Wie gaat er nog meer voor een 2e kindje DEEL 2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door wonderteam, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sandra82

    Sandra82 Bekend lid

    3 nov 2008
    727
    0
    0
    Ben sociaal pedagogisch hulpverlener maar ben nu t
    In de buurt van Utrecht
    Lastig is dat hè, je wil er ook niet vanuit gaan dat je zwanger bent want dan valt het zo tegen als het niet zo is, maar soms heb je gewoon zo sterk zo'n gevoel. Ik had dan afgelopen zaterdag mn NOD maar had maandag al een test gedaan omdat ik toch ergens het gevoel had dat het raak was. Test natuurlijk hartstikke negatief. Toen woensdag migraine aanval toch maar weer een test gedaan want bij zwangerschap mogen die pillen niet en toen ontstond er zowaar wel een licht streepje (terwijl ik hem niet in de ochtend had gedaan wat wel aangeraden werd). Nou ja zaterdagochtend dus weer een test op mn NOD maar weer zo'n vaag streepje en toen heb ik maar een digitale test gedaan zodat ik echt zekerheid had want ik bleef twijfelen. Ach als je het echt niet meer kunt houden moet je maar zo denken, als je zwanger bent ben je zwanger of je man nou meekijkt of niet ;). Ik wacht in spanning mee met je mee af.
     
  2. MaryWoods

    MaryWoods Fanatiek lid

    2 mei 2007
    2.637
    2
    0
    @sandra: gefeliciteerd! Ik duim voor je dat het goed blijft gaan!

    @wupje: hoop dat je je snel beter gaat voelen en dat dipperige snel voorbij is En natuurlijk snel weer een posi-test!

    hoe is t met de rest?

    hier as zondag de magische 37 weken dus heel spannend! Wel echt een laatste loodjes gevoel, maar mij hoor je niet klagen!
     
  3. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Hey ik ben ook op 13 september jarig....dat moet goed komen voor jou :)!!
    Het gaat redelijk met me, ik heb vandaag niks gevloeid dus daar ben ik erg blij mee en verder gewoon echt ups en downs.
    Vandaag zag ik in de supermarkt echt een zwaar geestelijk gehandicapt kindje en daar schrok ik heel erg van. Ik besefte toen pas hoe blij ik mag zijn met een gezond zoontje en dat de natuur eigenlijk zijn werk goed doet door een vruchtje af te stoten dat eigenlijk niet helemaal perfect is. Ik zou niet kunnen omgaan met zo'n zwaar gehandicapt kindje en heb echt super respect voor mensen die dat wel kunnen. Maar het blijft moeilijk te weten dat er een ukje in me leefde dat er nu niet meer is.

    Yummy mummy geduld is een schone zaak :D ;) Nog effe wachten meid!!
     
  4. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Mary woods super zeg al 37 weken :)! Alles klaar voor de komst van de kleine meid?
     
  5. Sandra82

    Sandra82 Bekend lid

    3 nov 2008
    727
    0
    0
    Ben sociaal pedagogisch hulpverlener maar ben nu t
    In de buurt van Utrecht
    die ups en downs zijn normaal ik vond het zo moeilijke om andere zwangere vrouwen te zien. Wat ik al eerder schreef bij mij is dat pas over op het moment dat ik zelf weer zwanger ben. Wel fijn dat het vloeien gestopt is dan kan je wat dat betreft tenminste weer door.
    Ik heb zelf gewerkt met zwaar gehandicapte kinderen prachtig werk moet ik zeggen maar wel heel zwaar voor de ouders al krijg je ook weer veel liefde terug. Vrienden van ons hebben afgelopen donderdag een miskraam laten opwekken omdat het kindje downsyndroom had met waarschijnlijk een flinke hartafwijking. Ook een moeilijke keuze hoor! Ze was 14weken en zwanger geworden door IVF. Ik denk niet dat ik het zo kunnen, de zwangerschap stoppen zeker niet na alles wat ik heb meegemaakt, hoop ergens dat ik die keuze ook nooit hoef te maken.

    @brett: lekker meid bijna 37 weken! Zet hem op de laatste weekjes.
     
