Ik begrijp nog steeds niet goed waarom je vriend niet voor de hond kan zorgen als ie wel thuis is.Heb dit ook aan je gevraagd,maar geen antwoord gekregen. En wat ik ook nooit goed begrijp is dat mensen,die toch al niet zoveel van honden afweten,een terrier nemen.Wat voor een terrier dan maar ook.Dat zijn ongeveer wel de moeilijkste rassen om op te voeden.
TS: er zijn nu al twee mensen geweest die hebben aangeboden dat ze de hond liefdevol willen in hun gezin willen opnemen. Ik hoop met heel mijn hart dat je hun aanbod gaat aannemen. Verder ga ik mijn mond houden hoe verdomd moeilijk ik dat ook vind.
Alles wat ik denk is zo'n beetje al gezegd. Zowel jij als het hondje (oh ja, en de buren die straks gek worden van non-stop geblaf als je weg bent) gaan niet gelukkig worden in deze situatie met elkaar, dus ik denk dat je hem nu nog het beste weer terug kunt brengen naar de fokker/ander baasje. Nu is hij nog jong en heeft hij de meeste kans om weer snel een nieuw baasje te krijgen. Hoe langer je wacht, hoe moeilijker het wordt. Natuurlijk zijn sommige antwoorden fel van mensen, maar ik denk dat iedereen het er wel over eens is dat we uiteindelijk allemaal het beste voor de hond willen.
Volgens mij ben je pas een echte dierenliefhebber als je er voor kiest GEEN dier te nemen omdat je zoals TS en vriend gewoon echt te veel werkt. Ik heb zelf een hond in huis die zo'n impulsaankoop was. Gevolg: totaal onopgevoede hond die van gekkigheid alles sloopte wat ze tegenkwam. Hier krijgt ze gezelschap, drie wandelingen per dag, vermaak met andere honden en baasje, uitdagend speelgoed. Je hebt er geen kind meer aan! Als ik de tijd die ik in die hond heb moeten stoppen om haar zindelijk te maken en van het slopen af te helpen dan was ik nu miljonair geweest. Overigens vind ik dat de fokker hier ook wel een steekje heeft laten vallen. Je geeft je pup niet mee aan mensen die zoveel werken. Excuus voor het toch nog enigszins negatieve reageren, ik ben hoogzwanger . (En laat drie keer per dag samen met dreumes de honden nog lekker uit!)
Maar wie zegt dat de hond bij een fokker is gekocht? Wie weet heeft ze hem wel bij een particulier via MP gezien gekeken en gekocht.. ( En dan nog vaklt mn mond open dat beestje heeft maar 5..!!! dagen de tijd gehad ) Hoop zo dat hij bij iemand hier in huis komt die het beestje wel de tijd geeft
duidelijk is wel dat de ts een grote fout heeft gemaakt, en ik hoop snel dat het beestje ergens anders heen kan waar het wel heel gewenst is, en een goede toekomst krijgt,....zo ik ben er klaar mee
ik vraag me af of ze de hond zomaar op marktplaats kan dumpen. want hij moet toch terug naar de fokker? of werkt het zo niet emer tegenwoordig?
Ja, dat weet ik ook niet. Toen wij onze Leo's (Leonbergers) destijds kochten waren we contractueel verplicht de honden naar de fokker terug te brengen mocht we ze op enig moment niet meer kunnen houden. Ik denk/hoop dat de meeste serieuze fokkers zo te werk gaan? Maar TS heeft niet verteld waar ze het hondje gekocht heeft. Kan mij niet voorstellen nl. dat een goede fokker de pup aan hen zou meegeven. Wij zijn toen 3x langs geweest bij de fokker en de fokker 1x bij ons thuis voor de "screening". Kan alleen maar hopen dat TS + vriend wèl de moeite nemen om de nodige tijd te stoppen in het vinden van een nieuw goed en liefdevol thuis voor het arme hondje........
en natuurlijk is het een Engelse Stafford .... Want die zijn VET STOER man en die worden echt VET BREED. Nou als eigenaar van 2 Staffords kan ik je vertellen dat ze ook vet druk zijn en echte terrorpups kunnen zijn. Breng hem AUB naar een GOED huisje toe, van mensen die wél verstand hebben van het ras. OVERAL op het internet kun je duidelijk info vinden over dit ras, onder andere dat ze liever niet te lang alleen zijn en veel aandacht nodig hebben. Bah ik heb echt een hekel aan mensen zoals jij. Omdat het een impulsaankoop was kan ik me niet voorstellen dat het hondje een stamboom en alles heeft .... AUB breng dat hondje zo snel mogelijk terug, desnoods breng je hem hier.
Maar goed dat de RAD is afgeschaft. Maar daar heeft TS ook vast nog nooit van gehoord.... Ik hoop dat je de fokker gaat bellen want het breekt het mijn hart dat zo'n puppie in jullie huis niet welkom is en in de weg loopt
Ik ben heel bang dat dit hondje bij een broodfokker of anders van mp afkomt. Een beetje goede fokker geeft zijn hondje niet mee aan mensen die zoveel werken en in een impuls een hond willen hebben. Normaal gezien ga je eerst een paar keer kijken, heb je gesprekken met de fokker en dan pas besluit de FOKKER dat je het hondje mee mag nemen.
