Ik neem die sajoer voor door de boontjes en een ander boemboe voor het vlees, weet zo snel de naam even niet meer. Redang geloof ik
jumbo cola is 4 flessen van 1,5 liter voor 2,75 en inderdaad erg lekkere cola, hier komt er geen coca cola meer in.
Baalde zojuist behoorlijk.. Ik met de auto naar de c1000, moet zo'n 10 km rijden ( heen en terug) Is al het brood op, de crunch ovenfriet hebben ze niet in het assortiment maar staat wel in de folder voor 2 voor 2,00.. Nu: 6 kiwi's 1,50 sperzieboontjes 0,43 augurkjes 0,79 meloen 1,29 zak ovenfriet 1,09 kratje grolsche 9,06 had nog 2 lege kratjes bier staan.. Totaal 10,25.. totaal voor deze week : 45.90 En dat is dus dit weekmenu: Maandag:aardappels, gehaktbal, snijboontjes ( manlief) en ik en Esmee macaroni met rundergehakt, paprika, ui en komkommer en tomaat er naast. Dinsdag: Gekookte aardappels, sperziebonen en slavinken. Woensdag: gebakken aardappels, komkommersla, verse kabeljauw ( gevangen door mij pa dus gratis..) Donderdag manlief:gebakken aardappels, speklapjes, pot groenten. Esmee courgettestampotje en ik eet op het werk. Vrijdag:Frietjes met snack en komkommersla. Zaterdag Tomatengroentensoep met ballen en broodjes gebakken of gekookt ei.. Zondag: ovenfrietjes met worteltjes en saté snitzel/ cordonbleu..
ik vind visticks met doperwten en gebakken aardappelen soms erg lekker, mijn man heb ik nog niet horen klagen, hij krijg wel de meeste visticks hiihhi gr brenda
hier vanaaf lekker vissticks zou het eigenlijk vrijdag al eten maar toen restje van donderdag gegeten en zaterdag bij een housewarming gegeten dus nou is het verschoven naar vandaag. Heerlijk met gebakken aardappeltjes en sla
mve, balen van de c1000. mooi weekmenu ! Rekenen jullie dierenvoer ook tot het boodschappengeld ? Heb hondenvoer ( 15 kg ) en kattenvoer ( 20 kg ) besteld op zooplus.nl Kost me 73.66 , had een tegoedbon voor 10% korting dus spaar 8.19 uit.
Maar ik heb niet zulk duur voer..Heb jaren lang Royal Canin gebruikt maar ze waren altijd aan de schijt.. Sinds een jaartje ofzo gebruik ik beneful ( rood) Zak van 3 kg is 6,85 oid dus niet zo duur en doe ik 2 weken mee.
De hond zit hier dus ook op royal canin. eerst op eukanuba maar dat at hij op een gegeven moment niet meer. Hond is een labrador, veel energie dus mijn man heeft me overtuigd dat goed voer nodig is. Poezen krijgen gewoon goedkope brokken.
De schade: 52,-!!! Erg netjes, al zeg ik het zelf. Er kan nog behoorlijk wat bezuinigd worden, want er zitten een hoop koeken e.d. bij. Vlees en vis had ik dus nog, dat scheelt ook. Maar al het begin is er!
Oja, hondenvoer en botjes e.d. reken ik niet mee met de boodschappen. Mijn hond krijgt geen brokken, maar hij barft (rauw vlees). Maar dat kost me niet zo heel veel, tussen de 30,- en 50,- per 8 weken. Hij eet een klein pondje per dag en ik maak voor hem ook een menu, maar dan voor 8 weken.
Goed voer is ook nodig.. Maar voor onze honden is beneful goed genoeg. De vacht is mooi, geen schilfers meer. Ze stinken niet. Fijn dat jullie hond het goed doet op Royal Canin.. Koste ons toen 12,65 per week.. En elke dag wassen omdat ze s'nachts dus alles onder poepten.
Ons weekmenu ziet er zo uit. Maandag gekookte aardappelen, bloemkool en saus krokantburger met ham en kaas. Dinsdag patatje halen Woensdag eten we bij een vriendin donderdag gekookte aardappelen, wortels en een gehaktbal vrijdag kapucijners witte bonen appelmoes en een gehaktbal zaterdag spaghetti bolognese zondag soep en een luxe broodje Boodschappen lijst Jumbo chocolade koekjes 0,41 cent Cake beertjes 1,99 Euro rundergehakt 4,22 Grof volkoren brood 1,19 Aldi babydoekjes 1,49 boterhamwost 0,45 samson schoolkoekjes 1,25 toiletpapier 12x 2,29 luxe roomboterkoeken 1,59 bananen 1,63 volle yoghurt 0,59 wortelen 0,59 kipfilet hamkaas 1,59 halfvolle mlek 0,49 Poeisz bloemkool 1,00 bloemkool saus 0.98 aardappelen 3,00 patatje rond de 8,00 met alles schat ik afgerond 32,00 euro Dan moet er deze week nog bij paprika ong 60 cent tomateblik 80 cent spaghetti mix 90 cent 2 broden 2 euro 3 melk 1,50 luxebroodjes 2,00 en voor het weekend sinas 1,00 en chips rond de 2,00 dan kom ik op 45,00 euro dan kunnen de koekjes nog op bezuinigd worden en geen patat
Netjes! je kan ook besparen door geen Liga te kopen maar de goedkopere variant, is net zo lekker vind ik ik. Mora broodjes zijn erg lekker, maar heb je ook goedkoper. Coolbest heb je ook goedkoper, en milk&fruit ook. Je kan dus goed bezuinigen op merken. verder keinetjes
even een tip misschien; de action heeft hele fijne doekjes en ze kosten maar 0,99 cent en zitten wel 100 stuks in ook nog!
Ikke, netjes ! Linnie, weet niet of je bij de ah bent geweest, of die in de buurt hebt. Maar daar zijn de pakken coolbest in de aanbieding deze week. 2 + 1 gratis Missflower, vind het zo jammer dat de action niet om de hoek zit ( en niet alleen voor de doekjes )