  6. mootje1983

    mootje1983 Bekend lid

    18 mei 2009
    578
    0
    0
    Verzorgende
    noordholland
    Hey Hey

    Sandra.. mijn man is 12 september jarig... wel erg spannend om op zn dag heen te moeten... vier je het dan wel?
    denk veel aan je!

    kien: hoe gaat het met de slaapproblemen van je dochter?
    lastig om je er niet mee bezig te houden... je hebt idee dat hoop je... ik had graag twee kleintjes vlak na elkaar... maar heeft niet zo mogen zijn... en dat deze zwangerschap ook goed heeft mogen gaan... is nog een grotere wonder... heb 3x bloedverlies gehad... dus kan ook gewoon goed gaan.
    ik hoop dat de medicijnen voor jouw snel het gewenste effect hebben! mooi van de postieve ov test :D

    Wupje: nog een dikke knuff...? zit een lichaam toch raar in elkaar.

    jodi: jammer weer een ronde verder (knufff)
    ben het wel beetje met wupje eens hoor.

    Bianc: ik heb op gegeven moment gewoon besloten bij NOD dat ik gewoon ging testen... want ik wou het zeker weten.. niet in die onzekerheid zitten van wel of niet.
    ik heb daardoor wel een keer gehad dat ik vroege postieve test in mijn handen. dan heb je wel gevoel dat je gelijk hebt.
    hoe gaat het met je?

    joppe(zoontje): gaat heel goed geen koorts meer merk eigenlijk weinig verschil voor of na de operatie..
    bult is kleiner hij is wat stabieler met lopen.
    ben echt heel trots op hem!!

    yummie mummie: spannend meid: ik hoop voor je dat het gewoon raak is klinkt wel postief.. maarja je weet het niet...
    ik heb de testen om dat ik ook zo zeker van was.. zonder mannetje gedaan...

    marywoods!!
    jeeehhh gaat echt goed.. benen bij elkaar houden nog even! lekker gewoon (bijna) zorgelose zwangerschap... kindje er nog uit :D

    zorgekindje: ja... ik had joppe voor geen goud wille missen ben blij dat ik nooit de keus heb moeten maken.. natuurlijk heb je verdriet (je hoopt op een gezond kindje) van maar zo als sandra al zei je krijgt veel liefde van zn mannetje!
    maar voor downsyndroom had ik niet laten weg halen ook ik had hier al besluit voor genomen... de weg is te zwaar... om dan uiteindelijk weer zelf te besluiten om te eindigen van levend kindje in je.
    maar ik respecteer ieder zijn keus hoor (bergijp het niet verkeerd).

    mootje
     
  7. Sandra82

    Sandra82 Bekend lid

    3 nov 2008
    727
    0
    0
    Ben sociaal pedagogisch hulpverlener maar ben nu t
    In de buurt van Utrecht
    @mootje we vieren m'n man z'n verjaardag waarschijnlijk het weekend ervoor. Die dag zelf doen we er niks aan. Ik wilde de echo graag voorcde 18e dan is Nathan jarig en dan weet ik voor die tijd of ik het bekend kan maken. Maar met zowel m'n man als wupje haar verjaardag komt het vast goed!

    Fijn dat het met joppe goed gaat.

    Ik zo ook geen kindjes weg laten halen tenzij er geen overlevingskans is voor het kindje maar goed iedereen zijn eigen keus vond het wel moeilijk om te horen van hun maar op dat moment steun je ze gewoon en hou ik mijn mening voor mezelf daar hebben ze toch niks aan.
     
  8. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Mootje fijn dat het met Joppe goed gaat!!!

    Hubbie en ik hebben toen bij de zwangerschap van Kyano afgesproken dat als het kindje een verhoogd risico op syndroom van down zou hebben we het wel gewoon zouden laten komen, zeker omdat ook bij ons een kindje heel gewenst is. En een kindje met syndroom van down is toch heel iets anders dan een zwaar gehandicapt kindje. Persoonlijk zou ik er wel voor kiezen om een zwangerschap van een (waarschijnlijk) zwaar gehandicapt kindje af te breken. Maar dan bedoel ik dus een kindje dat je wellicht thuis niet kunt verzorgen maar in een instelling terecht zou komen. Ik denk dat ik dat echt niet aankan. Maar dat zeg ik nu, misschien mocht het ooit voorkomen, denk ik er heel anders over. Ik hoop trouwens ook nooit die keuze te hoeven maken.

