April-mama's 2010 deel 4

Discussie in 'De mama's' gestart door Trotsemama1, 23 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Oeh! Dus morgen weer aan de bak Caro?
    Heb je er zin in of niet zo?

    Wat een lekkere ochtend zo met je 2 donderstenen! Heerlijk!
     
  2. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    nou had net een berichtje getyped dacht ik.. maar dus toch niet..

    Lekker hoor Caro om zo je laatste dagje in te vullen. Geniet er maar van !!
     
  3. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    Nee, heb er echt geen zin in! Zie er als een berg tegenop! Vooral het kolven op het werk. ben benieuwd hoe dat gaat.

    Het is ook wel een beetje vreemd, want omdat het bedrijf waar ik officieel voor werk (elektrobedrijf) nog dicht is voor de bouwvak, moet ik morgen gaan werken bij het telecombedrijf (zusterbedrijf), maar daar ken ik bijna helemaal niemand. Dus dat is ook wel een beetje raar.

    Had alleen net bedacht dat ik 2 uur per dag mag gebruiken om te kolven/voeden. Ik begin om kwart over 8. Dus zou ik tot kwart voor 5 moeten werken (incl. half uur pauze). Als ik overdag twee keer een half uur kolf en eventueel de pauze gebruik om te kolven, dan heb ik nog een uur over. Dan zou ik volgens mij een uur eerder naar huis kunnen om Noa om half 5 zelf te kunnen voeden ipv de derde voeding bij de opvang te laten geven. Dat scheelt mij weer een fles te moeten kolven en ben ik toch nog een beetje lekker vroeg thuis.
     
  4. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Balen zeg! En helemaal niet leuk dat je bij dat zusterbedrijf moet starten, aangezien je daar dus niemand kent.. Maar wie weet valt het allemaal mee en vliegt de dag voorbij!
    Ik weet niet hoe dat zit met kolven op het werk, maar weet wel dat de werkgever er medewerking aan moet verlenen! Ik hoop voor je dat het inhoudt dat je dus de derder voeding gewoon thuis kan geven! Ben je èn eerder thuis en eerder bij je moppie..
    Geniet nog maar lekker van je dagje thuis!
     
  5. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Ik ben fles geven, honden uitlaten en boodschappen doen!

    Tot later! X
     
  6. Emmetje75

    Emmetje75 Fanatiek lid

    26 aug 2006
    1.383
    0
    0
    @ caromama: ja, daar heb je inderdaad recht op (kwart van je totale werktijd), lijkt me een goed idee om het dan zo te doen
     
  7. Janne87

    Janne87 Fanatiek lid

    17 jan 2009
    3.051
    0
    36
    He ik word wel blij van het idee dat je een kwart van je werktijd mag gebruiken voor kolven/voeden, dan kan ik ook zoeits doen emt eerder naar huis denk ik straks!

    Caro, geniet van je dagje! Sterkte met afscheid nemen van deze tijd...

    Kris, succes met je ribben!

    Mermaid, fijn dat het goed gaat met Jhanna en je sz.

    Ikheid, misschien wil Jayden de pfaffs ook wel zien?! ;)

    Eh... was dat het?

    @hier: Eva is ook een mopperpotje zeg vandaag. En ik moet echt onwijs wennen dat Jos weer aan het werk is, vind het maar saai zo. Even mijn draai weer vinden...
     
  8. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    He Caromama; dat is i.d. geen leuk begin zeg.. maar je idee klinkt logisch om eerder weg te gaan, ik zou het gewoon voorstellen.

    Janne; hier ook ietwat uit haar hum vandaag. Net maar gaan wandelen omdat ze niets meer wilde, maar ja nu slaapt ze in de wagenbak. Heb haar maar even in de berging laten staan.. kijken hoe lang ze slaapt, want ze was eigenlijk nog maar net wakker. Maar ja gisteren had ze ook al zo`n raar ritme.
     
  9. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    zo meiden,

    thijmen ligt in bed, en kasper zit heerlijk naast me in zn wipstoeltje...
    hoe is het hier?
    hopelijk alles goed met iedereen! jammer genoeg pamsie niet zwanger... hopelijk snel wel meid!

    Nou wij hebben een heerlijke week gehad met zn viertjes. wel erg warm, maar dat was natuurlijk te verwachten. en we zaten op 4 hoog zonder lift. (dat was wel sjouwen af en toe, met 2 kinderwagens, 2 kindjes, tassen en onszelf natuurlijk)
    maar goed, heerlijk door de stad geslenterd, elke dag uit eten geweest, een dagje op het strand gehangen, gewoon echt lekker weg zeg maar!
    jammer genoeg alweer voorbij, en het eind van mn verlof komt dan opeens wel heel erg in de buurt. komende woe gaat kasper voor het eerst wennen op de opvang, vrijdag ook en dan moet ik volgende week woensdag weer aan de slag...

    hebben jullie een goede week gehad?

    oja, dag 1 van de vakantie (vorige week zaterdag dus) draaide kasper zich van rug naar buik!! supertrots natuurlijk!
     
