[Klachten] na je eisprong (deel 3) / SKSB

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door QueenBee, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    hoi meiden,

    even een berichtje van mij. zit nog steeds lekker in tjechie. we hebben heerlijk weer dus dat is super. vrijdag gaan we weer naar huis dus zaterdag of zondag kom ik wel weer kletsen.

    xxx
     
  2. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    juffie nog ff lekker genieten :)
     
  3. yojo66

    yojo66 VIP lid

    27 okt 2007
    8.608
    0
    0
    Pedagogisch Medewerkster Kinderopvang
    Noord-Brabant
    Veel plezier nog Juffie!
     
  4. yojo66

    yojo66 VIP lid

    27 okt 2007
    8.608
    0
    0
    Pedagogisch Medewerkster Kinderopvang
    Noord-Brabant
    Krijg net een sms van Wendy....

    "Hee meid! Net op controle geweest bij de vk. Het hartje slaat steeds een slag over. Moeten over een half uurtje in het ziekenhuis zijn voor een CTG! Ben zo geschrokken en bang....x Wendy"

    Wen heel veel sterkte en zoals ik al in mijn sms zette ALLES KOMT GOED! Je bent in het ziekenhuis op de goeie plek. Denk aan je!
     
  5. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Wen... dat is schrikken idd. Maar laat je niet al te gek maken he?! Mijn zoontje heeft tot zijn 4 jaar n gaatje in t hartje gehad en dat is ook goed gekomen!
    Meis... t is net wat Yo zei... ALLES KOMT GOED! Probeer rustig te blijven (zo ver als dat mogelijk is dan) en wij denken aan jullie!!!! Hele dikke knuffel van hieruit!

    Yo... buddy... hahaha bedankt voor t smsje van Wendy!

    Juffie... fijne paar dagen nog en geniet er nog even lekker van!

    All... wij hebben vandaag n puinruimdag gehad hahahaha
    We hebben de slaapkamer van ons leeggeruimd op de klerenkast na is ie dus leeg en kan ik dat stukje waar straks de babykamertje is lekker dansen!!! Daarna zijn wij de zolder aan t leegruimen geweest! Kijken wat er weg kan en wat bewaart moet worden. Wij hebben zo'n grote 7 persoonse auto he... nou die ligt tjokvol met teringzooi hahahaha allemaal spullen waar we niks mee kunnen. Morgen naar de stort rijden met zn tweetjes! Ooooh wat ruimt dat lekker als de kids niet thuis zijn zeg! Ik heb wel bij n paar dingen moeite gehad hoor! Bijv... mijn doos met videobanden MAAR wie gebruikt er tegenwoordig nog n video. Iedereen heeft onderhand dvd's dus tja dat kan wel weg dan he!
    Babyspullen liggen apart! Dan heb ik nog 5 dozen/kisten met little people speelgoed en 1 doos/kist met duplo van bob de bouwer... dat doe ik dus echt niet weg! Geen haar op mijn hoofd die daar over peinst! Ik dacht dat ik ook nog n wit ledikantje had staan maar dat was de ledikantje van zijn ex! WEG ERMEE!!!
    Dus moet ik nog een wit ledikantje hebben en dan heb ik de spulletjes binnen!
    Ach ff zoeken op marktplaats!
     
  6. Pooh81

    Pooh81 Fanatiek lid

    3 jan 2008
    2.703
    0
    0
    in de zorg
    Zuid-Holland
    Juffie, geniet van je vakantie!

    Yo, is ook best grappig opzoek naar me spiraal haha
    We zullen zien wat er van gaat komen.

    Jeetje Wen, das schrikken (thanx yo voor het doorgeven!)
    Hoop dat het allemaal mee valt en jullie snel en vooral met goed nieuws weer naar huis kunnen!!! dikke knuffel!
     
  7. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    9 dec 2005
    11.098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Wen, dikke knuff meid! Je bent in goeie handen! Dikke knuffel en liefs!
     