    Sandra wordt Nathan de 18e 3 jaar?
    Grappig Kyano is ook van september en ik zelf ook. Bij jullie dus je man en zoontje in dezelfde maand jarig.
     
  9. Sandra82

    Sandra82 Bekend lid

    3 nov 2008
    727
    0
    0
    Ben sociaal pedagogisch hulpverlener maar ben nu t
    In de buurt van Utrecht
    @wupje: nee Nathan wordt 2 jaar. Hoe oud wordt kyano? Ook twee toch? Ja m'n man en Nathan zitten echt dicht bij elkaar qua verjaardagen. Ik zelf ben in mei jarig dus dat is dan wel weer wat verder. Dit kindje is tot nu toe 16 april uitgerekend dus dat komt dan weer in de buurt van mijn verjaardag.

    Het blijft denk ik altijd een moeilijke keuze of je een kindje wat gehandicapt is wel of niet laat komen denk dat je het pas weet als je hoort dat het zo is en dannog blijft het een heel moeilijke keuze. Ach ja laten we maar hopen dat we zo'n zware keuze niet hoeven te maken.
     
  10. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Hoi hoi :)

    Geheel nieuw leven in het topic hier :D

    Hier ben ik ook eens eindelijk weer. Heb weinig geschreven hier ,maar zit ook verre van lekker in mijn vel. Zoals sommigen van jullie weten is mijn moeder heel ziek ( uitgezaaide longkanker) en slaan de chemo's helaas niet aan. Ze wordt steeds zieker en ja de angst slaat steeds meer toe. Gaat ze de geboorte nog mee maken? Etc. Dit alles maakt het natuurlijk een hele beladen en stressvolle zwangerschap. Maar ook het vreselijke gevoel dat ik straks mijn moeder kwijt ben ,kan ik maar niet van mij afzetten.

    Verder ben ik inmiddels 31 wkn zwanger en gaat het gelukkig verder goed met de zwangerschap.

    @bianc, vreselijk dat het ook bij jou mis is gegaan :(
    @wupje, hoe is het nu met jou?
    @ sandra, wat lees ik daar.... echt super. Gefeliciteerd! Ik hoop zo dat alles nu goed mag blijven gaan.
    @marywoods, super zeg dat je al zo ver in je zwangerschap bent.
    @kien, jij ook weer hier :) hopelijk is het ook bij jullie snel raak
    @mootje, hoe is het nu met Joppe na de operatie?
     
  11. Sandra82

    Sandra82 Bekend lid

    3 nov 2008
    727
    0
    0
    Ben sociaal pedagogisch hulpverlener maar ben nu t
    In de buurt van Utrecht
    @Tessa: kan me voorstellen dat het een moeilijke tijd is. Lijkt me heel zwaar als je moeder zo ziek is en je niet weet hoe het verder allemaal gaat lopen. Ik hoop echt voor jullie dat ze nog de geboorte van jullie kindje mee mag maken! Lijkt me heel moeilijk als je weet dat je je moeder gaat verliezen en straks verder moet zonder hoor. Heel veel sterkte in deze zware tijd.
     
  12. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Lieve Tessa wat een vreselijke tijd voor jullie :(
    Ik wil je een hele dikke knuffel geven en ontzettend veel sterkte wensen. Wat een verdriet om straks weer opnieuw zelf moeder te worden maar waarschijnlijk binnen korte tijd afscheid te moeten nemen van je eigen moeder :( Ik hoop zo dat ze nog samen met jou jullie kleine in haar armen kan houden.
    Bah ik heb hier een brok in mijn keel, het leven is zo oneerlijk.
     
  13. Yummy Mummy

    6 mei 2007
    92
    0
    0
    @ Tessa, wat een afschuwlijk verhaal van je moeder. Sterkte meid!

    Relativeert eigenlijk meteen wat ik hier wilde zeggen, is eigenlijk niet meer zo boeiend:
    Heb woensdag m'n NOD, maar vandaag getest met zo'n Mat Care Ultra (kan tot 6 dagen vantevoren al) getest, helaas hartstikke negatief... Heeft hier nog iemand een opbeurend verhaal over negatief getest met Mat Care Ultra en toch zwanger, haha?! Baal als een stekker...
     
