jeej, ik heb ook wel weer zin in GTST... heb het niet echt gemist, maar dat kwam vooral door het mooie weer.... als het zo regenachtig is als de laatste dagen vind ik het wel heerlijk. Lekker met een kopje thee op de bank
ik denk dat ze denken dat eerst danny de vader is en later toch blijkt dat bing de vader is en daarom terug komt en danny dan weg gaat. of zoiets.
kan ook niet wachten.. toen de vakantie stop begon had ik echt zoiets: ik ga me vervelen tussen 8 en half 9 haha Ik denk dat Froukje86 nog wel is gelijk kan hebben. sowieso zeggen ze nu dat Danny de vader is want anders zou nu het "verhaal" stoppen .. Sjors Bing en de baby samen een gelukkig leven, maar dat kan niet he want tis een soap.. gebeuren altijd dramatische dingen
Heb dr ook weer zin in! Alleen denk niet dat na een tijdje Bing ineens de vader is... want die heeft toch een donkere huidskleur dus dan zou dat kind dan toch ook half half moeten zijn.. Maarja t is en blijft een soap! Wie weet.. Liefs! xxx
Nou Diamaria, dat hoeft niet persee Mijn broer is gewoon blank en mijn schoonzus is donker (surinaams) toen hun 1e kleine werd geboren was hij ook heel licht.. was toch stom om te zien en nu moet ik zeggen dat hij nog steeds niet donker is.. hij heeft toch wel een meer blanke huidskleur. ja je ziet het wel echt aan ze kroes krulletjes haha, hierna ook 2 meisjes geboren en die zijn dan wel weer wat donkerder, echt apart.. maar de haartjes blijven geweldig!
Ik ben ook benieuwd.. Danny is dus de vader maar Bing kan het natuurlijk ook zijn want half bloedjes worden meestal blank geboren...
Ik ga ook zeker kijken, is mijn favo soap kijk al sinds het op de buis is, en ik denk dat Danny de vader is. Wat denken jullie?
Mijn zoontje is ook blank geboren en eigelijk nog steeds blank. Alhoewel hij in de zomer een lekker tintje heeft. Bruine krullen en donkere ogen, maar zijn kleur is gewoon licht. Ken ook 2 jongetjes van een donkere vader die gewoon blank zijn en blauwe ogen en blond haar.... dus kan allemaal
Wat een mooi kindje!!! En ik verveel me ook nu, keek eerst cake boss, nu uit verveling maar 'ik kom bij je eten', zo saaiiiiiiiiiiii!
Ik ga zeker ook weer kijken Kan ik me weer eens met wat anders tussen 20u en 20.30u vermaken dan met alleen ZP
Ik ben benieuwd. Bing moet er even uit, zou hij eruit gaan omdat het kindje blank geboren word en er later achterkomt dat het toch zijn eigen is? Ik hoop dat het van Sjors en Bing is.
Heb het niet echt gemist,maar met 4 kinderen denk je daar eigenlijk ook niet aan.... Denk dat het weer opnemen wordt,of op rtlgemist.nl kijken..