  8. Pooh81

    Pooh81 Fanatiek lid

    3 jan 2008
    2.703
    0
    0
    in de zorg
    Zuid-Holland
    Miran, lekker dagje aan het ruimen geweest, geeft altijd een lekker gevoel als de boel weer uitgezocht is en opgeruimd.

    Morgen naar CB, vind het een beetje spannend.... Hoop dat Ryan z'n gewicht nu beter is maar daar heb ik me twijfels over.
    Wil het daar ook over de slaap problematiek hebben want dit is nu echt niet leuk meer, te vermoeiend.
    Vandaag naar kdv geweest, huilen toen ik weg ging.... normaal ging hij daarna gewoon spelen etc maar vandaag wou hij alleen maar op schoot zitten bij die meiden en als ze hem op de grond zetten dan was het krijsen..... ook het slapen ging daar niet helemaal lekker. Vanmiddag had een van de meiden hem ingebakerd en toen was ie zo vertrokken naar dromenland en heeft toen ook een redelijk poosje geslapen.... Inbakeren bij 11 maanden? Moet ik het op het CB ook maar over hebben. Vanaf z'n geboorte tot een aantal maanden sliep hij eigenlijk wel goed ingebakerd maar dat dat op deze leeftijd ook nog zou kunnen???? pfff zorgen, vermoeidheid etc doen me niet goed merk ik.

    ff heel wat anders, een luchtig onderwerp, Ik mag bijna een nieuwe telefoon uitzoeken. Mijn haantje heeft de HTC desire, vind ik ook wel mooi maar ik twijfel ook over een i-phone...
    Iemand ervaring mee en/of tips?

    xxx
     
  9. Pooh81

    Pooh81 Fanatiek lid

    3 jan 2008
    2.703
    0
    0
    in de zorg
    Zuid-Holland
    Bevallingspoll

    Melanine uitgerekent op: 20 juni 2010 IS BEVALLEN OP 9 MEI 2010 VAN EEN KIPPETJE ZOEY

    Miranda denkt: kippetje op 20 juni FOUT GEGOKT
    mink denkt: kippetje op 24 juni FOUT GEGOKT
    Juffie denkt: kippetje op 25 juni FOUT GEGOKT
    Jolanda denkt: kippetje op 23 juni FOUT GEGOKT
    Dagdromer denkt: kippetje op 19 juni FOUT GEGOKT


    Bubsie uitgerekent op: 6 juli 2010 IS BEVALLEN OP 13 JULI 2010 VAN EEN KIPPETJE DJESSLYN

    Miranda denkt: haantje op 25 juni FOUT GEGOKT
    Mink denkt: kippetje op 4 juli FOUT GEGOKT
    Juffie denkt: haantje op 4 juli (mijn verjaardag:D)FOUT GEGOKT
    Jolanda denkt: kippetje op 8 juli FOUT GEGOKT
    Dagdromer denkt: haantje op 10 juli FOUT GEGOKT
    Deli denkt: haantje op 25 juni FOUT GEGOKT


    Liena uitgerekent op: 5 juli 2010 IS BEVALLEN OP 8 JULI 2010 VAN EEN KIPPETJE KAYRA

    Miranda denkt: kippetje op 7 juli FOUT GEGOKT
    Mink denkt: kippetje op 8 juli YES YES YES GOED GERADEN!!!!!
    Juffie denkt: kippetje op 21 juni FOUT GEGOKT
    Jolanda denkt: kippetje op 6 juli FOUT GEGOKT
    Dagdromer denkt: kippetje op 28 j8 juli FOUT GEGOKT
    Deli denkt: kippetje op 26 juni FOUT GEGOKT



    Wendy uitgerekent op: 16 september 2010

    Miranda denkt: kippetje op 21 september
    Mink denkt: kippetje op 17 september
    Juffie denkt kippetje op 16 september
    Jolanda denkt: kippetje op 14 september
    Dagdromer denkt: kippetje op 18 september
    Deli denkt: kippetje op 15 september
    Melanina : kippetje op 13 september (dan is me mama jarig)
    Pooh denkt : kippetje op 10 september (Ryan z'n verjaardag)



