13 + 13 negatief + negatief = positief..... ja dat is t... morgen moet je gewoon posi testen... als dat geen teken is....
Geloof jij mooi in een witte en de rest van kipjes gaan heel hard hopen dat die mooie tweede streep verschijnd!!!! Zou je zo gegund zijn! knuf
Ahhh testen op vrijdag de 13e!! Dit gaat m gewoon worden Jippiejee!!! Oh en Hexje, idd een mooie banner hoor!!
Haha, ik grijp jullie logica met beide handen aan, maar ik voel weer es niks - nada, tenminste niet iets anders dan normaal als ik ongi moet worden. Ik hoop het wel, maar ik zou wel eerst heel verbaasd zijn denk ik! Ach ik laat het jullie wel weten morgen.
tja als het nega is niet, bij positief nieuws wil ik misschien eerst de vader inlichten... (Dus ik hoop dat het morgenavond nieuws wordt!
Nouja, vooruit dan Maar...dan weten we iig dat als we niks horen dat het goed nieus is!! Dat scheelt weer een hoop nagels..
Of dat mijn intenet het niet doet, of dat ik plotseling toch aant werk moet (ik heb nog geen officiele vakantie) of...of..... Dus ga maar weer nagelbijten
Ahhhh das gemeen.... Bij Kristel zat ik ook al zo in de zenuwen.. En volgens het artikel is dus bewezen dat stress niet goed is voor de vruchtbaarheid, dus ik vind dat je het toch echt eerst hier eventjes moet komen melden hoor!!!
@Otje: nog steeds spannend dus... Maar eh, waar blijft die tweede test????? En als je op je werk ook komt kijken ben je dus officieel verslaafd @Saskia: dat is wel een moeilijk dilemma. Ik zou zo 1, 2 3 ook geen andere goede smoes weten. @Hexje: kom ik niet vaak genoeg, dat je mij wel een PB gestuurd had??? Ik heb laatst ook al gevraagd of iemand iets over Sweet wist. Nanette ging heeeeel lang op vakantie. Sweet toch niet? @Goofy: nou gaan we ons natuurlijk allemaal zorgen maken. Is alles wel oke met jou en je beeb (nee natuurlijk niet, anders hoef je niet de ziekte-wet in maar je begrijpt vast wel wat ik bedoel)??
He lieve meiden, hier ff een ego berichtje, zit er ff doorheen...... Net mijn directrice van mijn school aan de lijn gehad, we hebben het even over de situatie gehad. Heb ik gisteren de tafels goed gezet met buurmeisje (en oppas en vriendinnetje van zoontje) en heel veel last van mijn bekken gekregen, ik moest schuifelend de school uit. Elke hobbel deed pijn in de auto. Met de harde buiken en het nachtelijk bezoek van de VK heeft mijn directrice een optie gegeven om direct al op arbeidtherapeutische basis te beginnen, goede vervanging te zoeken die ik rustig kan inwerken, en als het niet gaat dat ik dan gewoon naar huis kan. Zo kunnen we het fase onderwijs goed opstarten zonder dat er iemand voor de klas staat die er niet achterstaat. Zoveel begrip ook van haar toen ze zei: je moet zuinig zijn op wat er in je buik zit. Maar pffff tis zoooo moeilijk om de knop om te zetten.........zat met tranen aan de telefoon........weet het ff niet meer..... *sorry voor dit "geklaag" omdat ik weet hoe graag jullie ook (weer) zwanger willen zijn, dus vandaar wilde ik het er eigenlijk niet op zetten. Maar om jullie niet ongerust te maken toch nu maar gedaan.
Saskia, ik ben er gewoon eerlijk over. Maar goed, kan me voorstellen dat dat niet voor iedereen een optie is. En Knuffel ik heb Sweet idd ook al een Pbtje gestuurd of alles wel goed is. Vind het ook vreemd dat ze al zo lang niks heeft laten horen...
Goof, wat vervelend zeg. Maar hoop toch dat je je er snel overheen kan zetten. Is toch juist hartstikke lief dat ze zo meedenkt! Als ik ooit weer zwanger mag worden, kom ik wrs ook al vanaf een weekje of 23 in de ziektewet, het is niet anders... Dus ik hoop dat je het snel wat positiever inziet allemaal! Kop op!!
Jij moet jezelf gewoon licht blauw maken geen idee waarom jij hem wel hebt gaat goed met mijn hersens lol *knuff*
Och meissie, dit was niet waar je op gehoopt had. Ik kan me voorstellen dat dit een hele moielijk beslissing is. Maarrrrrr, wat je directrice al zei: je moet er zuinig op zijn! Gelukkig heeft ze begrip voor de situatie. Misschien moet je deze kans wel aangrijpen om het voor jezelf even niet zi heel erg zwaar te maken. Ik snap dat dat niet is wat je wil, maar denk er goed over na. En je hoeft je helemaal niet schuldig te voelen over het posten van dit soort "verhalen". Wij kippetjes willen "alles" van iedereen weten. Lief en leed, zwanger of niet zwanger. We kunnen je misschien juist wel evem opbeuren, steunen, ..... Dus vooral spuien hier!!!!!
@goof: meid, je kunt hier alles kwijt hoor!!! We proberen er gewoon voor je te zijn. En ja, ik zou super graag zwanger willen zijn, maar dat wil niet zeggen dat ik dan maar geen begrip meer heb voor meiden die zwanger zijn die het ook zwaar kunnen hebben!! Meid toch, je mag hier gewoon altijd je ei kwijt! En het is wel fijn dat er zoveel begrip is voor je situatie bij je directrice. Je moet idd zuinig zijn op jezelf, en wat er in je buikje groeit. Dus probeer het gewoon wat rustiger aan te doen, zodat je ook kan genieten van je zwangerschap. Ik snap dat het moeilijk is, maar het alternatief is ook moeilijk. Doe het rustig aan meis!! Laat je lekker verwennen door je man, en je vrienden. Dikke knuffel
Hoi ladies, ben ik ook weer moet alleen nog dertig paginas terug gaan lezen en eten koken en eten dus ik ga pas na het eten terug lezen. Hoop niet dat iedereen weg is. Nou meiden alvast een dikke knuffel tot straks
Ik was al bang dat je me iedere keer over het hoofd zag. Whoahahahaha, alsof dat kan met al dat getok van de afgelopen dagen