@linda, hihi grappig. Ik begon met 4 maanden potje wortels, en jens keek juist van, waarom heb je me dat nooit eerder gegeven.hahahahha
Pooh, wat heftig, het ergste wat je als ouders kan overkomen, kan me voorstellen dat je er mee bezig bent. Makkie, wat een leuk kaartje, dank je wel! Linda, fijn dat alles goed is met Timo! Ik heb met 7 maanden de bak omgebouwd. Birgit hield in het begin ook niet van groenten, maar denk dat het ook een smaak is waar ze aan moeten wennen, na een aantal keer gaat het misschien beter. Wat een leuke foto's op hyves!! Cira, ik hoop ook dat jij Pooh en Nijntje snel opnieuw zwanger zullen zijn! Debjes voor jou misschien ook een tweede? Wat leuk!! Syb, hoe gaat het nu met je? Ryanne, fijne vakantie! Hier de hele avond flash backs na een jaar geleden.. toen zat ik rond deze tijd midden in de weeën.
milla, gefeliciteerd met Birgit's eerste verjaardag!!!! Een hele fijne dag! @all, nou we zijn er weer voor gegaan vannacht. Geen idee wanneer en of hij springt, maar ik voel wel wat. Dus klussen we maar effe door . Ik ga zo werken ,allemaal een fijne dag!
Milla van harte met de kleine meid! 1 jaar! times Fly!!!!!!! geniet van dezemooie dag! Pooh Jesse ook die vond het wel wat die wortels Nou hier gisteravond het gesprek baby in de groep gegooit! Chris is nog beetje twijfelachtig! Niet dat hij geen 2de wilt graag zelf, maar op dit moment vind hij de opvoeding van Jesse en aandacht die hij vraagt genoeg en lijkt hem een 2de kind heel hectisch erbij! Ik heb hem gezegd dat ik nu niet gelijk een 2de wilt! Dat ik aan het einde van het jaar wilt stoppen met mijn pil en zien hoe het loopt! Hij staat er nog niet helemaal achter maar dit gespreks onderwerp blijft nog even onder ons!MANNEN
Birgit: GEFELICITEERD!!!!! Ons menneke is net voor het eerst zelf gaan staan in de box (tja, 't is niet zo'n vlugge hoor...). Hij was SUPER trots. Wel een beetje jammer dat hij daarna viel, en zijn voortand door zijn lip ging. Dus dat was vanzelfsprekend huilen. Woensdag trouwens voor het eerst gekropen in plaats van het tijgeren dat hij al 1,5 maand doet. 't Gaat hard nu! (slik....)
birgit gefeliciteerd met jouw eerste verjaardag en maak er een mooie verjaardag van met jouw mama en papa en zussen.
spannend debjes en herkenbaar mannen zijn nooit direct enthiosiast moeten altijd even wennen en dan ineens als je het niet verwacht vinden ze het de doodnormaalste zaak van de wereld je mannetje heeft nog even
even snel! Hier alles superrrrrrr! Kan niet beter gewoon! even spammen, zijn ze niet om op te vreten!! *zucht* Lieve Milla, van harte met de verjaardag van B!! Fijne dag!!
Milla van harte gefeliciteerd met de 1e verjaardag van Birgit... Oh Makkie wat een mooi ventje zeg... en zo'n mooi stel jongentjes samen.
@ Milla Gefeliciteerd met je kleine meid. @ Makkie Wat een mooie mannen heb je @ Poohbear Heel veel klusplezier. @ All Gisteren en vandaag naar movie park in duitsland geweest. Je kon de 2de dag dan gratis naar binnen, dus dat hebben we maar gedaan en de kids hebben zich prima vermaakt Morgen beneden alles poetsen, zondag rustig dagje en dan begint maandag de normale ritme weer (m weer naar school) Hele fijne avond allemaal
@thamara gezellig movie park!!! Dat is voor jullie niet zo ver rijden zeker! Hier een druk weekend. Morgen de auto halen en s middag een verjaardag en zondag weer een verjaardag! Wl gezellig! Jens was vandaag in een goed humeur, fijn voor papa met papa dag !! knuf voor allemaal, ik duik de bank op!
Pooh, veel bank plezier Thamara, is dat leuk moviepark hebben ze daar veel atracties ook voor hele kleine kinderen? Makkie wat een mooie foto!! Echt zo lief samen, wat fijn dat het allemaal zo goed gaat! Geniet ervan! Bedankt voor alle felicitaties! Het was een druk maar leuk dagje, B. is flink verwent, ze moest wel wennen aan alle aandacht wilde bij niemand op schoot, heel eenkennig.
@milla fijn dat B verjaardag leuk was!!! Vermoeiend he voor die ukkies!! Doet ze al loop pogingen?? @all, Hij gata zo de nieuwe auto halen. Leuk leuk leuk!!! Vanmiddag naar de verjaardag van mn neef, is een uur rijden maar wel gezellig!! En mijn eierstokken klapperen door!!
Goedemorgen ! Milla gefeliciteerd met je meisje. Makkie wat een heerlijk stel zeg ! Pooh klusze ! Debjes spannend zeg voor een 2e gaan. Hier is het redelijk rustig alleen een beetje druk