Juni 2010 mama's

Discussion in 'De mama's' started by Scorpion, Jun 20, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Zo lang hij slaapt, laat ik hem slapen... Hier ook al nachten van 10u achter de rug. Maar Ward slaapt overdag maar weinig, dus dan haalt hij dat volgens mij 's nachts in. Vanaf 18u tot dat hij naar bed gaat rond 22u-23u slaapt hij soms maar een uurtje, soms helemaal niets.
     
  2. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Als de poep niet uit de rompers of kleertjes is na het wassen, breng ik ze altijd naar m'n moeder. Die wast ze dan met ossegalzeep denk ik en dan zijn ze toch nog proper. Idem voor een t-shirt van m'n man waar poep op hing (Ward had wegens de warmte toen alleen een romper aan en papa was de fles aan't geven... :D).
     
  3. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    ja hier drinkt die dan weer 120 dan 130 dan 150 dus verschilt nogal maar maak gewoon 150 cc en dan zien we wel hoever die komt
    soms 6 soms 5 voedigen maar dat doorsalpen doet die niet meer
    elke keer om 4.45 is het feest dan drinkt die een beetje en slaapt die verder tot 8 uur en dan 9 uur volgende fles
     
  4. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    ik krijg alle vlekken er hier uit en ik moet zeggen dat ze niet meteen soms de was in gaan
    hier was ik alles met ariel en dan wasverzachten van robijn
    als er een vlek in zit die er niet uit wil doe ik er shout op die goedkope variant van fanish ...ff een halve dag in laten trekken en weer de was in
    9 van de 10x is het weg , gras bloed chocolade alles
     
  5. Mause

    Mause Actief lid

    Jan 8, 2009
    319
    0
    0
    manager
    De Meern
    hallo dames!

    Even een reactie op het aantal uur slapen in de nacht, ik lees in het boekje wat we van de kraamzorg hebben gehad over 'voeding' dat er vanaf ong. 2 maanden niet meer tijd mag zitten dan 8 uur tussen een avond en ochtendvoeding. Dit heeft te maken met het bloedsuikergehalte die anders te ver kan dalen. Vanaf 4 maanden mag het niet langer dan 10 uur zijn en vanaf 5 maanden niet langer dan 12 uur.

    Het is natuurlijk een eigen keus of je hier wel of geen rekening mee wilt houden. :)

    @ poepvlekken, tot op heden hier ook alles eruit gekregen. Wel doe ik met poepvlekken het even uitspoelen, voordat het de wasmand ingaat. Volgens mij scheelt het ook of je BV-poep hebt of FV-poep! ;) BV-poep is makkelijker eruit te krijgen denk ik.

    @ aantal voedingen, hier 6 a 7 voedingen, afhankelijk van het aantal uur in de nacht die ze wel of niet doorslaapt. Sinds de Zantac slaapt ze overdag meer, waardoor er minder voeding ingaat. En gezien de groei is dat helemaal niet erg... 't wordt nu echt een dikke boeddha! :D

    @ afvallen, hoe staan jullie ervoor met het afvallen? Ik was in totaal 16 kilo aangekomen en was na de eerste 3 weken 12 kilo al kwijt. Helaas is het daarna gestagneerd.... :( Ik probeer echt op te letten met wát ik eet, gewoon gezond en weinig slechte tussendoortjes, maar kennelijk is dat niet afdoende. Dus binnenkort toch maar wat keer in de week op de hometrainer..... ;) Had nog 6 over van de eerste zwangerschap en nu nog 4, dus in totaal nog 10 te gaan... Maar zal al blij zijn als ik 7 kilo red.... 8)
     
  6. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,230
    6,692
    113
    @Nijntje: leg jij hem 's avonds op bed als hij nog wakker is? Ik leg hem pas op bed als hij moe is. Als wij hem wakker op bed leggen, dan gaat hij hard huilen.

    @afvallen: ik heb me niet meer gewogen, maar volgens mij ben ik zelfs afgevallen vanwege mijn zwangerschap. Ik ben nl maar 8 kilo aangekomen tijdens mijn zwangerschap en kon na 2,5 week mijn normale kleding weer aan. En met de bv gaat er alleen nog meer af.

    Sinds gisteren hebben wij een minimonkey!!! En hij is al helemaal goedgekeurd door Damien! Hangmatje vindt hij leuk en als ie erin gedragen wordt, slaapt hij binnen 1 minuut en kan ik zelfs alles gaan doen. Hij blijft gewoon slapen!
     