Kijk, dat is nou nog een aardig Geef ze maar een dikke knuffel terug En dan nog even; sommige reacties hier vind ik echt te belachelijk voor woorden. Hoe durven jullie te zeggen dat TS niet aan kinderen moet beginnen? Dat is toch op geen enkele manier te vergelijken? TS heeft zelf al meerdere malen aangegeven dat ze, wanneer ze een kindje mag krijgen, wil gaan stoppen/minderen met werken. Voor een hondje, wat haar vriend ongelooflijk graag wilde hebben, heeft ze dat niet over, dat kán toch? Ik was niet van plan om topics door elkaar te gaan halen, maar kan het nu toch niet laten; In het '15 keer abortus' topic zijn er heel veel mensen die de schuld op de man afschuiven, die zou haar gemanipuleerd e.d. hebben, blablabla, maar in dit topic (waar TS zich heeft laten overhalen door haar vriend, en dan voor een véél minder erg iets) ligt de schuld allemaal bij TS zelf Ik zeg niet dat de vriend van TS haar nu heeft lopen manipuleren hoor, maar is het echt zó vreemd dat ze zich heeft laten overhalen door al zijn enthousiasme? Nogmaals; het is jammer dat het zo is gelopen, maar ik denk dat TS inmiddels zelf ook wel door heeft dat het een overhaaste beslissing was die ze beter niet hadden kunnen maken. Het lijkt me toch niet nodig om haar zo vreselijk de grond in te stampen, te zeggen dat ze nog lang niet klaar is voor kinderen en dat, als ze dan toch een kindje wil, ze maar beter vast de antidepressiva in huis moet halen. Belachelijk!
@Shaddixxx: ik denk dat de vergelijking wordt gemaakt omdat TS aangeeft dat ze nu nergens tijd voor heeft en de hond, na 5!!!!!!!!!!dagen al weer de deur uit wil hebben. Ook een kind vraagt weer tijd en geduld. Maar ik ben het wel met je eens dat het, in dit geval, een kromme vergelijking is. Waarom? Omdat TS aangeeft dat ze, mocht hun een kindje gegeven worden, minder gaat werken of zelfs gaat stoppen met werken. Maar wbt haar vriend: daar zou ik graag een hartig woordje mee willen praten. Wel de lusten en niet de lasten van een hond willen? waarom wil hij in hemels naam een hond? Niets wil hij er mee doen maar toch een hond willen TS: als je een relatie hebt moet je SAMEN beslissingen nemen. Je vriend kan nog zoveel willen maar als jij daar niet achter kan staan moet je voor jezelf opkomen. Die hond is, voor jou, nooit welkom geweest. Helaas kom je daar na 5 dagen pas achter. Volgende keer, die hopelijk niet komt, eerst heel goed nadenken en praten en op je strepen gaan staan en geen hond in huis halen. Ik wil al jaren een tweede hond erbij. maar manlief niet. Jammer en super k*t voor mij maar ik leg me er wel bij neer. al probeer ik het af en toe toch weer.
Dat vind ik dus ook. Snap best dat sommigen er heel boos over zijn en het niet vinden kunnen. Maar dat is NIET te vergelijken met een kind! Ik hou van dieren! Super veel. Maar voor mijn dochtertje heb 1000 x meer geduld, dan voor een dier. Terwijl ik mijn dochtertje veeeeeel vaker moet corrigeren, waarschuwen etc. Dat betekent niet dat ik niet goed voor mij huisdieren ben, maar wel dat ik helemaal snap wat ts bedoelt. Ookal vind ik het ook geen slimme zet om dan 'zomaar' een pup te nemen en na 4 dagen te zeggen dat het niet werkt. Maar dieren met kids vergelijken, vind ik echt not done!!!!!
Wil ook even reageren, het maakt een hoop los bij alle forumleden zie ik. Ik wil je niet gaan aanvallen. Maar ik weet wel dat je een verkeerde beslissingen hebt genomen. Als je een hond neemt moet je er beide achterstaan. Dat was al niet het geval en nu begint het ellende. Bovendien als ik hoor hoeveel jullie werken en ook nog de partner in de ploegendienst valt het niet mee om een pup aan te schaffen. Jullie hebben niet goed nagedacht over de conseqeunties die er zijn als je een pup in huis haalt. Als je verstandig bent, breng je de pup zo snel als het kan naar een warm en welkom nest. Je irriteert je nu al aan het beestje en dat wordt van kwaad tot ereger en het beestje wordt er de dupe van. Ik hoor hier mensen zeggen dat ze beesten met kinderen vergelijken dom vinden. tuurlijk kun je een hond niet met een kind vergelijken. Maar voor een hond heb je ook een verantwoordelijkheid nodig en bij een kind helemaal. Ook al loop je nu voor je verantwoordelijkheden weg door de hond weg te doen, ik denk dat het wel het beste is voor het arme beest. Succes met je beslissingen, en denk aan wat het beste is voor je hond en vind wel dat je er best een dag vrij voor mag nemen om te zorgen dat hij op een goed plekje komt, dat is wel het minste wat je doen kunt
PFOOOOEEEE wat een reacties zeg! Ik kan me zoooo kwaad maken om mensen die zeggen dat als TS niet voor een pup, kan zorgen, ook niet voor kinderen kan zorgen!! Mijn man zeurt al jaaaaaarrren om een hond. Ik moet er niet aan denken, omdat ik geen zin heb om zo'n hond te verzorgen en noem maar op (terwijl het me best leuk lijkt voor de kinderen en ik een klein hondje ook wel schattig zou vinden). Ik ben echter er wel gek op om voor mijn kinderen te zorgen! Dat ik toch het mooiste wat er is?? Dus kom me niet aangezet met lullige vergelijkingen over een hond en een baby. het klopt, ze hebben allebei intensieve verzorging nodig, maar dit betekent niet dat als je voor honden geen gevoel hebt, dat je dan ook niet voor babý's kunt zorgen! Zo, dat is eruit Verder ben ik het wel eens dat je er goed over na moet denken als je een hond wil nemen, maar dat is nu een beetje achteraf gepraat! Lizzie, ik hoop dat je gauw met je vriend een goed gesprek aangaat omte kijken hoenu verder! Succes!