deel 2 YouTube - Ghost Adventures Linda Vista Hospital Part 2/4 deel 3 YouTube - Ghost Adventures Linda Vista Hospital Part 3/4 en laatste deel 4 YouTube - Ghost Adventures Linda Vista Hospital Part 4/4 kreeg al de kriebels bij een klein stukje van deel 3.. heel veel kijk prezier
Als jullie dan klaar zijn met die afleveringen kijken dan moet je ook zeker even deze kijken Deel 1 YouTube - Destination Truth S03E02 Island of the Dolls/ Lusca Part 1 Deel 2 YouTube - Destination Truth S03E02 Island of the Dolls/ Lusca part 2 Deel 3 YouTube - Destination Truth S03E02 Island of the Dolls/ Lusca part 3 ik heb altijd al een hekel aan poppen gehad maar na dit helemaal brrrr
Hahaha ja dat poppen eiland Josh Gates is cool. Maar die Ghost Adventures.. ik vind het niet zo. Hou toch wat meer van GH en GHI. Vind die brede gast behoorlijk irritant.
ik geloof in geesten, maar heb zoveel foto's met "orbs" dat ik niet geloof dat daar ook maar iets van een geest op staat.
Ik weet nog wel dat jij die link toen hebt gegeven van dat poppeneiland brrrr kreeg en krijg de rillingen nog steeds van die aflevering .. Ook ik ben meer van GHI en GH
Ik geloof ook in geesten. Vlak bij mijn oude woonplaats staat een heel oud groot huis. Reuversweerd, voor de nieuwsschierige even googlen. Dit huis is jaren geleden gesneuveld door de SSers en je kunt de kogels gaten nog tellen in de muren en deuren. Samen met een paar vrienden zijn we naar dit huis gegaan, welliswaar eerst over dag en ook toen vonden we dit maar een bizar huis. Het huis is volledig dicht getimmerd en er is maar één weg naar binnen en dat is via een herberg 3 km verder op, door een ondergrondse tunnel. Via de gaten in de deuren hebben we destijds fotos gemaakt en gefilmt. Later terug gekeken en we zagen op de foto's gezichten van kleine meisjes, ook op de filmpjes zagen we ze steeds verschijnen. We zijn eens op een avond er naar toe gegaan, om te kijken of we meer zouden zien. Ook daar hoorden we steeds een aantal kleine meisjes die iets wilde vertellen. Zingende geluiden, of ze waren aan het gillen. Het huis is echt onbewoonbaar, alleen enkele meters verder op zit een boerderij. Er wordt beweerd dat de klok inmiddels al 56 jaar stil staat, maar op verschillende fotos van internet en ook mijn eigen bezichtiging aan het pand, staat de klok toch elke keer verschillend. Toch apart voor een klok die al 55 jaar stil staat Ik vind het altijd wel erg spannend om zulke panden te bezoeken en te kijken of het ook echt "spookt"
Ik heb ook een foto waar een orb op voorkomt. Best wel scary eigenlijk.. Mijn ex is vorig jaar erineens vandoor gegaan en ergens afgelopen maart had ik heel sterk het gevoel dat hij zelfmoord heeft gepleegd. Ook bij het pendelen kwam dat uit.. Rond die tijd ook fotos gemaakt bij oma en opa, en tot me verbazing zag ik een blauwe orb naast mij op de foto . Ik zat samen met me kindjes op de bank op de foto en de orb was precies op de plaats waar mijn ex altijd zat.. beetje raar. Mja. Tot nu toe nog een raadsel.
Ik heb net die aflevering gezien van hitler... ook eng! brrr geen werk voor mij haha ik zou al weg lopen als ik al 1 voetstap hoor geloof ik haha
Deze site is ook mooi, kan je heel veel op bekijken± The Ghosthunter, De bekendste Ghosthunter met heel veel ontdekkingen op paranormaal gebied.
ik zat even me foto's van me trouwen te bekijken na het lezen van dit forum en kwam er ook een tegen! Best een hele grote