Ha dames, Senn: wat een dag zeg, in het ziekenhuis!!!! Wel balen dat je nu 10 dagen moet druppelen en dan nog een paar weken wachten, is inderdaad niet heel logisch!!! Hopelijk krijgt hij dan niet weer een ontsteking te pakken! En wat heb je lekker veel gedaan vandaag, heerlijk he!! En ook super dat Niels zo ver door de selectie is gekomen. Is het hierna al de laatste selectie of volgt er dan nog meer behalve de psychologische test? Spannend hoor!!! Doe jij maar lekker rustig aan vanavond!!! Ramoontje: het viel mij ook mee hoor dat Arinde het accepteerde. Meestal hoef je echt niet over naar bed gaan te praten zo midden op de dag. Maar omdat ze een boekje mee mocht nemen vond ze het toch wel erg interessant (en stiekem was ze ook wel erg moe). Hier gezellig gebarbecued. Ben blij dat ik Arinde lekker even heb laten 'uitrusten'. Ze was nu in ieder geval goed te pas. Heeft een beetje gegeten en daarna lekker in de tuin rondgebanjerd en in de zandbak gespeeld. Nu ligt ze weer heerlijk in bed! Ik ga zo weer naar beneden. Nog even de laatste spullen van de bbq opruimen en dan lekker een rustig avondje met manlief. Morgen weer naar school voor het eerst sinds 5 weken!!! Lekker de klas opnieuw inrichten, afspraken maken met collega, nieuwe thema voorbereiden enz..... Ben benieuwd hoe ver we komen. We krijgen vast niet alles af, want we moeten ook alle tafels/stoelen/kasten verruilen met het andere lokaal omdat we nu groep 1/2 krijgen ipv 0/1. Dus ja, dat kost natuurlijk een berg tijd (en energie). Nou ja, anders gaan we gewoon nog een dagje of een avondje ofzo. Arinde gaat dan gezellig naar de oppas, waar ze natuurlijk ook 5 weken niet geweest is. Maar toevallig kwamen we ze vanmiddag tegen op het winkelcentrum en dat klikte gelijk weer helemaal. Dus die heeft vast een gezellige dag, want haar kinderen zijn natuurlijk nog lekker vrij morgen! Nou, ik ben er weer vandoor! Zal wel op z'n vroegst morgenavond worden dat ik weer online ben, als ik dan nog puf heb
Moet nog een traktatie verzinnen voor Sven om uit te delen. Wat is nou leuk voor een 8 jarige om uit te delen. Er mag maar zo weinig tegenwoordig. Je mag geen koek en snoep, chips dan weer wel maar dat vind ik ook snoep. Worst en kaas wordt afgeraden. Pfffff moeilijk hoor.8)
Veel plezier morgen op school. Niels heeft na die psychologische test en rollenspel nog een fysieke test (ogen, oren e.d.) en een commissie gesprek. En als dat allemaal goed is dan mag hij de opleiding in.
Even snel nog: - bladerdeeg met knakworst - pannenkoekenspies (stukjes pannenkoek afgewisseld met fruit ofzo, of gewoon alleen stukjes pannenkoek) - ijsje Zo maar even wat ideetjes wat ik bij ons wel eens langs zie komen
Arinde zal wel moe zijn morgen .....ach die vermaakt zich vast prima met al die (grotere) kinderen om zich heen. En jullie zullen idd ook niet stilzitten...doe je wel een klein beetje rustig aan.
Goedenavond!! Sen wat een dag zeg Rust nu maar klekker uit!! Ramoontje las dat je druk was in de tuin. Leuk hoor. Hier hebben wij besloten om ons tuinproject door te schuiven naar volgend jaar We hebben gewoon nu te veel kosten die nog gemaakt moeten worden voor dingetjes in huis (onze kamer moet nog voorzien worden van rolgordijnen bijvoorbeeld) en die hebben toch wat meer prioriteit. Heb je blog bekeken en ze zien er allemaal prachtig uit! Linnie leuk zeg dat je weer naar school gaat! Lekker weer een frisse start. Ik moet over 2 weken op donderdags weer naar school en ik heb er gewoon weer zin in Daantje hopelijk voel je je wat beter met de ijzertabletten!! Hier een GIGANTISCHE drukke dag gehad op het werk Had smorgens balie dus veel mensen aan de balie geholpen en werkzaamheden tussendoor. Smiddags klein stukje spreekuur en dus de vergadering om het iso-keurmerk te krijgen. Maar wij hebben sinds kort een collega (net van school af) die komt iemands zwangerschapsverlof opvullen. Soms weet zij nog niet helemaal hoe alles werkt waardoor sommige dingen wat mislopen Zo had zij mijn agenda niet helemaal goed ingepland (te korte consulten voor bepaalde behandelingen) waardoor ik gigantisch uitloop had. En als ik ergens een hekel aan heb is het dat!! Ook nog een spoedje tussendoor dus dat maakte het er ook niet beter op. Ik zou spreekuur hebben tot 15.00 ofzo en om 15.30 die vergadering. Echter was ik pas om 15.25 klaar en moest dus zo die vergadering in. Had dus in alle stress geen pen en papier bij de hand waardoor ik mij kapot schaamde omdat ik weer op moest staan Vervolgens tot 17 uur vergadering en toen ik thuis kwam besloot manlief gelukkig te koken Toen met Indi lekker gegeten, net even nog naar de speeltuin geweest met haar en nu ligt ze lekker op bed. Zit ik één minuut, belt de buurvrouw van verderop aan dat ze toch echt dacht onze kat nog van het weekend ergens zien lopen. Schijnt hier dus aan de overkant van de weg in het park te zitten (zij woont tegenaan die weg dus ziet hem vvaak). Helaas kan ik nu niet kijken omdat manlief aan het werk is
goedenavond, ondanks dat er weinig is geschreven heb ik niet de puf om terug te lezen. Sebastiaan is niet helemaal lekker, ben vandaag wel bij de dokter geweest maar die kon niets vinden. Hij is vandaag erg huilerig en heeft tot twee keer toe een hele fles eruit gespuugd! Als het morgen nog erger is of als ik me nog steeds zorgen maak moet ik weer komen bij de HA. Even afwachten dus, gelukkig heeft hij maar lichte verhoging (38)
Sen moeilijk hoor een traktatie bedenken! Zal er eens over nadenken. Kan zo niet eens wat bedenken. Misschien danoontjes met een klein spelletje erop ofzo??? Offffffff......tjah, lastig zeg.
Ik heb voor Indi toen lekker vers fruit aan een stokje gedaan..Is misschien ook wel gewoon lekker! Verse ananas, aardbeitjes, druifjes.....
pff nou lekker dan :x. Zit je dan met je kind, Maarit was ook mee of niet? En wat loopt het weer lekker langs elkaar heen zeg bah! Zul je zien dat Karsten weer flink aan de ab moet omdat zijn buisjes dr uit zijn en zijn oor gedruppeld is . Arm menneke, en arme jullie . Hoop dat er snel schot in de zaak komt.
Geniet maar lekker van het gebak . Is jullie gegund . Wat goed van Niels! Hopen dat de volgende gesprekken ook goed gaan!. Doe je wel rustig aan!