  7. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Hier 19 kg bijgekomen en toen ik na 4 dagen uit het zh kwam was ik er 8 kwijt. Ondertussen heb ik er nog 6 te gaan, dus toch al 13 kg kwijt, maar let ook erg op wat ik eet, maar het gaat maar zeer langzaam... Vandaag weer iets meer gewandeld met de kleine, hoop dat dat ook helpt. Maar moet vrijdag op controle bij de gyn en ga dan vragen of ik terug mag gaan sporten. Misschien zwemmen en anders aangepaste fitness in verwarmde cabines. Wil echt van m'n kilo's af!

    @ Vogelinnetje: Als hij tijdens zijn laatste fles in slaap valt en ik leg hem zo in bed, dan slaapt hij verder. Wordt hij ook niet wakker als ik zijn slaapzak aandoe. Maar als hij wakker is en dan het bed in gaat, dan duurt het ook wel even voordat hij slaapt... Huilen, getroost willen worden, eten... Het inslapen is hier dus ook wel een probleem. Voorlopig lukt het mij al om hem tegen 22u30 in bed te hebben. Een week of 2 geleden zaten we nog op 24u, dus vind van mezelf dat het goed gaat! ;)
     
  8. Juudje27

    Juudje27 Bekend lid

    May 14, 2007
    762
    0
    0
    Ik moet er nog 3,5 (was 14 kilo aangekomen) en dat na 2 zwangerschappen maar goed als die eraf zijn dan wil ik er nog 10 af hebben. Gewoon omdat ik al te zwaar was. Ben nu weer met Sonja Bakker bezig. Gaat erg goed moet ik zeggen. Alleen in het weekend en met bezoek vind ik het lastig.... Over 2 weken ga ik ook weer de sportschool in. De 1e maand 1x in de week en dan weer 2x. Dus moet goed komen!!
     
  9. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    Onze meid maken we ook wakker voor haar voeding 's ochtends. Die is uiterlijk om 07.00 uur. Slaapt ze nog, dan wekken we haar :p Dit mede voor het ritme en omdat ze dan ook wel onderhand weer moet eten.
     
  10. welcomehome

    welcomehome Niet meer actief

    ik ben gelukkig al me kilos kwijt was 13 kilo aan gekomen en die zijn er weer af alles wat er nog extra af gaat ik mooi mee genomen
     
  11. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    @ Funkie: zie dat je online bent :p Had een paar pagina's terug gevraagd hoe het met jullie en de kleine Xavi gaat? Ben erg benieuwd!
     
  12. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Afvallen: ik was nu 15 kilo aangekomen en ben er 17 kwijt!! Heel fijn, want ik had nog 5 kilo van de vorige zw.schap over. Dus nog 3 te gaan ;) en dan ben ik die ook kwijt.
    Dan wil ik graag nog wel verder afvallen, maar dat mag pas na de borstvoeding.
     
  13. tihany

    tihany Fanatiek lid

    Jan 25, 2007
    1,465
    0
    0
    zorgkundige
    Belgisch Limburg
    @afvallen: geen idee hoeveel ik kwijt ben. Was zo'n 15 kilo bijgekomen. Maar onze weegschaal is stuk, dus weet niet hoeveel ik al kwijt ben. in elk geval nog lang niet die 15kilo want pas nog niet in m'n gewone kleding van ervoor :(.
    mja mss als ik terug ga werken, dan zal het wel beter gaan.
     
  14. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    @ tihany: Ik pas ook nog altijd niet in m'n gewone kleren en vind dat heel vervelend! Loop nog altijd met zwangerschapsbroeken rond en ben die ondertussen serieus beu! Vrijdag naar de gyn en als die zegt dat ik terug alles mag doen, dan ga ik naar de bodystyling.
     
  15. dagdroom

    dagdroom Bekend lid

    Jul 30, 2009
    598
    0
    0
    Hier beginnen mijn broeken net weer te passen. Het is alleen jammer dat afvallen er niet voor zorgt dat mijn striemen verdwijnen. Ik sta helaas echt helemaal onder.
     
  16. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,230
    6,692
    113
    Damien kwam normaal om de 3 uur voor voeding, maar gisteren echt om de 1,5 a 2 uur, de hele dag door. En hij dronk voor mijn gevoel vrij kort. Heel de dag is ie alert, maar bij het drinken valt hij in slaap en hoeft hij al snel niet meer. Ik doe: 1 borst > verschonen > 2e borst. Over de eerste borst doet hij 10 min en de tweede hooguit 2. Normaal drinkt ie in totaal 20-25 min en zijn de tussenpozen ook langer. Iemand advies?
     
  17. NiekyN

    NiekyN Fanatiek lid

    Nov 5, 2009
    2,191
    0
    0
    Personeelsadviseur
    Twente
    @vogelinnetje, misschien een regeldag???
     
