Meiden die zwanger zijn van hun eerste beeb!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Julia82, 23 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    @sill: jeetje meid, wat een verhaal! probeer om je er niet druk over te maken, hoewel dat wel moeilijk is, dat snap ik. Maar denk aan de kleine. En hoe dan ook komt het wel weer goed. Een baby heeft veel liefde nodig en dat krijgt ie dan! en een eigen huis is van latere zorg. Succes meid, en als je je verhaal kwijt moet, doen hier hoor. Is er een datum waarop je vriend het definitief hoort?

    @memyself: welkom! gefeliciteerd en geniet ervan!
     
  2. Julia82

    Julia82 Bekend lid

    17 nov 2009
    552
    0
    0
    Ha meiden

    Sill, wow meid, das idd klote! En zoiets als dat zn ouders ofzo garant staan etc? Jullie zullen vast alle mogelijkheden al bekeken hebben ;) maar ik probeer ff mee te denken.. Als het wel lukt hebben jullie natuurlijk een heerlijk huisje, en anders is het zeker super zuur! SNap ook wel dat hij daar behoorlijk van slag van raakt! Maar idd meid, dat komt echt wel goed! Vaak komen er ook wel weer allerlei oplossingen waar je zelf niet aan gedacht hebt.. Hebben jullie dit weekend nog goed kunnen praten?

    Memyself: welkom!

    Meiden, ik begin echt uit te dijen, mijn darmen zijn echt bol geworden! Had vandaag spijkerbroek aan, en die zat zo loeistrak, niet normaal. Maf hoor, denk echt dat ik met een paar weken een positiebroek moet gaan kopen, ook al ben ik nog zo pril zwanger.
     
  3. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    @julia! jeetje! wel gaaf zeg dat je het dan zo vroeg al ziet!!! heerlijk toch! Lijkt mij wel! Weet iedereen t al of niet? Want ja dan is t natuurlijk lastig... Ook op je werk. Ben benieuwd.
     
  4. Julia82

    Julia82 Bekend lid

    17 nov 2009
    552
    0
    0
    Hee Monique

    Ik denk niet dat anderen die het niet weten het heel erg zien. Het is nog zeker niet zo'n mooi rond zwanger buikje. Het zijn de darmen die door de hormonen opzetten. Het lijkt dus meer of je enorm veel gegeten hebt. Maar daardoor zitten broeken van spijkerstof dus al niet meer lekker omdat die zo stug zijn. Andere broeken gaan nog wel, maar ik denk zomaar dat ik over een maandje echt al iets groters aan moet. Had beetje zitten googlen, maar het komt blijkbaar vaker voor dat je al vroeg last krijgt van je broeken. Bij de 1 komt dat pas met 5 maanden en de ander heeft met 12 weken al positiekleding, maf he!

    Mijn naaste famillie en vrienden weten het al, en de rest vertellen we volgende week. Dan ben ik 10 weken. Leek ons een mooie termijn!

    Had jij het al tegen vriendinnen verteld, of alleen je ouders en schoonouders?
     
  5. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    ha, ja als je buikjes op internet ziet ook, de een heeft met 17 weken een mooi buikje en bij de ander zie je niets! echt een verschil!! maarja het is jou lichaam en als je broeken niet meer lekker zitten... dan zou ik t ook wel weten!

    alleen onze ouders en broertjes/broers weten t. De rest nog niet, is nog veel te vroeg voor. Hoewel ik nu wel minder bang ben dat t misgaat dan in t begin.

    Wat lijkt me dat heerlijk om t tegen iedereen te vertellen, weet je al hoe je dat doet? nog iets speciaals?
     
  6. Julia82

    Julia82 Bekend lid

    17 nov 2009
    552
    0
    0
    Nee, dat niet. Bij onze ouders hadden we wel iets speciaals gedaan. Ik had een kaart gekocht met "gefeliciteerd, jullie worden grootouders" En ik had er 2 sokken ingedaan, een blauwe en een roze. En in de kaart had ik geschreven dat ze dus opa en oma werden, en dat ze in maart kunnen kijken of de roze of de blauwe sok beter van toepassing was. Het was heel grappig, ze vonden het super leuk! Mn beste vriendinnen weten het ook al, maar die heb ik gewoon zo verteld, en dat doen we bij de rest ook.

