Klopt ze is blijven slapen en vandaag weer, morgen gaan we naar haar moeder toe. Ik zal het proberen, meerdere keren kleine porties te nemen. Zo jij hebt een hele dag achter de rug, ik ben niet vooruit te branden. Moet alleen afwassen en was draaien, maar het giet hier pijpen en het is zo somber buiten waardoor je nergens zin in krijgt.
Zit hier aan mijn late lunch! Drukke ochtend gehad, moest naar de verloskundige in het ziekenhuis. Hartje geluisterd en dat gaat allemaal goed, buik groeit perfect. Helaas geen echo gehad. Had me wel leuk geleken . Maar dit was een soort van intake, volgende keer naar de gyn zelf en dan zal de baby helemaal bekeken worden. Moest 3 kwartier wachten, alles liep daar weer gigantisch uit. Esmee was bij mijn schoonmoeder. Dus daarna meteen haar ophalen. Ze ligt net in bed, snel de stofzuiger door de benedenverdieping gehaald. Zal zo de vaatwasser uitpakken en weer vullen, ook een wasje ophangen en nog wat in de machine doen. Wil vast de groente voor vanavond klaar maken en fruit snijden. Moet nog was vouwen en strijken, cadeautjes kopen voor mijn neefje die volgende week jarig is en voor mijn vriendin ( in het vrijgezellencadeaupakket wat we samen stellen ). Hm, wel erg veel te doen, vanavond koopavond dus kan dan ook even op de fiets als Esmee op bed ligt. @Mamarianne, sterkte meid! @Eline, tuurlijk mag je mee doen! Welkom! @Lovely, ja, hier ook het idee dat aan het huishouden nooit een einde komt. Het gaat echt de hele dag door. Je ruimt op, en zodra Esmee weer aan het spelen is vraag ik me af waarom ik het huishouden nou eigenlijk doe. Het is nooit klaar hier. @Mamavesmee, welk boek lees je? Of ben je nog met Tess Geritsen bezig? @Zustertje, gaat goed dus. Super. @Kimmetje, vanavond gewoon gaan joh, wat heb je te verliezen? Misschien verrijkt ie je leven . En als het niet klikt, klikt het niet en is het ook klaar toch. Sux6 en veel plezierrrrrrr.
HVJ.. De was en afwas komen wel joh.. Lief dat ze nog een dag/nacht mag blijven.. Nog last van je buik of is het inmiddels minder/over? Butterfly.. niet te veel doen he?! Anders na het eten even stofzuigen? Heb je het iets meer verdeeld. Ja, ben nog bezig in Tess Gerritsen. Jij inmiddels begonnen in Karin Slaughter? Fijn dat de controle van de kleine meid in je buik goed was. **** Lunch is iets veranderd: 2 volkorenboterhammen met mosterd, augurk en 2 magere knakworstjes en een vitalu cracker met linera, glas Slimpie ranja (292) T: 250 gram Galia meloen (30) A: 175 gram gebakken aardappels ( in de schil, in blokjes, gekookt en dan gebakken) 200 gram bloemkool en 100 gram spareribs ( 527) Zit dan op ..1095.. Vanavond denk ik weer popcorn maken.. jummie!
Ik heb gister een heeeeeelijke romantische dag gehad met mijn lief. We zijn naar Scheveningen geweest en hebben daar lekker in de zon gezeten, gewandeld en wat gegeten. Helaas wel wat frietjes op maar verder heel goed mijn best gedaan. Smaakte trouwens wel heerlijk als je lang niet gezondigd hebt Ik heb gisteravond in een vluchtig tempo hier het laatste nieuws doorgelezen, maar ben het nu alweer vergeten. Ik was blijkbaar toch niet meer zo helder haha...Nou ja vandaag zal ik proberen weer bij te blijven. Nog wat gemist ?
@Mamavesmee, had het stofzuigen al gedaan . Net de vaatwasser uitgepakt en weer ingepakt, en nu eventjes weer zitten, en lekker een raketijsje gegeten . Zal zo toch wat was gaan vouwen, en die cadeautjes komen morgen wel. Het is hier gaan regenen, en echt hard ook! Esmee kan straks mooi binnen spelen, en dan strijk ik ondertussen alvast, want zoveel is het niet. En vanmiddag lekker verder in Karin Slaughter. Ben al begonnen deze week, maar moet altijd weer even in het verhaal komen. Heb die boeken toch altijd zo uit. Mijn dag: O: 2 boterhammen met cervelaat, glas melk. T: liga milkbreak. L: 4 boterhammen met roze/witte muisjes, magere yoghurtdrink, goulash cup a soup T: raket ijsje, vanmiddag ananas. A: gekookte aardappelen, broccoli met een groentesausje, slavlinder. T: optimel kwark, en ??? geen idee nog.
