buikslaper

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door joel, 15 aug 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. joel

    joel Fanatiek lid

    10 jun 2007
    1.162
    0
    0
    kapster
    best
    hallo

    vraagje

    heb een zoontje van bijna 5 weken en kom er achter dat hij alleen op buik wil slapen. mag officieel neit maar wat zouden jullie doen. ook kan hij niet alleen in box liggen want huilt snel. iemand tips. inbakeren daar gilt hij helemaal bij. hij moet ook gewiegd worden en dan te bed, wakker te bed leggen werkt niet.
     
  2. schaapie123

    schaapie123 Niet meer actief

    lekker op zijn buik laten slapen, als hij daardoor lekker slaapt gewoon doen,
     
  3. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.798
    9.314
    113
    Gelderland
    Ik zeg ook lekker op zijn buikje leggen.
     
  4. Lon enTijn

    Lon enTijn Fanatiek lid

    23 mrt 2007
    1.783
    0
    0
    Mijn dochter heeft ook vanaf het begin al op haar buik geslapen. Ze was wel al heel sterk, ze kon zelf haar hoofd omdraaien.
    Dus als hij zo lekker slaapt zou ik hem op zijn buikje leggen.
     
  5. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Mits hij sterk in zijn nekje is en zijn hoofd goed kan omdraaien zou ik hem gerust op zijn buik leggen. Irem slaapt ook alleen op haar buik. Zou het wel eerst een keer overdag proberen zodat je kan zien wat hij doet.
     
  6. mamamadelon

    mamamadelon Fanatiek lid

    13 aug 2007
    4.077
    5
    38
    Mijn dochter slaapt ook op haar buik,ik legde haar tot 6 maanden toch wel op haar rug als ik even bij haar ging kijken. verder kan je de safety sleeper op het matras doen,en ik zou geen waterdichte zeiltjes op het matras leggen want daar kan je niet door ademen.
     
  7. joel

    joel Fanatiek lid

    10 jun 2007
    1.162
    0
    0
    kapster
    best
    j aklop tja maar die zeiltje shebik niet en hij kan zijn nek al draaien dus da scheelt. ja overdag doenw e t en na fles van 11 uur wil hij wel op rug maar de rest neit. heel raar
    maar bedankt
     
  8. Marijke1982

    Marijke1982 Niet meer actief

    Zo ging het hier ook hoor. Het begon met overdag op haar buik slapen, en 'savonds konden we haar gewoon op haar rug leggen. Tot ze 'savonds/'snachts slechter begon te slapen, op haar buik gelegd en ze sliep weer goed.
     
  9. klarinet

    klarinet Fanatiek lid

    23 apr 2007
    2.985
    132
    63
    Praktijkondersteuner somatiek
    Zuid limburg
    Hier precies hetzelfde en ik moet je zeggen dat ik het best eng vond. Maar daar moet ik ook wel weer bijzeggen dat ik best onzeker ben!
    Milan slaapt sinds 8 weken overdag op de buik, maar dan alleen in de woonkamer en vanaf 16 weken s'nachts ook. Tot die tijd hebben we s'nachts ingebakerd.
    Echt advies kan ik je niet geven, je zult er zef achter moeten staan!
    Succes!
     
  10. Arja

    Arja Bekend lid

    2 nov 2008
    951
    0
    0
    Gewoon doen hoor. Ik heb hier een hoop problemen met de motorische ontwikkeling omdat mevrouw absoluut niet op haar buik wil. Dus mijn eventuele volgende gaat meteen op de buik :D
     
  11. knor

    knor Fanatiek lid

    4 mrt 2007
    2.392
    0
    0
    Groningen
    Ik zou het risico niet willen lopen, draaide mijn zoontje altijd terug op zijn rug...
     
  12. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Maar als je kindje niet op zijn of haar rug slaapt, heb je erg weinig keus ;) . Ik draai Irem nu zelfs terug op haar buik als ze zelf op haar rug draait :D
     
  13. bernadet26

    bernadet26 Fanatiek lid

    28 sep 2009
    1.335
    1
    36
    winkel medewerkster
    ons meisje ligt heel af en toe op haar buik maar dat doe ik alleen als ze echt niet wilt slapen omdat ze krampen of zo heeft.
    normaal ligt ze ook in de puckababy dus dan kan ze zo wie zo niet op haar buik maar ligt ze daar niet in dan wel.
    en ze is ook al heel sterk in haar nek dus omdraaien lukt al heel lang.

    in de box wil ze ook niet liggen hoor en dat vind ik ook niet zo erg vind een box om in te spelen en niet om in te slapen.

    dat inbakeren vond ons meisje ook helemaal niks tot dat ik de puckababy had gekocht daar liggen ze niet zo strak in maar kan ze zich zelf ook niet meer in wakker schudden en voor ons is het echt een oplossing geweest voor slapeloze nachten:D
     
  14. Sunlight

    Sunlight Fanatiek lid

    7 nov 2007
    2.717
    0
    36
    beveiliger
    friesland
    hier hebben we ook een buikslaper van af het begin af aan al. we hebben wel een aerosleep matrasje zodat hij gewoon kan door ademen mocht hij in zijn slaap met zijn hoofd naar beneden raken. maar hij kruippt en staat nu door het hele bed dus eigenlijk niet nodig meer.
    maar ik zou ook gewoon op de buik leggen.
     
  15. Jsvlinder

    Jsvlinder Niet meer actief

    #15 Jsvlinder, 15 aug 2010
    Laatst bewerkt door een moderator: 15 aug 2010
    Die van mij slaapt ook op zijn buik en sinds dat hij dat doet is hij veel uitgeruster. Ik weet dat het eng is, maar er kan altijd van alles gebeuren. Als hij 5 is dan is het ook eng als je hem alleen naar school laat fietsen bijvoorbeeld en dan zeggen ze weer dat je hem moet laten gaan en geen overbezorgde moeder moet zijn. Is het dan minder erg als er wat gebeurt als hij 5 is? Ik hoop dat je snapt wat ik bedoel. Ik vind dat er erg hysterisch word gedaan op het CB enzo, werd er paranoide van.

    Niet dat ik wil dat er wat met mijn kindje gebeurt hoor echt niet, dan hoeft het voor mij ook niet meer, maar hij kan prima zijn hoofd optillen en als hij even geen lucht krijgt omdat hij zijn hoofd raar neerlegt, legt ie hem snel weer goed.

    Als je het nou echt heel eng vind kan je hem ook in slaap laten vallen op zijn buik en hem dan omdraaien.

    Bij mijn dwarskoppie hielp dat niet want dan werd hij binnen no time wakker, maakte niet uit hoe diep hij in slaap was:D

    Hij slaapt trouwens bij mij op de kamer, vind ik veiliger, dan hoor ik het hoop ik s'nachts als er wat is. En overdag ga ik geregeld kijken dus zo'n held ben ik eigenlijk niet:p
     

Deel Deze Pagina