    Mink uitgerekent op: 16 oktober 2010

    Mink zelf denkt: kippetje op 23 oktober
    Miranda denkt: kippetje op 8 oktober (mijn zoontje's verjaardag)
    Juffie denkt: haantje op 15 oktober (onze trouwdag:D)
    Jolanda denkt: haantje op 20 oktober
    Dagdromer denkt: kippetje op 17 oktober
    Deli denkt: kippetje op 16 oktober
    Melanina : Kippetje op 24 oktober
    Pooh denkt : kippetje op 18 oktober

    Miranda uitgerekent op: 31 december 2010

    Miranda zelf denkt: kippetje op 27 december
    Jolanda denkt: kippetje op 30 december
    Delilah denkt: haantje op 10 december
    Melanina denkt : Haantje op 1 januarie 2011
    Mink denkt: haantje op 16 december
    Pooh denkt : haantje op 29 december





    Buddy's gezocht:

    Melanine: Is al bevallen!!!!
    Bubsie: Is al bevallen!!!!
    Liena: Dagdromer Is al bevallen!!!!
    Wendy: Yootje maar die is op vakantie...Miranda volgens mij...
    Mink: Delilah
    Miranda: Pooh
     
  10. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    9 dec 2005
    11.098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Nou, heb een heel verhaal nog ff te zeggen hoor, moet het even ergens kwijt..

    Ik heb ooit eens een keer mijn verhaal gedaan over onze buurman.. ( zie http://www.zwangerschapspagina.nl/de-lounge/111212-zucht-buurman-denkt-zn-achterwerk.html ) sinds wij hier wonen zit hij ons dwars.. de laatste actie was schrikdraad plaatsen over onze gezamenlijke (!) schutting tegen onze katten, omdat die de schutting stuk zouden maken.. Toen hebben we samen de schuttingen een kwartslag gedraaid, zodat ze er niet meer in konden klimmen, als hij dan het draad eraf zou halen. Dat vond hij goed..

    Hadden we zaterdag het feestje van Jamie en Britt gehad, wilden de vaders en Richard de boel buiten opruimen, houdt mijn vader zijn hand op de rand van de schutting om vlaggetjes op te ruimen, zit hij met zijn hand in een stel spijkers!! Heeft die @#*&%^$^^%$!&! van een buurman over de gehele lengte van de tuin, over alle schuttingen, zo'n 20 meter, allemaal spijkers geslagen en de koppen eraf geknipt!! Ja, hij houdt niet echt van katten..

    Dus Richard alles eruit getrokken, bij hem aangebeld, was natuurlijk niet thuis, dus alles maar door de brievenbus gekieperd. Tis immers van hem toch? Hij heeft nog geen woord tegen ons gezegd, is niet langs geweest om te vragen van hoe of wat dus ik hoop dat dit kinderachtige geklier voorbij is nu.. gezellig is anders.. ik hoef niet de deur bij die man plat te lopen hoor, maar normaal met elkaar omgaan is toch niet teveel gevraagd..
     
  11. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    QB... Wat n kl*te actie van je buurman!!! Dit is echt dieronvriendelijk en heb er verders ook geen andere woorden voor. Ik snap af en toe niks van zo'n soort mensen. En die schutting is nog wel van jullie samen?!!!! Wat n oetl*l.!
    Nee dit zou Chris ook niet pikken wat jullie buurman doet.
    Hij kan toch wel gewoon even aanbellen en hier samen op n volwassen manier over praten?! Dit is echt te beestenaf!
    Wel erg jammer dat ie nog niet eens gewoon normaal kan doen!
    Erg zonde!!!
     