  14. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Dat wat jij nu schrijft dacht ik gisteren dus ook toen Tessa nog vroeg hoe het met mij ging maar ik wist het niet goed onder woorden te brengen. Soms lijken je eigen zorgen dan ineens heel onbelangrijk als je zoiets aangrijpends leest :(

    Helaas heb ik geen opbeurend verhaal voor jou......
    Beide keren dat ik zwanger was had ik ongeveer 10 - 12 dagen na mijn eisprong een knalpositieve test. Ik heb er nog een gehad met een heel klein licht streepje maar toen werd ik een week na NOD super heftig ongi dus waarschijnlijk een heel vroege mk.
     
  15. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Verder dan nog speciaal voor Tessa ;)
    Het gaat redelijk hier, het vloeien is echt over, jippie!!! Ik voel me nu ook eindelijk weer een beetje in the mood om te vrijen dus we zullen zien hoe het verder gaat. We gaan niet bewust klussen op bepaalde dagen maar dat is ook lastig aangezien ik niet weet of ik een eisprong heb. Ovutesten ga ik nu niet gebruiken omdat die waarschijnlijk nog niet betrouwbaar zijn. Deze ronde maar even op de gok en waarschijnlijk gewoon ongi en dan weer verder.

    Vandaag een lekker hangdagje; even wat boodschappen gedaan en met Kyano naar de bootjes gaan kijken bij het water. Vanmiddag nog even op bezoek bij szus en daar eten.
     
  16. Sandra82

    Sandra82 Bekend lid

    3 nov 2008
    727
    0
    0
    Ben sociaal pedagogisch hulpverlener maar ben nu t
    In de buurt van Utrecht
    @yummy mummy: weet je al wat meer? Ongi geworden of heb je nu een positieve test?

    @wupje; lekker dat het vloeien helemaal over is kan je weer door. Temp je wel deze ronde of dat ook niet. Ik heb dat wel gedaan na m'n miskramen zodat ik wist wat er ging gebeuren vond ik zelf wel fijn.
     
  17. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Sandra ja ik temp ook. Idd omdat ik wel nieuwsgierig ben of er een eisprong komt voor de eerste ongi.
    Tot nu toe elke keer steeds temps tussen 36.6 en 36.8 dus nog niks spannends maar vanochtend ineens gezakt naar 36.4! Ik hoop dus dat we geluk hebben en er toch nog een eitje springt een dezer dagen. Vanaf vandaag dus maar weer aan de klus :) Ik kan het toch niet laten als ik weet dat er misschien een kansje in zit om dan niet te klussen, gelukkig is hubbie het helemaal met mij eens :D

    Yummy mummy hoe gaat ie?
     
  18. Sandra82

    Sandra82 Bekend lid

    3 nov 2008
    727
    0
    0
    Ben sociaal pedagogisch hulpverlener maar ben nu t
    In de buurt van Utrecht
    @ Wupje: Dat had ik ook hoor na de miskramen de wens voor nog een kindje blijft toch en als het goed voelt dan moet je er gewoon lekker voor gaan. Je hoort toch wel vaak dat na een miskraam het sneller raak is dan ervoor dus wie weet. Ik duim voor je.
     
  19. whitesaber

    whitesaber Niet meer actief

    Hoiiiiiiiiiiii
    Ik wil ook graag mee beppen !
    We gaan ook voor een 2de hummeltje!
    Mijn zoontje is nu bijna alweer 10 maand en begint bij ons ook te kriebelen
    In nov mogen we er weer voor gaan :D

    Maar dat is voor een medicijn die nog moet uitwerken ;)

    En wil graag in de tussentijd meebeppen omdat mijn cyclus mooi op gang moet komen :)

    Gr whitesaber :D
     
  20. Sandra82

    Sandra82 Bekend lid

    3 nov 2008
    727
    0
    0
    Ben sociaal pedagogisch hulpverlener maar ben nu t
    In de buurt van Utrecht
    @ Whitesaber: Welkom en alvast voor in november veel succes.
    Mag ik vragen waarom je medicatie moet slikken of wil je dat niet kwijt.
     

Deel Deze Pagina