Charlottes Angels na de 'mislukte' paaseieren :D

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by MC86, Apr 23, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. xVlindertje

    xVlindertje Fanatiek lid

    Feb 9, 2010
    1,860
    0
    0
    Ergens in Nederland
    Nee dit is de 2e ronde dat ik ovu-testen gebruik. De vorige ronde met ovu-testen was de test positief op dag 24...

    Bij de cyclus van 42 dagen ; heb ik ook gedacht m'n eisprong te hebben gevoeld op dag 20/21.. ; maar dat weet ik dus niet zeker.

    Zitten er ook nadelen aan een lange LF ? ;)
     
  2. AnnekeLoes

    AnnekeLoes Actief lid

    Apr 10, 2010
    369
    0
    0
    Niet boos zijn op jezelf ........... k*t lichaam heeft een vrouw af en toe toch.......... zo om onzeker van te worden
     
  3. MC86

    MC86 VIP lid

    Jan 4, 2010
    5,333
    2
    0
    Tja, misschien is het dan wel vaker voorgekomen dat je zo'n lange LF had.. Komen we nooit meer achter :(

    Nadelen aan een lange LF.. Je zou zeggen van niet, toch? Het vruchtje zou voldoende kans hebben om in te nestelen in ieder geval :)

    Dat zou misschien iets zijn voor een mooie Google-tocht :p
     
  4. MC86

    MC86 VIP lid

    Jan 4, 2010
    5,333
    2
    0
    Ik vind hier een artikel over een lange LF:

    Wat is een lange luteale fase?

    Het nadeel van dit artikel is dat het letterlijk vertaald is uit het Engels.. Dat leest echt vreselijk. Maar heel misschien staat er nog wat nuttigs in!
     
  5. xVlindertje

    xVlindertje Fanatiek lid

    Feb 9, 2010
    1,860
    0
    0
    Ergens in Nederland

    Thnx meis ! Hmm kan er niet echt nadelen uit halen ; behalve dat het lang wachten gewoon is... :p
    Maar het gekke is, afgelopen cyclus was m'n LF maar 10 dagen.
     
  6. fioontje

    fioontje Fanatiek lid

    Jul 3, 2007
    2,748
    0
    0
    Den Burg, Texel
    pfff, allemaal onzekerheden hier, wat naar allemaal....
    heb vierkante oogjes van werken, dus ga lekker op de bank hangen bij mijn mannetje
     
  7. Pluis81

    Pluis81 VIP lid

    Mar 16, 2010
    6,445
    2
    0
    Pedagogisch werker
    Brabant jonguh!!
    Hey meiden,

    daar ben ik weer..sorry:)
    Zoals Fafa al zei: Ik heb het echt megadruk gehad de afgelopen dagen/weken,gewoon niet leuk meer.:(
    Het is vakantie-periode dus ik moet erg veel werken,ik sta veel alleen (normaal heb je een assistente omdat het zooo druk is) en bij de buurwoning (we zijn geschakeld) is iedereen van het vaste team ziek of met vakantie dus het is daar een zooitje en dat mogen wij oplossen;) Morgen moet ik dus ook een vroege dienst draaien bij de buren,getsie! Dan nog al het geregel wat ik moest doen voor het verjaardagsfeest van mijn vriend en m'n huishouden erbij..pfff,het is eventjes teveel! Ik kan af en toe wel janken..ben een beetje op.:(
    Ben nu nog spaghetti aan het koken voor m'n vriend voor morgen omdat ik er anders geen tijd voor heb..Niet meer normaal toch?

    @Isra: Wat ontzettend klote dat je opgelicht bent meid,hopelijk krijg je al je centen terug en kun je een I-phone 4 bestellen. (Mijn vriend heeft er ook eentje besteld,dat kan al hoor want er is een wachtlijst)

    @AnnekeLoes: Balen dat je ongesteld bent geworden meid:(

    @Duveldraakje: Wat vreselijk,die onzekerheid..hopelijk weet je heel snel meer lieverd. Dikke knuffel voor jou!:)

    @Handbalster: Succes in het ziekenhuis! Ik zal aan je denken!:)

    @Fafa & Neeltje: Alles goed met Oebie en Driekus?:D

    @Ukkepukkie: Meid,weet je nog dat ik een ronde had van 54 dagen ofzo? Achteraf bleek toen dat ik al twee rondes had gehad,kan dat bij jou ook niet het geval zijn? Succes ermee!

    @XVlindertje: Hopelijk voor jou ook snel duidelijkheid meid!

    @MamaCharlotte: Lieve schat,let je een beetje op jezelf? Probeer rustig af te wachten,hoe moeilijk dat soms ook is.. Ik zou niet willen dat je straks weer een enorme dip hebt omdat je teleurgesteld bent. Dan moeten we je weer missen hier en dat zou balen zijn..

    @Hier: Gisteren de eerste ovulatie-test gedaan en er was een licht streepje te zien. Ik ga zometeen de volgende doen,ik ben benieuwd!
     
