De februari 2010 mama's, deel 3!

Discussion in 'De mama's' started by LiLaLief, Jun 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    Nov 10, 2008
    14,905
    0
    0
    heleuuuu!
    goede smorgens... nog net
     
  2. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    Nov 10, 2008
    14,905
    0
    0
    Ik zit er hier met een op schoot. Ze wil mee tikken... hihi
     
  3. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    Nov 10, 2008
    14,905
    0
    0
    @ Lilalief hoe is het met jouw Lila lief? En met jou?
    @ Tonka hoe is het bij jullie?
    @ Evenstar... werk dip... waar bken ik dat van? Zucht... Maar Renske ziet er goed uit! Slagroom in de bv... laa ze moeilijk staan... hihi begrijpelijk
     
  4. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    Nov 10, 2008
    14,905
    0
    0
    Edit Tonka, wat?! willen ze morrelen aan je ouderschapsverlof?! Foei! En vermoeidheid.... ken t. En ook als je dan naar je zonnestraaltje kijkt dat je dan op bloeit. geweldig!
     
  5. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    O ja, en ik vind haar normale patroon niet eens erg. Spooknachten zijn nachten waarin ze na de voeding gaat gymmen in bed, en ons dus wakker houdt met haar gebral (haha, zoals wij het noemen). Ze is gewoon druk! Was ze in de buik ook!

    *kijkt nu naar een Renske die werkelijk de box sloopt*

    :D

    Dondersteen, ik heb geen werkdip hoor. Nou ja. Ik heb het wel loodzwaar maar ik houd erg van mijn werk. Dip was een bv-dip ;)

    Hoop dat je je draai wel weer vindt in je werk. Met alles wat er gebeurd is kan ik me voorstellen dat je niet echt uitziet naar het nieuwe schooljaar.
     
  6. mir5555

    mir5555 Fanatiek lid

    Dec 13, 2007
    1,021
    0
    0
    hier even foto van mijn mannetje
     
  7. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    Nov 10, 2008
    14,905
    0
    0
    @ Lila, zag je geschreven stuk over pijn en ontzwangeren. Zow! hoop echt dat de ellende dan ophoudt voor jou!

    @ Mirrr pokke nacht achter de rug. Hoop ook dat dat snel ophoudt.
     
  8. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling

    Ah, ik lees dit nu pas. Tja, komt me bekend voor. Alleen heeft Renske geen speentje. We zijn er niet zo op, en zij spuugde ze zo resoluut uit dat we het verder ook niet meer hebben aangeboden.

    En werk, ook herkenbaar (niet zo zeer van bovenaf), ik prop ook alles in heeeel weinig uren. Ik weet hoe je je voelt! En een vrolijk kindje maakt alles goed en geeft energie voor 10, gelukkig! :)

    Benthe ook alweer 2 tandjes... hier ook op springen, ik zou zeggen dat ze al door zijn, ik voel ze al zitten zeg maar (niet meer 'zien' zitten met een laagje kaak erover, maar echt een puntje). Gaat snel, gisteren waren het echt nog witte punten in de kaak, nu voel ik het scherpe randje al.

    *vreest en beeft voor hapjes uit mijn tepel*
    :$
     
  9. mir5555

    mir5555 Fanatiek lid

    Dec 13, 2007
    1,021
    0
    0
    kunnen baby's met borstvoeding niet doorslapen?? neem aan als ze hun laaste voeding hebben gehad toch ook wel kunnen doorslapen tot de volgende morgen.

    en slaapt de baby dan bij jullie in bed is idd wel makkelijk met bv maar zou dat toch echt gaan veranderen je slaapt zelf gewoon niet goed met een kleine erbij en zou op cb advies vragen of miss wat meer bijvoeding geven
     
  10. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Zo, dat is pas een bollewangenhapsnoet!!! :D

    Hihihi. Lekker ding :)

    Rot dat je zo'n slechte nacht had Mir. Echt klote, die pijn :(
     
  11. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    Nov 10, 2008
    14,905
    0
    0
    @ Mirrr! Leuke foto! Stoer dat haar zo omhoog. Trouwens veel haar hoor.
    @ Evenstar, dan gooi ik de dingen door elkaar. bv dip. Jakkes. Niet handig lijkt mij. Kan er niet over mee praten.
     
