Hihi wat leuk Neee ze lijkt helemaal niet op jou!! Hier vanaf vanochtend voorbereid - ga dinsdag (hopelijk) afstuderen aan mn POST-HBO opleiding (of hoe dat ook heet, HBO Master iig) ben er nu wel klaar mee Nog ff met manlief op de bank en dan morgen nog een dag. Ik hoop zooooooo dat ik slaag! Trusten alvast allemaal!
Ik werk voor de overheid dus is een specificatie van mn bachelor public management en dan richting veiligheid duimduim
noa, wat een mooie foto`s! danjo, fijn dat t beter gaat. ik hoop dat naomi over n week ff rust neemt mbt haar tanden, dan kunnen jullie genieten van een koortsvrije naoom in jullie vakantie! jullie hebben t verdiend om een heerlijke ontspannen vakantie te hebben! josien, hoe was t eten? mijn ervaring is dat tess t veel langer volhoudt als we ergens anders zijn en ze veel afleiding heeft. vantevoren in bed leggen is ook n goede tip. odess, heel veel succes, ik duim! mvj, wat goed van evi!!! maia, geen idee, maar baby had laatst wel n site... misschien ff teruglezen? ik koop gewoon kleine elastiekjes zonder ijzeren tussenstukje, en niet van die orthodontistendingen. die breken t haar alleen maar af. en van die leuke klik-knipjes, heb ze in alle soorten en maten. gewoon bij de drogist. morgen geen oppas, omdat oma op vakantie is, dus tess mag n dagje mee met mama. eerste keer dat t om een hele dag gaat, ze gaat naar mijn collega`s op de groep naast mij. ben benieuwd hoe ik dat vind! slaap lekker allemaal!
JAAAAAA ODESS!!!!!!!!!!!!!!!!! Van harte gefeliciteerd en verder duim ik natuurlijk @noa: leuke foto's! hier gaat alles wel goed. Nog steeds last van m'n kies maar ach. Fleur is lekker aan het spelen, is helemaal gek op haar stapelringen set. Het verlatingsangst heeft ze nog steeds maar niet huilerig meer. Nu volgt ze me gewoon meteen als ik ergens heenga (zit je op het toilet, komt er opeens een hoofd om het hoekje heenkijken, dat soort dingen).
@ Noa, wat een leuke foto's en toch wel leuk zo moeder, zo dochter @ Odess, we duimen voor je Hier een ziek meisje. Emma is verschrikkelijk verkouden, heeft hele erge snotneus waardoor ze bijna geen lucht krijgt met drinken, een akelig hoestje en sliep gisteren erg veel. Gelukkig geen koorts. Heb maar gisteravond haar ingesmeerd met Luuf, een ui bij haar bed gezet, neus gesprayd en hoestdrank gegeven. Nu maar kijken hoe het vandaag gaat.
nathalie, beterschap voor emma. Odess!! GEFELICITEERD meid!! Superleuk voor jullie. Maia, nog steeds last van je kies? Als het lang duurt even bellen misschien?? hier, zo werken. Nu 4 uurtjes. verder weinig nieuws. Britt is bij opa en oma. Van het weekend 3 taarten gemaakt.
@Emma....beterschap @Odess...SUPER! GEFELICITEERD! LEUK LEUK!...nou dan slaag je zeker, veel succes. @Curly...zo dat zijn boel veel taarten, goed dat je zoveel opdrachten hebt. Werkse, hoe is het eigenlijk om weer vaker op je werk te zijn? Zag trouwens een vacture bij de 'mama' dat magazine...omgeving Huizen. @Ellen, en was t gezellig om Tess bij je in de buurt te hebben of is het juist raar? @Noa, wat een leuke foto's @MvJ knap hoor! dat is zeker een trots mama moment
Josien, ik bedoelde het verder ook niet lullig over dat knippen hoor. Was gewoon benieuwd. Ellen, wat goed dat Tess stukjes eet. Knap hoor! Odess, ik moet van het cb gewoon ook na de 10 maanden doorgaan met de 2 opvolgmelk. 3 vond ze geldklopperij, maar opvolgmelk was echt nog nodig tot 1 jaar. Dus hier nog geen koemelk. En ik duim voor je mee voor de opleiding! Maia, hoezo krijgt Fleur nog maar 1 fles? Krijgt ze smorgens etc gewoon een broodje? Ideaal! Danjo: Thnx! Echt wel. Vorige week hebben we ook een kijker gehad! Zo heb je een half jaar niks, en nu ineens 2 achter elkaar! Hoeft niks te zeggen, maar stiekem ben ik al heeel ver vooruit aan het denken. Ooh dat knarsen doet Tara ook, verschrikkelijk wat een ruk geluid! Fijn dat het allemaal iets beter lijkt te gaan! En wat SUPER knap dat ze al een paar stapjes los zet! Stoere meid hoor. Knobbeltje? Had je een opgezette klier? Noa80: Leuke foto! Hier, Alles goed!! Verveel me alleen een beetje met dit weer, wil zo graag wandelen. Maar t weer werkt niet echt mee hé. Morgen kijkers, ben helemaal zenuwachtig. Ik hoop dat de kijkster van vorige week nog belt voor een 2e bezichtiging. Zenuwslopend! Met Tara ook alles goed! Geen nieuws dus..
wow odess gefeliciteerd!!!!!!!!!!!Wat gaaf zeg!!!! tamale;wat spannend van jullie huis!En kap eens met lijnen je ziet er super uit meid! haarknipjes;er zijn veel internetsite's met haarknipjes oa www.hippeknipjes.nl hier;dyoontje vandaag alweer 10 maanden!Wat gaat het snel
ff snel moet zo na cb Odess gefeliciteerd meid had het al gelezen haha. Tamale er zit iig vooruitgang in met kijkers das al belangrijk. euhm tja wat het nu is geweest of nog is want het deed mega pijn en nu nog steeds wel een knobbel maar word minder. baby feli
@curly: ben ik al geweest, het gaat gewoon prima alleen hebben sommige mensen de pech dat ze er ruim 2 weken flink last van blijven hebben. En daar zal ik wel onder vallen. Het wordt wel minder, maar niet heel snel. Zit in elk geval nog over de toegestane hoeveelheid brufen op een dag heen. @Tamale: wanneer begin je met je nieuwe werk/opleiding? Of ben je al begonnen? @Tamale: ons schema is: 7:15 - boterham met bekertje half volle melk (vanochtend bijna 1,5 boterham zelfs) 10:30 - fruit of liga met wat drinken 12:00 - boterham met wat thee 13:00 - melkfles (180 + 6, blijft meestal 50 cc over) ergens in de middag - nog een liga met drinken (ze drinkt erg veel) 18:00 - groente, aardappelen, vlees (met een bekertje halfvolle melk of gewoon diksap) 18:30 - yoghurt dus nog maar 1 fles opvolgmelk. Ik word trouwens gek van m'n meisje. Elke keer als ik m'n fotocamera te voorschijn haal begint ze heerlijk te lachen en komt enthousiast naar me toegekropen. En stil zitten: nee hoor... dus al m'n foto's zijn steeds bewogen moet echt foto's maken als ze het niet doorheeft.