Dan zou het omgedoopt moeten worden tot 'mooievrouwenpagina'... dan komt er alleen wat ander volk op af denk ik
Ik heb niet echt mooie recente foto's van mezelf... De mooiste ever zijn toch wel van ons trouwen. En die vallen wel mee met de lelijkheid. Maar voel me wel een beetje minderwaardig tussen al die knappe, slanke vrouwen hier.
ach meid! big is beautiful! ik ben ook niet de slankste helaas maar je bent wie je bent! niet schamen hoor! nou trouwfototje dan??? nee hoor als je je er niet goed bijvoelt moet je het zeker niet doen. maar schamen moet je al helemaal niet doen!!!
Nee hoor, ik doe het niet. Ik denk er nog even over na of ik er voor 5 minuten eentje op plaats. Maar niet voor 'eeuwig'. Ik ga nu even wat doen hier.
Alle vrouwen zijn mooi! En niet afhankelijk van hoe slank of vol ze zijn. Kijk eens wat jouw lichaam kan, of het nou slank is of niet!
Ik ben ook heel benieuwd meid! En je hoeft je niet te schamen. Ik werk veel met verschillende vrouwen op schoonheidsgebied en iedere vrouw heeft iets moois. Slank is niet per definitie mooi en gezet is niet per definitie lelijk. Het is vaak de uitstraling die het doet. En je bent een lieverd, kan me niet voorstellen dat je een chagrijnige uitstraling hebt
Idem hier hoor, die anonimiteit dan Ik ben natuurlijk super knap En ik ben ook niet meer zo piepjong. 40 (nog 2 weken dan..) Er staat wel ergens n foto van mij hier op t forum, een voor en na foto (in een afval topic) maar daar heb ik mijn gezicht weg gegumd.
waardevol jij hebt toch ook op dat andere forum gezeten van de gebande girls van hier ? toen heb ik jou gezien hoor ?! (of verwar ik je nu met heel iemadn anders ?? )
Bedankt voor de lieve reacties dames. @ Lydia, ik weet niet meer zeker of ik daar wat geplaatst had????? Maar ben er toen op de één of andere manier ook snel weer vanaf gegooid. Maar dat forum 'leeft' ook niet meer toch? Dus ik neem aan dat mijn foto (wat ik mij overigens niet meer kan herinneren dat ik die geplaatst heb) er dan ook weg is...
Ok heel even dan. Niet gaan quoten aub. Want ik haal hem zo weer weg. Dit ben ik dus. Van de zijkant met mannetjelief. Hier was ik overigens helaas nog 'slanker' dan ik nu ben. En ik moet zeggen dat ik over deze foto wel tevreden ben hoor, dat is één van de weinigen. Je ziet alleen mijn gezicht niet goed, maar dat is jammer dan.
Waardevol, dat was wel heel kort. Ik heb de foto niet gezien, was heel hard aan het werk Jammer, want volgens mij is er niks mis met jou.
denk ik kan ik eindelijk waardevol zien heeft ze hem weer verwijderd .. Muts Je kan nooit lelijker zijn dan ik, als greenpeace deze zeekoe ziet als ik op het strand lig rollen ze me terug het water in dus zo erg zal je er toch niet uit zien Ben wel benieuwd eigenlijk hoe je er uit ziet
I know meis, maar soms voel ik me nog steeds zo Ondanks dat ik al aardig op weg ben om af te vallen enzo, maar toch
sorry hoor maar hoe kom je erop maar meid doe niet zo dom!!!:x je bent helemaal niet lelijk of wat! gewoon een maatje meer. so what! ik ook!
Ik weet het, die knop is heel moeilijk om te zetten. Maar ik heb je foto's gezien en ondanks je grote bek ben je echt wel een mooie meid met een super uitstraling.