  12. Pooh81

    Pooh81 Fanatiek lid

    3 jan 2008
    2.703
    0
    0
    in de zorg
    Zuid-Holland
    QB, jeetje meid, wat een eikel die buurman. dat je geen katten in je tuin wil of op je schutting? is tot daaraan toe maar zo verwond hij ze nog en je schoonvader dus ook....
    Heel goed dat jullie de boel eruit gehaald hebben en door z'n brievenbus hebben gegooid!!! Wel gek dat ie daar niet op reageerd... of eigenlijk zegt dat ook wel veel over hem.
    Hoop voor jullie dat het gezeik nu over is!
     
  13. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    9 dec 2005
    11.098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Bevallingspoll

    Melanine uitgerekent op: 20 juni 2010 IS BEVALLEN OP 9 MEI 2010 VAN EEN KIPPETJE ZOEY

    Miranda denkt: kippetje op 20 juni FOUT GEGOKT
    mink denkt: kippetje op 24 juni FOUT GEGOKT
    Juffie denkt: kippetje op 25 juni FOUT GEGOKT
    Jolanda denkt: kippetje op 23 juni FOUT GEGOKT
    Dagdromer denkt: kippetje op 19 juni FOUT GEGOKT


    Bubsie uitgerekent op: 6 juli 2010 IS BEVALLEN OP 13 JULI 2010 VAN EEN KIPPETJE DJESSLYN

    Miranda denkt: haantje op 25 juni FOUT GEGOKT
    Mink denkt: kippetje op 4 juli FOUT GEGOKT
    Juffie denkt: haantje op 4 juli (mijn verjaardag:D)FOUT GEGOKT
    Jolanda denkt: kippetje op 8 juli FOUT GEGOKT
    Dagdromer denkt: haantje op 10 juli FOUT GEGOKT
    Deli denkt: haantje op 25 juni FOUT GEGOKT


    Liena uitgerekent op: 5 juli 2010 IS BEVALLEN OP 8 JULI 2010 VAN EEN KIPPETJE KAYRA

    Miranda denkt: kippetje op 7 juli FOUT GEGOKT
    Mink denkt: kippetje op 8 juli YES YES YES GOED GERADEN!!!!!
    Juffie denkt: kippetje op 21 juni FOUT GEGOKT
    Jolanda denkt: kippetje op 6 juli FOUT GEGOKT
    Dagdromer denkt: kippetje op 28 j8 juli FOUT GEGOKT
    Deli denkt: kippetje op 26 juni FOUT GEGOKT



    Wendy uitgerekent op: 16 september 2010

    Miranda denkt: kippetje op 21 september
    Mink denkt: kippetje op 17 september
    Juffie denkt kippetje op 16 september
    Jolanda denkt: kippetje op 14 september
    Dagdromer denkt: kippetje op 18 september
    Deli denkt: kippetje op 15 september
    Melanina : kippetje op 13 september (dan is me mama jarig)
    Pooh denkt : kippetjeop 10 september (Ryan z'n verjaardag)
    QueenBee denkt; kippetje op 11 september



    Mink uitgerekent op: 16 oktober 2010

    Mink zelf denkt: kippetje op 23 oktober
    Miranda denkt: kippetje op 8 oktober (mijn zoontje's verjaardag)
    Juffie denkt: haantje op 15 oktober (onze trouwdag:D)
    Jolanda denkt: haantje op 20 oktober
    Dagdromer denkt: kippetje op 17 oktober
    Deli denkt: kippetje op 16 oktober
    Melanina : Kippetje op 24 oktober
    Pooh denkt : kippetje op 18 oktober
    QueenBee denkt; haantje op 19 oktober

    Miranda uitgerekent op: 31 december 2010

    Miranda zelf denkt: kippetje op 27 december
    Jolanda denkt: kippetje op 30 december
    Delilah denkt: haantje op 10 december
    Melanina denkt : Haantje op 1 januarie 2011
    Mink denkt: haantje op 16 december
    Pooh denkt : haantje op 29 december
    QueenBee denkt; kippetje op 28 december





