nooit je kindje laten kruipen bij honden!!! eigenlijk zou het nooit mogen maar omdat lang niet alle honden hier op reageren doen veel ouders het wel. het heeft alles met rangorde te maken. je dochter meer bij de honden betrekken help ook vaak een btje, haar koekjes laten geven, samen aaien enz enz enz. succes
tja ik vind het heel lastig oordelen! ik wil al niet dat mijn hond gromt naar de kids! en zoals sommige zeggen dat de je de hond het kind moet laten likken.? dat mag onze hond absoluut niet! ik vind dat gewoon smerig! dus dat mag ze niet. tja ik kan je eigenlijk niet echt advies geven onze hond heeft dit gelukkig nog nooit gedaan het enigste wat ik zou doen is een gedragtherapeut laten kijken waarom ze het doet en wat je er aan kan doen! en trouwens ik vind het maar een rare redenatie dat je kinderen niet bij honden mag laten kruipen. mijn kids hebben altijd gekropen en nooit heeft onze hond raar gedaan! je hond moet nou eemaal leren dat kinderen over de grond kruipen,rollen,lopen enzz mijn hond kon zich altijd terug trekken als ze dat wilde..
oh wat eng. Ik zou de hond meteen weg doen. Tijdje terug nog iemand die ik ken, dochtertje van 4, en de hond beet zo in dr gezicht... de hond was altijd lief en deed nooit iets. 20 hechtingen. Wees voorzichtig!
de hond is niet het probleem, de bazen zo te lezen, je man heeft hem wel onder controle maar jij totaal niet, idd wat iemand al schreef jij bent al in lager rang dus je kind helemaal en dat is in hun ogen idd fout. je moet zowiezo je kind nooit alleen laten met je hond hoe lief die ook is, er kan altijd iets gebeuren. mijn kleine heeft mijn dochter ook in het gezicht gebeten, mijn schuld ik liep de caravan uit ze waren alleen en de hond was gestrest en mijn kind op dat moment erg hardhandig tegen de beesten, erboven op springen dat is in dit geval ook gebeurd en toen beet hij. ondanks dat die kleine altijd begon te blaffen als zij ging huilen er altijd bij wilde zijn met verschonen, en vaak ook naast haar gaat zittenop de bank, moet hij toch niet veel van haar hebben. grommen vind ik een nette waarschuwing,jij als baas moet dan het kind weg halen. een kind mag ook nooit en te nimmer in de mand van de hond liggen hoe lief ze ook zijn, hier is dat verboden en ik wil ook niet dat ze aan de voerbakken zit (doet ze stiekum wel eens) en likken gebeurd hier ook niet, ik wil datniet hebben, smerige gewoonte
lekker makkelijk om weer gelijk te roepen om het beestje weg te doen .. Dit heeft duidelijk met rangorde te maken dus daar kan je wat aan doen hoor ..
Ik ben het ook overal mee eens, maar ik vind toch dat een hond te nimmer naar een kind moet grommen. Tuurlijk is het een waarschuwing maar dat snapt dat kind toch niet, ze is net 1 jaar! Mijn andere hond, doet dit ook niet. Als ze geen zin heeft in Fay, loopt ze weg bij haar, en gaat ze niet grommen. Ik wil best naar een hondenschool gaan met hem, kijken of er wat aan te doen valt. Maar zeg nou eens eerlijk, je vertrouwd de hond toch nooit meer? Ik in elk geval niet.
Hier was het ook altijd goed opletten, maar sinds ze loopt is het eigenlijk helemaal over. Nog steeds wel opletten natuurlijk (dat moet toch altijd) maar de hond gedraagt zich sinds dien heel anders. Sterkte ermee!