  8. Ukkepukkie

    Ukkepukkie Niet meer actief


    Nog steeds helemaal niks hier!!
    Je moet je niet zo gek amken wijffie (jaa idd makkelijker gezegt dan gedaan:D) Hopelijk test je posi!!!!!!! Ik gun het je!!
     
  9. MC86

    MC86 VIP lid

    Jan 4, 2010
    5,333
    2
    0
    @ AnnekeLoes: Nou, inderdaad he! Onzekermakende bende, die vrouwenlichamen!

    @ xVlindertje: Nee, het is inderdaad gewoon errug lang wachten.. Lijkt erop alsof het bij jou gewoon lekker onregelmatig is :( Nou ja, maar goed dat er ovutests bestaan!

    @ fioon: Lekker bankhangen, heerlijk! Fijne avond!

    @ Pluis: Arme jij, met je drukte! Denk je een beetje aan jezelf? En trek je vriend af en toe ook eens naar het fornuis, dan kan hij zijn eigen eten maken!! *knuffel*
    Leuk dat je eerste ovulatietest alweer een licht streepje had :) Hopelijk hebben jullie nog wat tijd om te klussen!

    Ik let wel een beetje op mezelf hoor. Ik ben namelijk ook ontzettend op m'n hoede voor een dikke teleurstelling en ga er stiekem ook al wel weer vanuit.. Maar af en toe heb ik gewoon ff zin om heeel boos te worden, het is gewoon soms niet eerlijk! Waarom is het nou nog niet raak?
    Ik weet dat het misschien wat overdreven is, zit immers 'pas' in ronde 10.. Maar toch.. Ik heb even m'n dip-momentjes!

    @ Uk: Thanks meis! Ik doe m'n best om mezelf niet al te gek te maken, maar het is echt moeilijk..
    Echt kl*te dat je nog steeds niet ongi bent..
     
  10. Ukkepukkie

    Ukkepukkie Niet meer actief


    Wat balen!!!!!:(
     
  11. Ukkepukkie

    Ukkepukkie Niet meer actief


    Ik klaag mee!!!!!!!!! (mag nou onderhand ook wel vind ik zelf!):x
     
  12. xVlindertje

    xVlindertje Fanatiek lid

    Feb 9, 2010
    1,860
    0
    0
    Ergens in Nederland
    Ik wil eigenlijk hiermee naar de dokter een keertje gaan, maarja dan denk ik aan de andere kant weer ; die zal wel weer niks kunnen doen voor me.. :(
     
  13. MC86

    MC86 VIP lid

    Jan 4, 2010
    5,333
    2
    0
    Haha ja! Iedereen mag wel es klagen toch!
     
  14. MC86

    MC86 VIP lid

    Jan 4, 2010
    5,333
    2
    0
    Nou ja, niet geschoten, altijd mis.. Ik heb er geen verstand van, maar je kan er altijd eens met je verhaal naartoe gaan! Dan ligt het denk ik ook een beetje aan je dokter hoe hij ermee om gaat. Maar je kan het altijd doen!
     
  15. Ukkepukkie

    Ukkepukkie Niet meer actief


    Hoe ben je daar achter gekome dan??

    GEZELLIG DAT JE ER WEER BENT DRUKKE DAME!:p
     
  16. MC86

    MC86 VIP lid

    Jan 4, 2010
    5,333
    2
    0
    Meiden, echt heel stom, maar ik ga naar bedje.. Ik ben zoooo vreselijk moe gewoon, kan nauwelijks nog wakker blijven :( Daarnaast word ik ook een beetje gillend gek van m'n buikpijnen.. Ik sleep m'n lijf nog even naar de douche voor een verfrissing en kruip dan onder de wol!

    Morgen ben ik weer terug hoor, alleen moet ik dan wel leren (heb morgenavond hertentamen...)

    Slaap lekker allemaal!
    En hou jullie taai ;)
     
  17. Ukkepukkie

    Ukkepukkie Niet meer actief


    Weet precies wat je bedoelt meissie.. Pfff ellendig!!
    Tjaa na gister snap ik helemaal niks meer van mezelf. Morgen krijg ik als het goed is mijn testen binnen, dus woensdag misschien maar weer is testen.. je weet het maar nooit............ Toch?!
     
  18. Ukkepukkie

    Ukkepukkie Niet meer actief


    Slaap lekker & rustig aan!!
     
  19. MC86

    MC86 VIP lid

    Jan 4, 2010
    5,333
    2
    0
    Inderdaad!! :) Ik duim nog steeds hoor!

    Slaap lekker!
     
  20. xVlindertje

    xVlindertje Fanatiek lid

    Feb 9, 2010
    1,860
    0
    0
    Ergens in Nederland
    Dat is waar... :p Nou ik wacht nog een paar dagen af & anders misschien toch maar eens die stap maken..
     

Share This Page