    Heb jij nog bijzondere plannen om het wel heel speciaal aan te pakken?
     
  7. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    oooh leuk! altijd zo leuk om t op zoon manier te vertellen. We hebben t vrijdag tegen onze ouders vertelt. Naja vertelt, we hadden voor de opa's een spreen met i love opa, voor de oma's en ooms en tantes een slabbetje. Met mijn oma is de liefste enzo. Dat hebben ze uitgepakt. Maar de rest weet niemand t nog, en heb ik ook nog niet echt over nageddcht, duurt nog ff.
     
  8. mobius

    mobius Fanatiek lid

    2 apr 2007
    1.117
    0
    0
    Geel, België
    Hoi dames. Ik mag me hier ook toevoegen denk ik ;) Ben net 5 weekjes zwanger van mijn eerste kindje ;):)
    Ik ben Eva, ben 35 jaar oud en woon in Belgie.
    Ik heb het vandaag aan mijn ouders verteld en ben nog steeds emo van hun reactie. Heerlijk gewoon!!
    Had een klein valiesje gemaakt met daarin allerlei babyspulletjes. Maar eerst moesten ze een gedichtje lezen. Dat ging zo:
    Liefste omie en opie,
    Geniet nog van de stilte en de rust
    Geniet nog van de ontspannende dagen aan de kust (ze hebben een vakantiehuisje aan de kust)
    Want over 9 maandjes is het gedaan,
    Dan kom ik er aan.
    Mijn valiesje is al klaar
    Over 9 maandjes ben ik daar.
    Nog een dikke zoen van jullie allerkleinste kapoen

    :):):)
    Na een paar minuten begon mama te huilen en vloog me in de armen. Maar achteraf bleek dat ze nog maar 1 zin gelezen had: liefste omie en opie. Daar had ze dus minutenlang op zitten staren voor ze het besefte haha

    Ben nog maar 5 weekjes maar was al meteen doodmoe. Abnormaal moe! En mijn borsten zijn enorm opgezwollen en pijnlijk. Voor de rest voel ik gelukkig niet veel van de kwaaltjes. Ik drink wel heel erg veel citroensap en nu blijkt dat dat helpt tegen de misselijkheid, dus ik denk dat ik daardoor niet misselijk ben ;)
     
  9. Linnn

    Linnn Actief lid

    23 jul 2010
    195
    0
    0
    @Julia Haha, ja soms gebeurt het al eerder dat je wat ziet of dat je broeken strakker gaan zitten. Ach, 10 weken daar ben je bijna dus dan mag de rest het ook weten.

    @Mobius, Welkom! Wat leuk die reacties. Wat is een valiesje eigenlijk? Dat is denk ik een Belgische benaming voor iets ;).
    Ik ben niet doodmoe, maar heb wel opgezette borsten. Maar goed ik heb vakantie, dus kan ook niet echt moe zijn :).
    Nee, mijn kwaaltjes zitten nog steeds in kwaaltjesland en komen niet naar mij.

    Wij hebben het inmiddels aan al onze familie en beste vrienden verteld. Alleen maar leuke reacties en genoeg oppas aangeboden gekregen voor de rest van uk z'n leven, haha!
    Zelfs al cadeautjes gekregen, echt heel lief allemaal.
     
  10. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    29 mei 2010
    5.398
    56
    48
    Where the heart is
    Jeetje wat een vervelende situatie zeg. Wij hebben ook problemen gehad om een hypotheek te krijgen, omdat mn vriend ook met een schuld zit. We zouden dan zo´n lage hypotheek kunnen krijgen, dat ze er geen fatsoenlijk huisje voor zou kunnen vinden. Uiteindelijk hebben we gelukkig een oplossing gevonden: we hebben zijn schuld kunnen onderbrengen in de hypotheek van zijn ouders. Wij betalen nu gewoon elke maand de rente daarvoor aan zijn ouders. Ik snap dat dit wellicht voor jou geen optie is, maar misschien kan je hypotheekadviseur anders nog helpen met creatieve ideeen?
    Heel veel succes iig, ik hoop van harte dat het jullie gegund is!
     
