Heb hier al aardig wat tips gelezen waar ik wat mee ga doen, een zeeer nuttig topic voor de portomonee
Ik betrapte mezelf erop dat ik bij sommige dingen ineens ging kijken wat het kost en dan zoeken naar een goedkopere variant Wat is dat slimpie? Ik vind nl dat in al die siropen enzo zoveel calorieen zitten en dat wil ik nou juist niet. Ik drink overdag ook voornamelijk water hoor, goed voor de lijn
Slimpie is een "merk" ranja.. Hierin zitten dus geen koolhydraten en calorieen.. Je hebt het in de smaak Framboos/sinasappel, sinasappel en aardbei.. Je bent er maar weinig van nodig en is heeeeeeel lekker! Kost wel 2,00. Maar als mijn vriend een kratje bier drink mag ik toch wel een flesje slimpie in de maand.
Jullie inspireren me! Vriendlief heeft vandaag boodschappen gedaan (voor de hele week) en was 80 euro kwijt! pfff... normaal rond de 60 euro. Moet wel zeggen dat wij veel "merk"producten gebruiken. Denk dat ik daar maar eens mee stop. Kijken wat dat scheelt.
Verstandig.. Kun je mooi weer nieuwe kleren voor kopen?! Waar zouden jullie op kunnen bezuinigen denk je?
Goedemorgen. Nog een tip voor de Dierenbezitters Sinds 2 maanden bestel ik mijn honden en kattenvoer op zooplus.nl. De eerste twee keer krijg je sowieso 10% korting, en geen verzendkosten. Scheelt toch met in de winkel Ze verkopen er ook kattenbakvulling
Een goeie tip: ga, als het kan, boodschappen doen met de buggy. Je kunt dan namelijk maar zoveel meedoen als je kwijt kan in je buggy
@ MamavEsmee: Heb precies hetzelfde als jij, raak ook errug gemotiveerd door alle tips en recepten etc. Ennuh Slimpie aanmaak: Super lekkerrrrrr! Zelf eet ik nu waterijsjes ipv snoepjes of koekjes. Heb door de zwangerschap een ontzettende waterijstic (zelfs ijsblokjes...), maar is mooi meegenomen want je doet er langer mee dan met een snoepje (en ik eet er dus minder van) en het heeft maar 40 kcal per ijsje en dat is dan weer minder dan 1 chocolate chip cookie. Haal 1 doos raketjes in de week, mmmmm.
Graag gedaan. Vind het ideaal. Wordt met tnt thuis bezorgt dus je hoeft er zelf niet mee te slepen. Zit ook een spaarsysteem bij. Voor iedere euro krijg je een punt, en met die punten kan je weer sparen voor dingen ( trektouw voor hond, speelgoed voor poes, krabpaal ect )
ik zou kunnen bezuinigen op alle verse producten die we altijd eten.. zoals brood van de bakker, verse bolletjes croissants, en vlees... maar vinden het veel te lekker dus... heb het weleens geprobeerd maar na een week is het weer bij het oude.... denk dat we zeker wel aan de 200 in de week zitten....
Ik heb een beetje de reacties zitten lezen hier, maar petje af voor diegene die het redden met 50 euro in de week....ik red dat echt niet hoor. Ik denk dat wij gemiddeld toch wel zo'n 70 a 80 euro per week kwijt zijn aan boodschappen en dan haal ik een hoop bij de liddl. Wij zijn nu nog met zn drieen en zometeen met zn vieren. Straks als de baby er is met luiers en flesvoeding zit ik al gauw op een 100,- per week.
Vandaag nog wat weekendboodschappen gedaan. Ik was 14.77 kwijt Light chips 0.69 Es roomijs 0.89 Br. Brood 3x 2.00 Schouderham 0.59 Kipschnitzel 2.04 Filet 1.99 Geraspte kaas 1.02 Macaroni mix 0.66 Aardappelschijfjes 0.66 Blikje es cola om te proberen (2x) 0.26 Ah fritesaus 1.02 Bananen 0.86 Appels 0.50 Macaroni groente 1.59 Vanavond nog een keer terug voor een fles AH cola ( 0.57 ) want die was op. Nu dus 2 blikjes euroshopper cola mee genomen om te proberen.
Ik probeer ook rond de 50 euro per week uit te komen. - drinken en vleeswaren bij Lidl (is vaak rond de 10 euro, wij drinken niet enorm veel frisdrank) - aanbiedingen kwa vlees inslaan en invriezen - de andere boodschappen zoveel mogelijk bij de Boni en dan ook veel huismerk gewoon is niks mis mee. - brood haal ik ook vaak al voor een week en gooi ik in de vriezer. - chips/snoep kopen wij niet zo vaak, hooguit koekjes als er visite komt dus dat scheelt ook een hoop.
Vandaag weer het weekmenu in huis gehaald Dankzij jullie tips nu nóg goedkoper uit dan ooit! Normaal gesproken altijd rond de 80/100 kwijt en nu vandaag: 38 euro!! Nog goedkoper ten opzichte van vorige week, toen was ik geloof ik 53 euro kwijt (ik had toen wel toiletpapier en nog iets duurs geloof ik) Het is niet zo dat we het niet kunnen missen, maar waarom meer uitgeven als het ook voor minder kan? Ik ben trouwens alleen bij de AH geweest, gehakt en de slavinken zijn in de aanbieding!
Hoe krijg jij het voor elkaar om voor 38 euro voor een hele week boodschappen te doen? Of heb je nog veel op voorraad thuis ?
Normaalgesproken heb je toch zowizo voorraad in huis? Ik bedoel maar; voor een maaltijd hoef je toch niet alles nieuw in huis te halen? Als ik aardappels groente en vlees ga eten, hoef ik niet alle 3 te kopen deze week. Aardappels heb je vaak wel en vlees ligt bv vaak nog in de diepvries. Ook als je maceroni eet, dan heb je vaak maceroni in de keukenkastjes staan en kruiden of saus in je voorraad. Hoef je enkel vlees en groenten te kopen?
Wow,dat is idd knap...!38 Euro Nu moet ik zeggen,ik ben ook een echte hamsteraar hoor... Heb hier bijv.nog een stuk of 4 flessen Dash staan,en 3 flessen afwasmiddel.Net zoals wc-papier,haal ik bij de Action,24 rollen,dus gaat ook weer zo'n 8 weken mee. Voorraad vind ik altijd wel handig,zeker met dat soort dingen. Gewoon goed de folders doorspitten
Hier dus eigenlijk niet veel op voorraad. ééns in de zoveel tijd eten we alle voorraad op ( dus alles uit de vriezer en voorraadkast opmaken voor we nieuw kopen. Aardappelen dan wel op voorraad.
Klopt ja een aantal dingen heb ik gewoon op voorraad. Dat is natuurlijk ook het voordeel Anders had het nooit gekunt natuurlijk. Aardappels vorige week een grote zak gehaald, dus nu nog zat over. Wc papier koop ik altijd een grootverpakking, dus kan ook 2-3 weken mee. Wasmiddel heb ik ook ruim op voorraad (vaak in de aanbieding van 3 halen 2 betalen en dan haal ik dat meestal in de aanbieding). Verder voor de zondag bijvoorbeeld een "makkelijke" maaltijd, we hebben nog macaroni in de vriezer van vorige week, deze gaan we ook nog eten dus dat scheelt ook weer een dag natuurlijk. Gehakt grootverpakking was nu maar 2.99 En slavinken 2 stuks voor 1.20 Ik sta er zelf ook nog van te kijken!