jooooeeeeehooooeeeee!!!! isra, wat een supergaaf nieuws! van harte gefeliciteerd met je prille streepje!! mijn zus heeft ook 2 aprilkindjes, met 3 jaar ertussen (en 1 dag). superleuke mannetjes zijn dat, ze doen al heel veel samen. ik wist helemaal niet dat jullie ervoor gingen. kan zijn dat ik het gemist heb, of had je het niet verteld hier? marleen, hoe is 't met je? hoe voel je je eronder dat je nu bij de gyn onder controle bent en steeds gecheckt moet worden?
Het is even een omslag in denken sowieso. Ik ben bij Roel thuis bevallen en dat ging supergoed dus ik heb altijd gedacht dat dat bij een tweede ook zo zou gaan. Nu wordt het dus geen thuisbevalling. Verder had ik erg fijn contact met de VK's van de praktijk waar ik was en daar kom ik nu ineens ook niet meer. Gekke gedachte. Uiteraard is dat niet zo belangrijk allemaal, maar "het plaatje" klopt even niet meer in mijn hoofd. Ik vind vind het verder wel prima dat ze me zo in de gaten houden. Aan de andere kant maakt dat het wel extra spannend, want ze doen dat niet voor niks neem ik aan. Gek idee om zoveel in het ziekenhuis te moeten zijn de komende tijd en 12 weken is dan nog best lang. Maar goed, ik heb geen keus en het we willen natuurlijk het beste voor de baby.
lieve meiden, bedankt voor jullie felicitaties. Loop de hele dag al met een grote glimlach op mijn mond. Vind het zo leuk. Bri heb het idd niet echt heel openbaar gemaakt dat we er mee bezig waren. Wilde er niet teveel mee bezig zijn. Maar vanaf maart zijn we er weer voor gegaan. Dus ronde 5 dit keer, ik mag dus echt niet klagen.
marleen, kan me dat goed voorstellen, dat 'het plaatje' niet meer klopt. juist omdat je eerste bevalling thuis was, en daar zo goed ging, ga je er toch min of meer van uit dat de tweede keer ook zo zal gaan. hopelijk krijg je met de mensen in het zkh net zo'n fijne band als met je vk's, zodat het tegen die tijd ook vertrouwd genoeg voelt. (ik kwam er tijdens de bevalling achter dat het plaatje van de eerste keer niet klopte; het verliep allemaal zó anders, zelfs al was dit ook een thuisbevalling. ik liep voor mijn gevoel de hele tijd achter de feiten aan, omdat ik het allemaal niet kon plaatsen.) isra, dat is inderdaad vlot gegaan zeg, in ronde 5. kan me je glimlach helemaal voorstellen!
Isra helemaal TE GEK!! Van harte GEFELICITEERD WHOEHOE Marleen kan me voorstellen dat je in de hoofd even moet schakelen. Het plaatje wordt nu even anders dan dat je in je hoofd had zitten. Maar zoals Bri ook schrijft, ik hoop dat je in het zkh ook een goede vertrouwensband opbouwd met de mensen daar. En dat er over 12 weken (of iets eerder of later ) een mooi broertje of zusje voor Roel mag zijn .
wauw wat lees ik nu isra wat superleuk dat Ryan grote broer wordt en dat je weer een aprilkindje verwacht, gefeliciteerd!!
Jeetje, wat lees ik nu! Isra, van harte! Helemaal super, nog een aprilkindje erbij. Zo ga nu ff verder bijlezen...
Zo daar was ik weer. Paar slechte nachten gehad van Jasmijn dus had weinig puf om te reageren. Maar gelukkig ging het afgelopen nacht wel weer goed. We hadden gisteravond een nachtlampje in het stopcontact gedaan en dat hielp (gelukkig!). Mielen, dikke knuf voor jou! Het is ook niet niks. Neem de tijd om alles weer op de rij te krijgen. Mams, succes met opruimen/inpakken. Super dat jullie maandag de sleutel krijgen. Booky/Marleen, leuk dat jullie meeting weer zo'n succes was. En veel plezier samen op vakantie. Booky, succes met de tuin. Bri, dit was de eerste keer dat ik bewust dezelfde outfit aan heb gedaan voor een "zoveel-maanden-foto". Had toevallig de dag ervoor de foto van Jasmijn teruggekeken, vandaar. Succes met de zindelijkheid. Marleen, jeetje, het is niet echt een onbezorgde zwangerschap. Wel fijn dat je zo in het oog wordt gehouden, het is tenslotte voor het goede doel. En rustig aan! Er komt héle mooie spam van Isra voorbij Het gaat hier opeens weer hard met Jasmijn. Moet soms zo om haar lachen. Ze kan hele verhalen houden. Zingt nu volop allerlei liedjes. Heb vandaag zelfs mijn eerste echte telefoongesprek met haar gevoerd haha (nou ja, zij kwam nog niet verder dan telkens "jaaaa" zeggen op mijn vragen maar goed). Ze begrijpt nu wel steeds meer. Echt een hele leuke fase dit, vind ik.