  18. NiekyN

    NiekyN Fanatiek lid

    Nov 5, 2009
    2,191
    0
    0
    Personeelsadviseur
    Twente
    @pfff
    ben weer voor het eerst ongesteld geworden, gatverdegatver...
    Ik vroeg me al af waar mijn vreetbuien vandaan kwamen, maar hahaaaa de ongesteldheid kwam weer om de hoek kijken. Die heb ik dus ECHT NIET gemist de afgelopen maanden.

    @afvallen,
    ik heb nog niet weer op de weegschaal gestaan, feit is wel dat ik weer kleding aankan die ik voor mijn zwangerschap niet meer aankon.... ik heb zaterdag bij de miss etam twee jurken gekocht met leggings enzo... echt geweldig... Wat kun je je dan ineenkeer mooi voelen met nieuwe kleding ... hihi...

    @Drinken
    Sanne is nu eindelijk enigszins regelmatig met haar flessen, ze komt nu precies om de vier uur, dag en (helaas ook) nacht... Maar er zit eindelijk regelmaat in daar ben ik al blij om... Ze drink ongeveer 115 cc per fles....
    Wat is fv anders dan bv zeg, ik maakte me bij Jesper nooit zorgen over hoeveel hij binnenkreeg... bij Sanne zie ik dat ze soms 95 cc drinkt soms 135 cc.... beetje wispelturig zeg maar... maar over de hele dag drinkt ze elke dag wel ongeveer hetzelfde..
     
  19. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    Jun 9, 2009
    7,162
    1,395
    113
    Female
    België
    difrax is idd breed onder smal boven. Had hier een tutje waar "mama papa" opstond vandaar :p

    gewicht: na 3 dagen zat ik op 200g na weer op mijn gewicht van voor de zws. Eerste dagen heb ik in pyjama en joggingbroek gelopen. Dag 6 voor het eerst weer een strakke jeans aan zonder probs... Was op het max 8,5kg bijgekomen. Maar laatste 2 a 3wk van de zws al afgevallen tot een 6tal kg nog.
    Nu zit ik op -3kg tov voor de zws. En ik had eigenlijk geen reserve... Moet nu dus op alle mogelijke manieren zien bij te komen! Is ook niet leuk... Afvallen gaat makkelijker lijkt me, weet het niet. Wil terug beginnen paardrijden maar ben bang dat ik dan nog meer ga afvallen!

    Doorslapen: sinds dinsdag heeft Maxim ook langere nachten! Hoera! Eergisteren laatste voeding om 21u30 en gisterochtend pas om 7u30. Als ik zn tut gaf viel hij gewoon terug in slaap, maar om half 8 toch maar de borst gegeven want vond het toch wel erg lang worden. Anders had hij wss nog langer gewacht!

    Mama zijn: vind het ook super heerlijk! Nu hij lacht en nog meer brabbelt als eerst is het nog leuker! Het is echt een heerlijk ventje :) Ze zeggen altijd dat het enorm zwaar is, zo'n baby. Maar vind het al bij al nog meevallen. Okee, de korte nachten gaan wel wegen op den duur, maar heb er dat graag voor over! En dat gaat toch voorbij! Ik geniet er lekker van :) Ondanks dat ik nu minder tijd heb voor andere dingen!

    Vriend wil binnenkort weer stapje in de wereld zetten, maar wil onze lieve schat nog geen nacht ergens anders laten... Kan hem gewoon niet missen! En ben bang dat ze hem niet stilkrijgen als hij weent. Mn vriend krijgt hem soms zelfs niet stil, laat staan dat mn mama hem stilkrijgt dan. Vaak ben ik de enige die hem rustig krijgt in een crisismoment...
     
  20. tihany

    tihany Fanatiek lid

    Jan 25, 2007
    1,465
    0
    0
    zorgkundige
    Belgisch Limburg
    @Meisje: mijn ervaring is dat m'n kindjes op een ander veel gemakkelijker te troosten zijn. Ook m'n dochter is op deze leeftijd ook gemakkelijker bij mijn ouders dan hier. Daar haalt ze ook geen kattekwaad uit en zo.

    vandaag weer met Matizje naar de osteopaat geweest. Was wel benieuwd wat ze ging zeggen, want vond het zelf stukken beter als toen ik de eerste keer gegaan ben. En zij vond hem ook stukken vooruit gegaan om die 2 weken dat ik nog geweest was. Hoef nu dus ook niet meer te gaan. Moet enkel die kruiden nog wat blijven geven voor z'n darmpjes. Maar als die op zijn mocht ik er mee stoppen. De blokkade in z'n nek is verdwenen en z'n darmpjes zijn ook niet meer zo hard. Moest er in de toekomst weer verandering zijn, mocht ik altijd terug gaan.
     

Share This Page