  11. mobius

    mobius Fanatiek lid

    2 apr 2007
    1.117
    0
    0
    Geel, België
     
  12. Noek86

    Noek86 Actief lid

    9 jun 2010
    389
    0
    16
    Brabant
    Wij hebben het nog aan niemand verteld, dit willen we doen na de eerste echo.
    Ik kan niet wachten...
    We hebben voor mijn schoonmoeder een ooievaar knuffel van de prenatal en zetten die denk ik gewoon op de kast bij hun met een foto van de echo. (Kijken hoe lang het duurt voordat ze het door heeft;))

    @mobius Kei leuk idee een koffertje met babyspullen:)

    @sill Pfff wat een gedoe zeg, ik hoop voor jullie dat er snel een oplossing komt!

    Liefs Noek
     
  13. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    het is ook echt heel leuk om het te 'vertellen' en dan iets te geven, mijn moeder begon ook helemaal te huilen, zo geweldig vond ze het. Echt leuk is dat!

    @sill: is er al verandering in de situatie?
    @mobius, gefeliciteerd! weet jij al wanneer je echt uitgerekend bent? dan weet ik t ook nml, we zitten echt gelijk!:D
     
  14. MeMyself

    MeMyself Actief lid

    5 mei 2010
    456
    0
    16
    Vrouw
    NULL
    NULL
    @ Julia: Kijk hier maar eens op.. http://www.zwangerschapspagina.nl/zwangerschap/222887-buik.html Daar had ik me ook al bij aan gesloten;) Al moet ik zeggen dat het de ene keer meer lijkt dan de andere keer.

    Ik was gister (de halve dag hihi) op dit forum aan het bijlezen, maar het is me nog steeds (net) niet gelukt haha.. Wat een leuk forum is dit zeg!! Ik had me eerst ook aangesloten bij maart-mama's, maar dat is zo druk:(

    Wat een leuke originele manieren om het te vertellen hoor ik hier zeg! Vooral van Noek86 met die ooievaar knuffel en die echo foto.. Te gek hoor! Mijn ouders wonen niet bij me in de buurt en omdat ik het ze snel wilde vertellen had ik een digitaal kaartje gestuurd om (o)ma en (o)pa te feliciteren.. Ze belde me gelijk op.. Zo leuk!!

    Ik heb straks om 17:00 uur mn eerste echo!!!!:D Spannend.. Ben zoo benieuwd:D
     
  15. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    @memyself: spannend de echo!! laat je even weten hoe en wat! erg benieuwd! veel plezier!
     
  16. MeMyself

    MeMyself Actief lid

    5 mei 2010
    456
    0
    16
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Ik zal het jullie zeker laten weten.. Ik hoop maar dat alles goed is enzo. Wat is dit spannend zeg.. Haha.. Ik zie mezelf daar al liggen oooeeee:D haha
     
  17. Noek86

    Noek86 Actief lid

    9 jun 2010
    389
    0
    16
    Brabant
    @MeMyself veel plezier vandaag met de echo! SPANNEND!
     
  18. Julia82

    Julia82 Bekend lid

    17 nov 2009
    552
    0
    0
    Hoi!

    Memyself, bedankt v de link! Erg grappig en best bizar ook he hoe dik sommige meiden al zijn met 3 maanden!!:$ Ik ben dus de enige niet.. Mijn buikje ziet er alleen niet zwanger uit. Ik ben niet super slank, dus nu het meer opzwelt, ziet het er meer uit of ik een paar patatjes teveel heb gegeten.. Das dan weer jammer ;)

    Heeeel veel plezier met de echo vanmiddag!

    Alle meiden, als we nu ff een lijst van bevallingsdata maken op de volgende manier:

    Je quote dit gedeelte van mijn bericht, haalt de quotes daarna weg, en vul je eigen naam en datum in. Als iedereen dat zo doet, is het lijstje zo compleet! :D

    Bevallingslijstje:

    Julia 11 maart 2011
     
  19. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    Bevallingslijstje:

    Julia 11 maart 2011
    Monique 9 april 2011
     
  20. Linnn

    Linnn Actief lid

    23 jul 2010
    195
    0
    0
    Bevallingslijstje:

    Julia 11 maart 2011
    Linn 1 april 2011
    Monique 9 april 2011
     

Deel Deze Pagina