DD, normaal verdwijnt de hcg niet zomaar ineens uit je lichaam....ik weet nog goed dat ik toen ik in december ongi werd bij mijn vmk dat ik 2 dagen later naar de ha moest om weer een bloedtest te laten doen om te zien of hcg gedaald was en van hoeveel...en er zat nog hcg in mijn lichaam, dus ik denk dat die nega testen vals nega hebben getest. MamaC, ik hoop zoooooooooooooo dat het een innestelling was....duim duim duim Annekeloes, die adres op je borsten kunnen een goed teken zijn, ik duim ook heel hard voor u Neeltje, ben zo blij voor u dat alles zowa is uitgepraat met je vader, want in periode van zwangerschap en geboorte heb je toch wel nood aan beide ouders Isra, wa een kl*temensen!!! en ja, via internet kopen en betalen op voorhand is indd een risico en door zo'n slechte mensen zoals jij nu hebt gehad, boeten de goeie er ook voor dat er geen vertrouwen meer is Handbalster, ik wil ook je fotokes zien!! Waar is pluis eigenlijk????? Hier, niks te melden eigenlijk lol, alleen dat het k*tweer is en dat ik zoals elke maand weer denk dat ik binnen zoveel dagen ongi ga worden.
Neeltje bedankt voor de tip. Dat ga ik idd voorstellen en als ze dat niet willen dan vertrouw ik het gelijk niet meer. Maar voorlopig ben ik wel even klaar met marktplaats heb er nog steeds zo de balen van. DD dikke knuf meis hopelijk meer duidelijkheid bij de HA. Je symptomen zijn er nog wel steeds.
@Roske: Pluis had het megadruk geloof ik, dus die is gewoon leuke dingen aan het doen @Isra: je had er al een slecht gevoel bij, toch? Schrale troost (mocht je je geld toch niet terug kunnen krijgen) is dan hoe dan ook dat je dat dus onderbewust heel goed aanvoelt. Volgende keer dat gevoel niet negeren dus... (lekker mosterd na de maaltijd he?) En ik hoop dat je je geld toch gewoon teruggestort krijgt. @MC: ja, ik zou ook de neiging hebben om dan voor NOD te gaan testen, zeker als je al wat langer bezig bent: kun je voor jezelf al zien, áls je ooit de MMM in moet, (wat ik natuurlijk niet hoop!) of er wel een bevruchting plaats kan vinden. Lijkt me dat ze gerichter kunnen onderzoeken als ze weten waar het 'staakt' (bij bevruchting, innestelling of later pas). @DD: wat een onzekerheid! Gekmakend, lijkt me dat... hoop dat de dok morgen een bloedtestje doet, die straks gewoon keihard positief terugkomt! @hier: puistjes!!!!! hahaha, voel me net weer 16
hier game-over........... de duivels zijn er dus............... Ik snap er alleen geen biet van...........
Fafa ja mijn gevoel heeft het de laatste tijd toch aardig goed. Dus idd op mijn gevoel afgaan is het beste wat ik doen kan. En heb mezelf nu verplicht te wachten tot de nieuwe witte iphone 4 uit is. Anneke meid wat balen zeg dat die rode kl*te duivels zijn doorgekomen.
Ja zwaar kl*te! Alleen echt doorgebroken is het nog niet maar zal wel niet zolang meer duren.... G*tver dacht echt nu is het raak........... mmmmmmmm nieuwe ronde nieuwe kansen zeg maar...
@ AnnekeLoes: Het is heel logisch dat je hier rond je NOD-dagen meer naartoe gaat, dat zijn de onzekere dagen en heb je gewoon wat steun nodig! Je bent altijd welkom, maar leuk dat je weer wat vaker probeert mee te kletsen! @ DD: Spannend meis! Zolang er geen bloed is geloof ik ook wel dat je hoop mag hebben! Wat knap dat je je weet in te houden met testen! Misschien wel goed om even langs de HA te gaan.. Succes meissie! @ Roske: Thanks voor het duimen meis! Nog wat leuks gedaan, ook al was het slecht weer? @ fafa: Ja, ik wil misschien toch wel voor mn NOD testen hoor.. Hoeveel dagen DPO mag je met Kruidvat tests testen eigenlijk? Hahah, lol @ puistjes Lekker irritant zijn die dingen altijd! Zitten ze in je gezicht? Of op andere plaatsen waar de zon niet schijnt? (kan je ze tenminste verbergen..) @ AnnekeLoes: Aahhhh nee wat balen meis! Onwijs klote he, als je zo overtuigd bent dat het raak is.... Sterkte!
@ hier: Zo, werkdagje zit er weer op. Ik ben kaPOT! Het was echt megadruk voor een maandagje.. Ik heb alleen maar gerend door die winkel voor alle klanten. Doe ik dus ook niet meer, nou ben ik weer zo gevloerd dat ik bijna niets meer aan mn avond heb @ oud-bloedverlies: Ik ben nog niet ongesteld, maar heb vandaag weer even een tampon ingedaan om dieper te 'spotten': Wederom een kleine hoeveelheid oud bloed. Wtf is dit, zeg?! Ik word er echt zo onzeker van.. Ik ben echt bang dat ik snel ongesteld ga worden en dus voor een te korte LF... Grr.. *boos op mezelf door gek-makerij*
Ik vroeg het ook al aan fafa, misschien weten meer meiden hier iets van: Op hoeveel dagen DPO (na je eitje) mag je testen met de Kruidvat 2v5-tests?
@MamaC: Ik zou 3 dagen voor NOD aanhouden, je hebt dan wel kans dat het nog fout kan gaan (net als bij mij de vorige keer). Maar misschien kan je ook al morgen testen. Heb je ze al in huis? Liefs, DD
@ DD: Ja, ik weet idd dat de kans groot is dat het mis kan gaan (mocht het een positieve test worden..) maar dan weet ik iig dat het kan (zoals fafa al zei, kan handig zijn met onderzoeken ooit). Daarnaast zou ik het ook gewoon heel graag willen weten hoor! Ik weet niet precies wanneer nou mijn NOD is eigenlijk.. Uitgaande van een LF van gemiddeld 12 dagen zou hij over 4/5 dagen zijn volgens mij.. Zit nu pas op 8 DPO geloof ik. Pff, al die berekeningen.. Sorry voor mijn persoonlijke gezeur hoor. Maar hier kan ik tenminste lekker mijn ei kwijt!
Meid zoals je zelf al zegt hier kan je je ei kwijt. En die berekeningen pfffff praat me er niet van. Wordt er zelf helemaal knetter van, maar das dan vooral door die lange cyclussen die alleen maar langer worden... *knuf meid*
Lieverd, ik doe met je mee, met die moedeloze gevoelens... *knuffel* Zo vervelend he, dat onzekere.. Ik heb echt zin om een avondje lekker te klagen!
Haha hier nog zo eentje.. * geeft dikke knuffel terug * Ik snap dus gewoon niet dat m'n ovu-test positief was op dag 20 & er nu nog geen ongi te bekennen is !
Ik heb precies het omgekeerde, hihi. Ik snap niet dat mijn test op dag 13 positief was en dat ik nu al ongi lijk te worden! Weet je iets van je eitje in je eerdere lange cycli? Want je hebt niet altijd ovutests gebruikt, toch..? Of vergis ik me? Hoelang wil je nog afwachten?