Beschuitje.. wat leuk, een romantische dagje uit! Butterfly.. Oh.. toch al weer bezig geweest! Je menuutje ziet er goed uit zeg. Met een boek in de tuin is niet wat geworden, het is behoorlijk aan het betrekken.. Vanmiddag even op de fiets naar het hertenkamp en een cadeautje voor schoonpa kopen, die is morgen jarig!
Na de lunch een warme douche genomen. Doet wonderen. Rugpijn is een stuk minder nu. Mve, leuk he weer ff kroelen met zon klein babytje Butterfly, gelukkig weer goedgekeurd bij de vk. Jammer genoeg geen echo. Irritant he dat ziekenhuizen altijd zo uitlopen Beschuitje, gezellig samen met je mannetje naar het strand J
Kaatje.. Mocht de kleine niet vasthouden, ze gaf hem niet en ik ga er niet om zeuren. Ze is nogal betuttend naar de kids..
Jammer Maar ik zou er zelf ook niet om vragen hoor. Moet zeggen dat ik Levi ook wel aardig bij me gehouden heb. De eerste 24 uur wilden we hem sowieso rust geven,dus alleen Ferry, ik en de kraamverzorgster/vk heeft hem vast gehouden.Daarna allleen als hij wakker was. Ga hem niet slapend van hand tot hand geven.
@MvE, alvast gefeliciteerd met je schoonpa. De krampen komen en gaan maar wel in mindere maten omdat ik er alert op ben. @Butterfly, bezig bijtje. Ben al moe als ik lees wat je op zo een dag doet laat staan dat ik het doe, maar wel rustiger aan doen jij he!
@Mamavesmee, ja toch wel weer veel gedaan inderdaad. Nu ik de kuur heb bruis ik van de energie, dat is het gevaar ook, die energie verbruik ik ook meteen omdat ik nu van alles kan en wil doen wat ik niet kan als ik benauwd ben. Ik moet er wel voor waken. Maar heb tussen alles steeds pauze genomen. Even gestreken, en weer met Esmee spelen en op de bank hangen, na een uurtje aardappels geschilt en de broccoli gesneden, toen weer even gehangen. Moet zeggen, ik heb eigenlijk voor mijn gevoel weinig gedaan. @Kaatje, ik heb daar altijd zo'n hekelijk aan. Vooral op de gyneacologie in Drachten ( waar ik dus nu onder controle ben ) kun je zo een uur wachten. Soms als ik aan de late kant ben, ga ik daar zelfs van uit dat ik wel wat later kan komen. Kan net zo goed bellen voor ik weg ga hoe lang ze uitlopen, ga ik die tijd later heen hahaha. Wat betreft baby niet op schoot, weet je, soms vind ik moeder daar toch wel heel erg ver in gaan. Als ik kijk naar mijn zusje, die gaf haar dochtertje nooit uit handen. In haar babytijd heb ik mijn nichtje misschien 4 keer op de arm gehad. Zij was TE, want de baby had ze liever niet van hand naar hand. Ergens snapte ik het ook wel toen ik zelf een baby kreeg. Ik heb bij de geboorte van Esmee nog 3 dagen in het ziekenhuis moeten liggen, omdat ik langdurige medicatie had en 24 uur lang gebroken vliezen moest zij ter observatie blijven. De eerste 3 dagen mochten alleen mijn man en ik bij haar komen, verder niemand. Ook adviseerden ze ons i.v.m bacterieen de eerste 3 dagen de baby niet teveel aan iedereen te geven. Maar daarna...... soms draaien moeders door en geven het kindje helemaal niet. Wel jammer.. dus mamavesmee, ik begrijp je teleurstelling wel. Euh, mijn dag gaat nog heel goed, heb alleen net wel een twix gegeten . Maar daarvoor keurig mijn ananas, en Esmee en ik drinken nu thee. Zij uit de fles, vind ze zo lekker . Ben blij als mijn man thuis is, kan die even Esmee over nemen. Ze wil vanmiddag weer erg veel aandacht. Nou is dat wel een voordeel, want door haar pak ik mijn rust op de bank steeds . Ze helpt mama gewoon een handje .
Heb nu dus een spijkerbroek aan, maar twijfel of het niet ook gewoon met een legging aan kan, maar weet niet zo goed ik dat wel kan hebben. Zo komt een vriendinnetje, mijn haar wat beter doen en hier meteen eten, dus misschien weet zij wat het leukste is!
@Kimmetje komt helemaal goed! Je komt wel verslag uitbrengen he ben erg benieuwd! Hopelijk blijft het lekker weer om op terras te zitten.
Meid, je ziet er prachtig uit! En die broek kun je best aanhouden, vind het wel lekker stoer staan. Die jongen kan zijn ogen vast niet van je af houden . Leuk shirtje hoor, en de riem erbij staat erg leuk!! En nice boots........!!! Erg mooi. Je hoeft niet zenuwachtig te zijn. Geniet er lekker van..... ennuh ( laat hem betalen he hahahahaha ).