Boni wat leuk dat je een telefoongesprekje met Jasmijn hebt gehad. Ik vind deze fase ook heel leuk. Ze begrijpen je nu ook echt enzo.
Haha dat met die telefoon is leuk he?? Hier ook hele gesprekken van Jari en papa. Hij zegt nu ook 'goed' als je vraagt hoe het met hem gaat. Wat ik wel grappig vind is dat hij hele verhalen vertelt en hij er vanuit gaat dat je aan de andere kant van de lijn ziet wat er gebeurd. Zo zie ik hier precies waar hij het over heeft en zijn vader denkt aan de andere kant van de lijn: Waar heeft ie het over? Grappig is dat. Isra: JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, April kindjes zijn LEEUUUKKK! (maar dat wist je vast al ) Van harte gefeliciteerd! Marleen: Ik had ook al even op hyves gereageerd, maar wil je vanaf hier ook even succes toewensen de komende twaalf weken. Het zal niet makkelijk worden. En daarbij is het natuurlijk gewoon niet leuk om geen zorgeloze zwangerschap te hebben. Wat je zegt: ze houden je natuurlijk niet in de gaten omdat ze zo graag koffie met je drinken. Aan de andere kant kunnen ze je de juiste behandeling geven wanneer ze ook maar denken dat het niet de goede kant opgaat. Zo lag ik met een meisje op de zaal die hetzelfde had als jij (haar kindje zou bij 38 weken een gewicht bereikt hebben van 1300 gram) en was uiteindelijk de laatste 8 weken van haar zwangerschap opgenomen. Ik heb haar na de bevalling nog eens op hyves opgezocht en zag dat ze drie weken na de bevalling alweer thuis was met haar gezonde (maar kleine) dochter. Eigenlijk helemaal niet met een gewicht waarmee je al naar huis mag maar volgens haar blog deed het meisje het zo ontzettend goed. Het meisje heeft er ook helemaal niks aan over gehouden. Met al jouw controles moet het met jouw kindje ook vast helemaal goed komen! Ik duim er in ieder geval voor!
Haha Nikita heel herkenbaar, die telefoongesprekken en gelijk alles aanwijzen waar ze het over hebben. Is hier ook, is hij met oma aan het bellen, zegt ie dat ze om de koffie moeten komen en daar.... wijzend naar de tuinstoelen.... moeten gaan zitten. Echt zo grappig!
Wij hebben een venster in de telefoon en Roel zegt altijd: "Oma zit in het hokkie" @Boni: hoe gaat het nu 's nachts met Jasmijn? Afgelopen nacht wel doorgeslapen? @Nikita: Bedankt voor je bericht! Met ons kleintje gaat het ook goed komen. Het moet gewoon!
Ja, gelukkig heeft ze weer goed geslapen! Het nachtlampje schijnt echt te werken.. blij van! Ze is zelf ook een stukkie vrolijker nu.
@ boni hier ook sinds een tijdje een nachtlampje en Bosch is sindsdien heeeeeel wat minder vaak wakker 's nachts! (want 1x raden wie er dan uit mag ) @ telefoongesprekken heel herkenbaar allemaal! Siemens werkt af en toe thuis, op zolder, en dan mag Bosch papa bellen als we gaan eten. Vindt-ie helemaal geweldig. Dan komt hij eerst in de keuken kijken wat we gaan eten, moet ik hem optillen en kijkt hij in alle pannen, en dan vertelt hij aan z'n vader dat we gaan eten en meestal ook wat de pot schaft. Laatst was Siemens nog onderweg dus we belden hem op z'n mobiel, toen was Bosch helemaal verbaasd dat pappa niet naar beneden kwam om te eten. Daar snapte hij echt niets van.