  10. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    Zo, heb net naar mijn werk gebeld en die vonden het prima om het zo te doen. Dus dat is wel fijn. Dan kan ik om kwart over 4 thuis zijn om haar zelf te voeden. Dan zou mijn schema er morgen ongeveer zo uitzien:

    5.45 opstaan, douchen en aankleden
    6.00 Lukas wakker maken, wassen en aankleden
    6.15 Noa wakker maken, wassen en aankleden
    6.30 Lukas achter tv zetten met boterham, zelf Noa voeden
    7.00 Alles in de auto hijsen en Lukas naar mijn ouders brengen
    7.30 Noa naar de creche brengen
    7.45 Naar mijn werk rijden
    8.15 Werken
    9.30 -10.00 kolven
    12.30 pauze/kolven
    14.30-15.00 kolven
    15.45 naar huis
    16.15 Noa ophalen van creche en thuis gelijk voeden

    Pffff, dat wordt echt hectiek 's morgens!!!! Wordt al moe als ik er aan denk!;) Gelukkig is de creche 100 meter van mijn huis! Alleen moet ik 's morgens eerst Lukas naar mijn ouders brengen, omdat de creche pas om half 8 open gaat, dus dan moet ik even heen en weer rijden. Maar ja, dat is niet anders.
     
  11. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    Wat fijn dat jullie weekje weg zo geslaagd was! Inderdaad wel een heel gesjouw zeg, vier hoog zonder lift!
    En supergoed van Kasper dat hij zich van rug naar buik draaide! Weer een mijlpaaltje hè!

    Oeh, jij volgende week weer werken. Ik morgen dus! :$

    Echt jammer dat je zaterdag niet bij de meeting was. Het was erg leuk. Er komt zeker een vervolg!
     
  12. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Dat klinkt als een erg geslaagde vakantie! Wat leuk zeg! En jullie hebben je ook goed vermaakt lees ik.
    Volgende week woensdag alweer aan de slag dus? Heb je er zin in? Och, nog lekker 1,5 week genieten van je kids en het thuis zijn. Is je vriend ook nog vrij?
    Wat goed van Kasper!

    Hier ook alles goed.. groeit als kool en brabbelt heel wat af.

    X
     
  13. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Caro: dat gaat jou helemaal lukken meis! Ik lees weleens vaker dat je van die hectische ochtenden hebt gehad en dat lutk je dan ook gewoon, dus morgen ook hoor :-D Komt helemaal goed!

    Janne: jammer dat Eva zo uit d'r hum is vandaag. Jammer dat manlief weer aan het werk is. Is idd weer ff wennen alleen met Eva.

    Kris: jij ook al één die uit d'r hum is.. Hopelijk slaapt ze nu ff, daar knappen ze van van op.
     
  14. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Zo, ff gewandeld en naar het plein hier gelopen om wat boodschappen te doen. Ik moest Bepanthen hebben voor de billetjes.. 12 euries! Het is maar goed dat je er lang mee doet, wat een prijzen! En ff een klein tasje vol aan boodschappen; 36 euro! Belachelijk! En het is niet eens een fijne winkel; Super de Boer. Ik ben blij als we hier een Jumbo krijgen.
    En ik heb mezelf ff getrakteerd op een appelflap, laatste keer was tijdens de zwangerschap en ik ben nu zo goed aan het lijne dat ik dat wel verdiend had vond ik ;) Hihi!
    Jayden slaapt, honden in de mand.. wat een rust!
     
  15. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    @kris: jeetje wat heb jij veel gedaan vanmorgen al zeg! je had er zin in;) ( rustig aan met je ribben he!)

    @caro: kan me voorstellen dat je geen zin hebt om te gaan werken. en wat een heerlijke ochtend heb je gehad. lekker samen naar een film gekeken.

    @mermaid: fijn dat het beter gaat met je sz en Jhanna.

    @janne: kan me voorstellen dat je moet wennen dat je man weer is werken. toch wel weer ff anders als je alleen bent he!

    @ikheid: heb je nog lekker naar de paffs gekeken?

    @surf: gezellig dat je er weer bent. (helaas) ik ben niet zwanger! maar gelukkig wel voor de eerste keer ongesteld geworden sinds de bevalling.
    meeting was heel gezellig en we hebben besloten dat het voor herhaling vatbaar is. en dan willen we jullie (surf,kris,ka,ikheid, smile) ect. ook mee hebben natuurlijk ;)

    @mirjam: ik ben benieuwd of ze nou wat gaan zien op de echo. hopelijk valt het gewoon mee.

    @emmetje: wat een lekkere chaos ochtend heb jij gehad zeg!! pff

    @hier: ik heb nu pauze we hebben 20 kids dus volle bak!! plus dat de activiteit skeeleren is. heel leuk voor de kids natuurlijk maar ik heb geloof ik al tachtig keer die skeelers aan en uit gedaan. pff ben blij als ik straks thuis ben.
    nou ik moet weer aan het werk. mssn tot vanavond
     
  16. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    Klinkt als een lekkere vakantie Surf !!
    Caromama; komt goed ... dat kan jij wel
    Ikheid; ja ze ligt nog steeds in de berging te slapen... alweer bijna 2 ( !! ) uur.. Het zal nodig zijn..
     
  17. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad

    ja alles is duur tegenwoordig:( lekker hoor ff een appelflap gegeten. en nu weer lekker rust is huis;)
     
  18. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    @caro: ojee, morgen al! en wat een planning joh, word er inderdaad al moe van als ik je planning lees, maar komt vast goed!

    ja de meeting, jammer dat ik er niet was... hoop volgende keer er bij te zijn.

    @ikheid: nee vriendje alweer aan het werk helaas... vakantiedagen zijn op.
    ja dat gebrabbel is leuk he! hier ook hoor! en pruttelen, ook zo schattig!
     
  19. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    skeeleren met 20 kids... pffff moet er niet aan denken.. ! Lijkt me een dolle boel.
     
  20. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    Ja Ikheid ik schrik ook steeds vaker van de prijzen overal, vooral in de supermarkt. Super de boer is ook echt niet mijn winkel..
     

Deel Deze Pagina