleen2109 Fanatiek lid

    13 jan 2010
    2.575
    0
    0
    Oja Juud, ik maak pakketjes en zet daar gewoon een prijs bij. Ik zet de prijs iets hoger als dat ik eigenlijk in gedachten heb,want soms gaan ze alsnog bieden en dan kan ik nog zakken. Ik heb nu 1 pakket voor 15,- verkocht en 1 voor 17,50. Daar zitten dan iets van 4 setjes in. Het is niet veel, maar alles is mooi meegenomen. Ik had zoveel kleertjes en alles wat ik niet verkoop geef ik maar weg.
     
  16. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    @ alieke, ehm eerst om kans op 8ling te verkleinen en later om tot rust te laten komen :)

    @ Mar, oo idee thnx :)
     
  17. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    9 dec 2005
    11.098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Avond!!

    Rebbel, heb op Luna gestemd hoor!
    Milan moet nog een keer, had op het verkeerde plaatje geklikt.. moest op de box klikken, blijkbaar hebben Pampers en ik niet hetzelfde idee van een box.. ;)

    Britt doet ook mee..
     
  18. aliekeleppink

    aliekeleppink Fanatiek lid

    2 nov 2007
    3.943
    0
    36
    juf en ib-er
    Borne
    Marleen ; wat fijn zeg dat je draakjes toch ook nog engeltjesgedrag kunnen vertonen.

    Hier nu een kleine draak in huis. Pfff wat was ze vervelend zeg vandaag. Lag voro het eerst sinds lange tijd om 7 uur al in bed.
    Na 3 krijsbuien tussen 6 n 7 was ik er helemaal klaar mee.
    Hele dag was ze al onuitstaanbaar en druk. Ze is om 7 uur ook helemaal total loss gegaan in bed. Heb haar nog niet terug gehoord. Hopelijk morgen met het goede been uit bed :D
     
  19. aliekeleppink

    aliekeleppink Fanatiek lid

    2 nov 2007
    3.943
    0
    36
    juf en ib-er
    Borne
    Juud; misschien hielp het tot rust komen juist wel door even geen onthouding :D

    Marleen; moet ook nog steeds de kleerjtes van Danique op mp zetten. Had een mooie selectie gemaakt, maar nu ik weer zwanger ben ga ik dat ook nog maar weer selecteren. Maar vind het zo'n rotkarwei dat op mp zetten, vreselijk!
     

Deel Deze Pagina