    Buddy's gezocht:

    Melanine: Is al bevallen!!!!
    Bubsie: Is al bevallen!!!!
    Liena: Dagdromer Is al bevallen!!!!
    Wendy: Yootje maar die is op vakantie...Miranda volgens mij...
    Mink: Delilah
    Miranda: Pooh

    ~~~

    Zo, heb ook maar eens ff de poll ingevuld! ;)
     
  14. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Pooh... idd even met cb over hebben. Maar ik weet niks over inbakeren. Mijn kinders heb ik nooit ingebakerd! Maar die slapeloze nachten is idd erg frustrerend en vermoeiend! Hopelijk komen ze met n gouden tip en slaapt Ryan de nachten gewoon door!

    QB en Pooh... ik geef jullie iedere dag mijn stem!
     
  15. Pooh81

    Pooh81 Fanatiek lid

    3 jan 2008
    2.703
    0
    0
    in de zorg
    Zuid-Holland
    Miran, thanx lieverd!!! Ook namens Ryan bedankt voor je stem.
    Heb je al nieuwe buik foto's?
     
  16. Pooh81

    Pooh81 Fanatiek lid

    3 jan 2008
    2.703
    0
    0
    in de zorg
    Zuid-Holland
    We hadden het vandaag over wanneer we voor de tweede gaan haha. We willen niet te groot leeftijds verschil tussen de kids hebben maar we willen ook nog een reis maken....
    We willen in 2012 of 2013 februari naar Australie voor een maand ofzo met een camper. Mijn schoonvader is daar opgegroeid dus haantje wil daar graag eens gaan kijken. En Australie trekt ons allebij al heel lang.
    In 2012 zou Ryan ong 2 zijn en in 2013 ong 3 jaar. En ik kan evt ook zwanger naar australie... gek om er zo over te denken/praten want een zwangerschap kun je bijna niet plannen... dat weten wij in dit kippenhok maar al te goed. Maar ik hoop dat jullie begrijpen wat ik een beetje bedoel?

    Moest me even van het hart, thanx dat ik het bij jullie kwijt kan!
     
  17. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    9 dec 2005
    11.098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Dankje voor je dagelijkste stem Miran! Super!
     
  18. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Pooh... ik wil morgen mijn 20 weken buikfoto maken! Je ziet haast niet t verschil hoor want iedereen vind dat ik maar n klein buikje. Morgen doet Chris even n foto maken en dan plaats ik hem morgen hier.

    Heb even n vraagje aan jullie...

    ik heb n kleur gevonden voor het babykamertje. Aangezien wij dus zelf nog niet weten wat t wordt!
    Kleur je leven met Flexa en dan moet je de AARDBRUINe kleur hebben!
    Nu is dat kamertje 4 meter bij 3 meter, er zit over de hele breedte van t kamertje n dakkapel in en dan komt er van dat witte laminaat met zo'n bruinsige veeg zeg maar erin. Nu wou ik alle3 de muren die aardbruine kleur verven en dan witte gordijntjes en witte meubeltjes! Maar zou dat té donker worden als ik die muren allemaal zo doe?????
    Er komen van die scrapbeestjes op in die aarbbruine kleur met wit!
    Hoe denken jullie daarover?
     
  19. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Pooh en QB... graag gedaan meiden!!!
     
  20. Pooh81

    Pooh81 Fanatiek lid

    3 jan 2008
    2.703
    0
    0
    in de zorg
    Zuid-Holland
    miran, ik reageer morgen verder op je kamertje. Klinkt erg mooi, heb de kleur ook ff opgezocht en ziet er mooi uit! misschien wel een beetje donker voor alle drie de muren, dan wordt de kamer kleiner denk ik. Maar morgen reageer ik verder lieverd!

    Kleine is weer wakker pfff wij gaan ook maar slapen.

    tok jullie morgen! xxx
     

Deel Deze Pagina