Wat moeilijk. Ik zou ook hulp inschakelen van een gedragstherapeut ofzo die je ter plekke thuis kan helpen met regels en de omgang met de hond. De meeste honden zien die kleintjes toch al als lagere en in de honden gaat een lagere hond naar een hogere hond toe, niet andersom. Eerst zelf de relatie met je hond en de rangorde weer duidelijk krijgen lijkt me het beste.
tjah, nu krijgen we weer de discussie over hoe goed gedragtherapeuten zijn. persoonlijk snap ik niet dat mensen het erop aan laten komen tot het een keer misgaat. ik heb werkelijk met stomheid andere topics hierover gelezen.maar ieder zijn keuze. het is alleen niet de mijne.
Wat ik gewoon erg slecht vind is dat er maar wordt geroepen dat de hond zich aan moet passen. Ik vind dat de hond dit en dat de hond dat. De hond volgt gewoon zijn instinct en natuur. Niks meer niks minder. Alleen niet elke hond reageerd even vel omdat ook honden verschillende karakters hebben. De hond heeft niet om een kindje gevraagd. Hoe moet een hond anders duidelijk maken dat hij ergens niet van gediend is? Moet hij dan alles maar accepteren? Ik vind dat de hond het goed gedaan heeft door ook nog te waarschuwen. Zo moeilijk is het niet hoor om je ook eens een beetje in te leven in hondengedrag. En een gedragsthearpeut inschakelen heeft niks te maken met het er op aan te laten komen. Het is juist een goede stap om je wel willendheid te laten zien. Door kleine tips die je in het dagelijks leven kunt toepassen hoeven er helemaal geen problemen te blijven bestaan. En kunnen zowel hond als baasje tevreden en gelukkig verder. Maar is het voor sommigen werkelijk zo moeilijk om zich eens in te leven in een ander (beest). Moet alles en iedereen maar wijken omdat wij ergens iets van vinden? De hond weet niet beter en volgt alleen maar zijn instinkt.
Wel knap dat iedereen zo vanaf de computer kan zien dat dit een dominantie probleem is!!! Ten eerste is de hond qua houding zoals jij beschrijft niet dominant naar je dochter, want zijn oren gingen plat zoals je schreef en in een dominante actie zullen de oren gespitst zijn! Niet wachten op goedbedoelde reacties van mensen op een forum, maar gelijk in actie komen en naar een GT gaan! Die kan aan de houding ed van de hond bepalen waar het hier om gaat (dominantie, angstagressie oid) En tot die tijd hond en kind apart houden. Jij kan je wel aan de dominantieregels houden en daar moet je uiteraard zelf ook aan werken, aangezien hij dominanter is als jou zoals jij zelf zegt, maar een kind kan je niet zeggen of uitleggen hoe hij/zij zich moet gedragen tegenover de hond, dus is dus ook lastig om een kind als ranghogere te plaatsen!
Ik vind het helemaal niet moeilijk om mezelf in een ander dier te verplaatsen. Ik doe niet anders de hele dag, en anders had ik hier niks geschreven dan had hij morgen bij de Bulldog herplaatsing op de site gestaan. Het is natuurlijk niet mijn uitgangspunt om de hond weg te doen, daarvoor heb ik hem niet aangeschaft. Ik heb hiervoor een hond gehad, een kruising ridgeback X friese stabij. Toen Fay er nog niet was, die ook dit gedrag vertoonde en uiteindelijk wel gebeten heeft. Joris woont nu op een boerderij en het gaat prima met hem. Maar ik heb hem wel weg moeten doen omdat het te gevaarlijk was. Nou en wat ik daar allemaal wel niet mee ondernomen heb, gedragstherapie, ik heb ze allemaal gezien. Daarom ben ik nu zo huiverig, de geschiedenis herhaald zich en straks heb ik weer het verdriet omdat mijn hond weer weg moet. Ik ben gewoon bang. Ik begrijp Jaro heel goed, het is zijn instinct, wij zeggen tegen een mens,ga weg, hij gromt en dat betekent hetzelfde. Logische reactie en heel normaal. Maar Fay snapt er geen bal van, die wil hem aaien, en dat moet wel gewoon kunnen vind ik.
