@ vosje : gefeliciteerd!! @ hadassa : lief! @ Seth : zoontje houdt je er aan, haha. Gisteren hier eindelijk de kaartjes besteld. Vorige keer ook al zo moeilijk doen... volgens mij hebben wij een rare smaak ofzo.. vinden de collecties maar gaan; niet echt uitspringend. Maar goed, toch een leuke gekozen. Tekst vorige week gefabriceerd dus binnenkort een proefdrukje.. ben benieuwd. Na 3 dagen hoofdpijn lijkt t echt weg te trekken nu ..man o man, wat is dat slopend. En ik krijg er stress van ...bedenk dan wat ik allemaal nog moet doen en dat ik het dan dus echt niet voor elkaar krijg. Hoofdpijn was zo heftig dat ik alleen maar plat kon. Nu eerst van de week druk met thuisbedrijfje-bestellingen, baby-wasjes en bekleding van de wieg en dan zijn we alweer een stukkie verder. Regent het nou overal zo ? Bah ... die hitte vind ik nix, maar regen gaat me ook weer te ver. :x
nee hij vindt het niet jammer, hij wil zelfs samen gaan inhalen zodat ik dat niet alleen hoef te doen verder alles goed, zoonlief kan steeds meer dingen zelf en dat is wel fijn. en ik kan lekker uitrusten op de dagen dat hij naar kdv is. en hoe is het met jou en T?
T gaat morgen naar school, eindelijk... hij verveelt zich thuis en ik kan hem niet vermaken, mijn man werkt en sport en is vaak moe om dan nog uren met hem te gaan spelen...maar verder wel goed... met mij gaat het redelijk, ups en downs... de ene dag voel ik me goed de andere dag wat minder... ben alleen erg moe, komt door het slecht slapen...ben benieuwd hoe lang onze babys in onze buiken blijven...
@ seth: gaat wel weer hoor. ik kan wel goed voelen nu dat de kleine het krap krijgt. elk schopje en hobbeltje doet nu een beetje zeer. maar ik geniet er nog steeds van hoor. ik moet zeggen dat ik nu wel begin uit te kijken naar de geboorte hoor. begint nu goed te kriebelen. toch zeker met die voorweeën. dan komt het ineens voor je gevoel wel heel dichtbij. @ controle: bloeddruk was goed 110/80. jippie!!! nog ff vluchtig op de echo gekeken en zag er volgens de gyn gewoon goed uit.. hij schat de kleine op een gemiddeld gewicht van zo'n 7 pond bij geboorte. nou daar doe ik het voor hoor. en ik moet pas over 2 weken weer terug.
@ patricia: gefeliciteerd met je 34 weken!!! @ pisum en vosje: gefeliciteerd met jullie 38 weken!!! mensen toch wat gaat dat hard. zit er eentje helemaal van onder in mijn buik te drukken. wil volgens mij door de buikwand naar buiten. heeeeeeeeerlijk pfffff
de kleine heeft alweer de hik. dat is echt dagelijks meerdere keren. is dat bij jullie kleintjes ook zo vaak?
he meid! Nee hoor heb je berichtje gelezen! Hier ook veel last van bandenpijn inderdaad! Doe rustig aan enne ik ga mijn buik totaal niet missen had ik de vorige keer ook niet!
Hee meiden! Vanmorgen bij de vk geweest en wat denk je...... Overslag ik het hartje is weg!! nu hopen dat het zo blijft! Wat ben ik blij joh!!
@mamavansepp ja iedereen reageert zo leuk op elkaar ik schrif van alles voor sommige en niemand reageert, is dan altijd zo lullig he... @Wendy...jeeehhhhhhhhhhh
joepie! wat een geluk! @ hik: baby heeft dat hier ook meerdere malen per dag.. vind het zo zielig, lijkt me niet leuk zo met het hoofdje naar beneden @ bandenpijn: hier vooral steken door de vagina enkele malen per dag en pijn bij het omdraaien.. verder valt het wel mee
Hoe voel jij je nu Lola? @Mamavansepp uhm ja je leest het tochen reageert niet? Maakt ook niks uit...schreef ook niks persoonlijks tegen jou ofzo..