Ik weet morgen meer! Ben vandaag nog onverwachts in 't ziekenhuis geweest. Dacht dat ik vruchtwater verloor, maar was uiteindelijk toch dun slijmverlies! Heb sinds zaterdag wel écht last van m'n onderbuik/liezen/bekken zegmaar. Maar heb vanmiddag gehoord dat het kindje vast zit in mijn bekken, dat was afgelopen ma. nog niet! Dus misschien dat ik daar last van heb! Hoe gaat 't met jullie??
ohh wat spannend! dus de kleine is ingedaald?! mooi! voor zelfde geld mag je morgen gelijk blijven?! ik zit nog in spanning hier, hopen dat ik ook gauw meer hoor
hey meiden Ik word ook tussen de 37ste en 38ste week ingeleid. Inverband met mijn achtergrond. Mijn eerste kindje is met 37,5 weken overleden in mijn buik. dus willen ze geen risicos nemen.En het is ook het beste voor mij. Ik weet nog geen datum omdat ze mij niet kunnen vertellen wnr mijn bm week is. Dus hier ook nog ong 4 weekies in enorme spanning zitten en het moeilijk hebben met alles. Hoe gaat het met jullie meiden? Groetjes Dine
Dine, wat erg.. Fijn dat ze daar rekening mee houden en de kleine dus willen halen zeg! Ik heb net m'n datum gekregen! Donderdag! Ik vind het echt zooo spannend..... pff! Ik ben bang dat 't allemaal zo'n pijn gaat doen enzo !
ohh echt?! nog even en dan heb je z'on lief klein mensje in je handen, en dat mensje is helemaal van jullie alleen! weet je trouwens al wat t word? hebben ze vandaag nog iets bij je gedaan dan?
ja indd ben ik ook blij mee dat ze er rekening mee houden. Dit is de 2de x dat ik ingeleid word bij mijn zoontje werd ik natuurlijk ook ingeleid odat hij niet mee werkte en ik geen weeen kreeg. En hij lag in stuit dus ik had een natuurlijke bevalling in stuit. Ik heb er 63 uur overgedaan maar dat is egt een heel ander verhaal dan wnr je kindje nog wel leeft. O meid wat spannend Geniet er nog even lekker van en maak je niet te druk over het inleiden.Het komt allemaal wel goed en je kan altijd om pijnstilling vragen he meid. Liefs dine
Dankjewel. Ik hoop ook zo dat het allemaal meevalt en 't vlot verloopt! Jullie ook succes! Als 't goed is krijgen we een jongetje!
Hier ingeleid bij precies 38 weken dit omdat de groei al een week stil lag en hij een achterstand had van 4 weken. Om 7.45 begonnen met gel 5 min later al weeen, om 10.30 4cm en vliezen gebroken. 11.30 ruggenprik toen is hij van houding veranderd naar een sterrenkijkertje en toen duurde het lang. Om 18.00 pas 6 cm en om 20.00 10cm en om 20.48 is hij geboren. Heeft dus bij elkaar 13 uur geduurd. Hij was 2545 gram en 44 cm we hebben dus allemaal kleding maat 44 moeten kopen. Inleiden vond ik best heftig want ik had de hele tijd een weeenstorm maar met een ruggenprik is het heerlijk
Ruggenprik heb ik niet gehad.. Ik ben wel flink ingeknipt (meer dan 20 hechtingen zowel in als uitweindig) maar heb er echt helemaal niets van gevoeld! Het is mij sowieso allemaal echt mee gevallen!!! Zou t zo weer doen. Eerlijk gezegd beval ik liever dan dat ik naar de tandarts ga. En dat terwijl ik toch ook een weeënstorm had en ook persweeën terwijl ik nog niet mocht persen.
Haha, grappig om te horen dat je liever nog eens bevalt dan naar de tandarts gaat! Ik vind het zo spannend en eng... Ik ben helemaal geen held en heb niet zo'n hoge pijngrens vandaar dat ik er nogal tegenop zie! Maar ik hoor inderdaad van vele dat je inknippen ÉCHT niet voelt!
fynn wat leuk dat je een zoontje kijgt! tja een bevalling doet nou eenmaak pijn , maar zodra je kindje eruit is is alles verdwenen! ik heb bij mn zoon ook een ruggeprik gehad en ik weet eigenlijk niet meer of ik het echt voelde , ik heb een weeenstorm gehad van 13uur en dat was best pittig maar je kan idd om pijnstilling vragen ik heb ook een flinke knip gehad en heb het niet gevoeld, wel gehoord, ik had nog net geen totaal ruptuur maar goed, alles voor je kleintje! mijn motto is, alles konmt goed! dus probeer je niet te druk te maken dientjuh was heftig zeg! ik hoop echt dat het dit keer een beetje meevalt voo je!
een ruggenprik voel je echt niet en bij een volgende doe ik het weer. een knip heb iik ook gehad en ook niet gevoelt wel gehoort en dat is best een misselijk geluid.
Heb vandaag te horen gekregen dat ik woensdag wordt ingeleid. Ik moet dinsdag bij mezelf een klysma (ja sorry) doen en heb hiervoor de flesje met een lange tuut meegekregen. Hebben hier mensen ervaring mee en misschien wat tips?
haha zou mijn verhaaltje kunnen zijn. had echt exact alles het zelfde als jij. en ook ik beval veeeel liever dan dat ik naar de tandarts ga. moet wel heel eerlijk bekennen dat ik direct na de bevalling zei: dit nooit weer! alleen 2 dagen later dacht ik daar al weer heel anders over