  12. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    Nov 10, 2008
    14,905
    0
    0
    Naar wat ik heb gelezen slapen bv kinderen pas later door.
    Andere tip. B.v kolven en daar rijstebloem in doen en dat tegen 19 uur geven? Bij vriendin hielp dat in het stimuleren langer te slapen.
    Succes!
     
  13. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    Nov 10, 2008
    14,905
    0
    0
    @ Renske is echt een lange en gewichtige baby. Je geeft echt slagroom. hihi En wat een schattig toetje (in je avatar)
     
  14. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Ja hoor, sommige kindjes doen dat ook. Maar Renske heeft het nooit gedaan, en ik hoor van veel mensen dat ze nog lang aan nachtvoedingen zitten. Het is niet alleen drinken, het is ook even een mamamomentje. Ik werk lange dagen, en soms 4, 4,5 per week... dus ik wil haar dat ook niet ontzeggen. Het gaat ook niet om voedingen. Ik vind het voeden heerlijk, en we dutten vaak nog een heel eind samen verder. Het gaat om nachten waarbij ze gewoon klaar wakker de boel afbreekt in haar bed- daar slaap ik slechter van dan wanneer ze een keer drinkt.

    Ik slaap niet slechter met haar in bed, juist beter omdat ik amper wakker word voor een voeding.

    Bijvoeding maakt niks uit hoor. Niet substantieel iig - maar wie weet als er een beetje aardappel door de groentjes gaat :)

    Tot nu toe slaapt ze echt niet beter met de bijvoeding. Wel op een donkerder kamer, dat heeft veel uitgemaakt, en de co-sleeper ook.
     
  15. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Ja, lekker reusje he? Ze is nu voor het eerst langer dan dik. Ik zal even haar groeicurve spammen. Soms 'troost' ik me daar even aan, hahaha. Mama heeft wallen, maar ach, ze groeit als kool :D
     
  16. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Gewichtscurve tot 6 mnd, op basis van WHO curves (bv curve)
     
  17. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Lengtecurve, ook op basis WHO:
     
  18. ladytijger

    ladytijger Fanatiek lid

    Dec 5, 2008
    2,577
    0
    0
    Hoorn (noord-holland)
    hey allemaal

    zo 2 weekend avonddiensten zijn klaar nu vannacht en morgen nacht nog werken en dan 1 dagje vrij.:( maar goed mijn vakantie komt steeds dichterbij. 4 september heb ik lekker 3 weken vrij.:D

    supper mammy, ik heb al enig idee wie je bent.;)

    evenstar, renkse is het hoog in de groei curve. het is gewoon toch geweldig dat ze het zo goed doet op jouw mama melk.:p
    bram en renkse verschillen trouwens in lengte niet zo veel. bram was 70 cm en renske 70,5.

    mirr, smelt :p wat een mooi ventje.

    lilalief ik hoop zo dat het nog ontzwangeren van je is wat de pijn veroorzaakt. het geeft in ieder geval nog hoop he?

    nelte bram had in het begin ook harde ontlasting toen we begonnen met fruit en groente. en hij kon dan ook een behoorlijk tijdje bezig zijn om het eruit te krijgen. maar daar heeft hij nu geen last meer van. dus het was gewoon ff wennen;)
     
  19. tonka

    tonka Bekend lid

    Nov 2, 2008
    784
    1
    0
    Hengeloooo
    Nee begrijp ik Evenstar, ik was ook van plan borstvoeding te geven en absoluut geen speentje. Maar ja, de borstvoeding liep anders en voldoen aan de zuigbehoefte is ook erg belangrijk. Dus ja...speentjes.

    Jee lekker jongentje zie ik daar weer!! Ohhh worden onze kindjes toch groot hé, eerder peutertjes dan babytjes..
     
  20. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    Nov 10, 2008
    14,905
    0
    0
    @ Evenstar, netjes hoor die curves. oehoe! Mag je trots op zijn!
     

Share This Page