Vervelende situatie JoJo. Zorg dat jij de roedelleider word, zo te lezen is de hond je nog wel eens de baas en dat moet je per direct afkappen. Zorg ervoor dat je altijd eerst met je dochter de deur uit gaat en dan de hond. Eten is bijvoorbeeld beter te geven als jullie gegeten hebben. Laat Fay de hond ook eens een koekje geven en straf de hond met een harde stem. Slaan of wat dan ook heeft echt geen zin. ( Ik weet niet of je dat doet natuurlijk) Straal zelfvertrouwen uit als de hond in de buurt is en ook buiten. Als je denkt hem aan te kunnen voelt de hond dat ook. Ene er een hetje van maken kan ook veel schelen
Wat een flauwekul zeg. TS geeft toch aan dat het net gebeurd is en dat ze tips wil etc. Dus dan laat ze het er toch niet op aan komen??? Ze werkt er toch aan. Onze hond heeft het zelfde gedaan en met hulp van een gedragstherapeut is het weer goed gekomen. Beetje dom om je hond geen kans te geven, en dat beestje maar gelijk weg te doen want 9 van de 10x is het toch onwetenheid bij het baasje zelf inverband die rangorde. En dat bedoel ik overigens niet lullig.
ik hou er zowiezo niet van om honden en kids bij elkaar te zetten... een hond kan je nooit vertrouwen bij kinderen.... ik zou het zekere voor het onzekere kiezen en de hond wegdoen.... neem aan dat je kind toch belangrijker is... en dat je je hond aan je kind laat likken... mjah.. beetje goor als ik het mag zeggen.... een kind staat boven een hond.... en niet anders...
waarom niet? grommen is hun manier van zeggen ga weg laat me met rust, grommen is niet gelijk agressie. de 1 loopt nu eenmaal sneller weg als de ander. mijn kleinste heeft mijn uk ook gebeten, tja volledig mijn schuld, ik wist dat ik ze niet alleen moest laten in die situatie(zie eerdre bericht) maar ik vertrouw hem nog steeds. ik weet dat hij niet veel van kinderen moet hebben, mede door zijn verleden. maar weg doen, nee echt niet, gewoon als ik de kamer uit ga, gaan de honden ook de kamer uit, heel makkelijk heel simpel en als de honden ergens liggen en zij gaat er expres naar toe zeg ik 1 keer iets en de 2de keer haal ik haar weg (die van mij loopt dan) ook met kruipen zorgde ik dat ze niet naar de honden ging, nu na ruim 1,5jr komen ze vaker in haar buurt zitten of liggen. je weet nu dat je hond gromd naar je dochter, dus zorg je dat die niet naar hem toe kan kruipen, en wil je dat ze gewoon door het huis kan kruipen, doe de honden dan in de gang of even naar buiten zodat je niet continu hoeft op te letten.
Ik zou een gedragsdeskundige laten komen. Niet voor je hond maar voor jezelf. Zo kun je hem/haar vragen hoe het nu echt allemaal zit met een hond en rangorde et cetera. Dat hebben wij wel gedaan een paar weken na Isabella haar geboorte. En er werd mij heel veel duidelijk. Een hond is gewoon een hond en daar moet je niet menselijke gedragingen van verwachten. Echt bellen want het heeft ons heel goed gedaan en onze hond gaat het super mee.
Ik laat ze aan haar handen likken, omdat dat vertrouwen schept voor hun en dat is hun manier om haar liefde te geven. Als ze dat al niet mogen, wat dan wel, ze kunnen weinig anders, wij geven een zoen, hun een lik. Natuurlijk niet aan gezicht, dat vind ik ook goor! Uiteraard was ik haar handjes daarna gelijk.
Ik ga morgen gelijk bellen, ik weet een goede therapeute in de buurt. Ik vraag gewoon wat advies en tips en we kunnen een keer afspreken. Mijn hond gaat echt zomaar de deur niet uit hoor, thats not me!!!